Ηρθεν η ωραν σας (ε74) προβλημα

Το θεμα ειναι πως και τα 3 ετη δεν με καλυπτουν μιας και η αγορα εγινε παραμονη πρωτοχρονιας 2008 (31/12/07). Οποτε ειναι τριαμιση+ χρονια. Εχει ματς αυριο...
 
31-12-08 -> 1 χρόνος

31-12-09 -> 2 χρόνια

31-12-10 -> 3 χρόνια

Σήμερα έχουμε 12-07-10...που είναι το πρόβλημα;;;;;; :xm:

Εκτός αν έρχεσαι από κάπου στο μέλλον... :p
 
Πολύ σωστά.

Πού τα είδες τα 3,5 χρόνια;

Αν όντως έρχεσαι από το μέλλον θέλω πληροφορίες για κάτι μετοχές..... Α, και το iphone 5GT πώς τα πάει; :) :) :p :p
 
αφηστε τον ρε παιδια θελει να ξεδωσει

θα τους βρισει ετσι κι αλλιως... για τον γρυλο :) :) :)

αν θυμαστε το γνωστο ανεκδοτο?

φιλικα παντα ετσι?
 
Maddog είπε:
31-12-08 -> 1 χρόνος31-12-09 -> 2 χρόνια

31-12-10 -> 3 χρόνια

Σήμερα έχουμε 12-07-10...που είναι το πρόβλημα;;;;;; :xm:

Εκτός αν έρχεσαι από κάπου στο μέλλον... :p
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα παιδια επισημως ειμαι ο ανθρωπος του μελλοντος

back_to_the_future.jpg


και το μυαλο μου ειναι θολο χαχαχαχαχαχαχαχα ειναι η δευτερη καλυτερη γκαφα που εχω κανει....
 
Καμία γκάφα. :) :)

(Περιμένω τις πληροφορίες για την Apple!!!!!!! ) :cool:
 
pooky(1) είπε:
Καμία γκάφα. :) :)
(Περιμένω τις πληροφορίες για την Apple!!!!!!! ) :cool:
την αγορασε ο Bill :p

A! Και μαζεψτε κονσερβες :D

περιττο να πω οτι ακομα γελαω χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Πες μας τελικά τι έγινε με τη κονσόλα. Θα ήθελα να δω σε πόσο καιρό θα σου στείλουν "διάδοχο" τι κατασκευή θα έχει και σε τι κατάσταση θα είναι!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Πες μας τελικά τι έγινε με τη κονσόλα. Θα ήθελα να δω σε πόσο καιρό θα σου στείλουν "διάδοχο" τι κατασκευή θα έχει και σε τι κατάσταση θα είναι!!!!!!!!!!
Πηρε ο bro τηλφωνο και θα στειλουν κουριερ. Το περιεργο ειναι πως του ζητησαν να μην το δωσει με το κουτι του αλλα να το βαλει σε καποια αλλη συσκευασια. Αθανατη ελληνικη γυφτια...

Αν ειναι μικρη βλαβη ειπαν θα το επιδιορθωσουν, ειδαλλως θα αντικατασταθει (με κανενα PS3 :p )
 
joe είπε:
Πηρε ο bro τηλφωνο και θα στειλουν κουριερ. Το περιεργο ειναι πως του ζητησαν να μην το δωσει με το κουτι του αλλα να το βαλει σε καποια αλλη συσκευασια. Αθανατη ελληνικη γυφτια...Αν ειναι μικρη βλαβη ειπαν θα το επιδιορθωσουν, ειδαλλως θα αντικατασταθει (με κανενα PS3 :p )
Είναι η στάνταρ διαδικασία rma. Για αυτό άλλωστε και έχουν φτιαχτεί αυτά.

http://uk.gear.ign.com/articles/107/1077902p1.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι θα του φέρει ειδικό κουτί ο μεταφορέας.... όχι φερετράκι όμως ΛΟΛ
 
keropi είπε:
ναι θα του φέρει ειδικό κουτί ο μεταφορέας.... όχι φερετράκι όμως ΛΟΛ
Σε παρακαλώ το φερετράκι είναι πολύ κουλ εντάξει;

+ ότι κάτι τέτοια βλέπουν οι λινουξάδες και παθαίνουν ονείρωξη ότι θα κλείσει κάποια στιγμή η microsoft κλπ..

Joe σου ζήτησαν κάποιο αντίγραφο του παραστατικού μήπως;
 
statusgr είπε:
+ ότι κάτι τέτοια βλέπουν οι λινουξάδες και παθαίνουν ονείρωξη ότι θα κλείσει κάποια στιγμή η microsoft κλπ..
... κι όχι μόνο οι λινουξάδες!
 
statusgr είπε:
Σε παρακαλώ το φερετράκι είναι πολύ κουλ εντάξει;
+ ότι κάτι τέτοια βλέπουν οι λινουξάδες και παθαίνουν ονείρωξη ότι θα κλείσει κάποια στιγμή η microsoft κλπ..

Joe σου ζήτησαν κάποιο αντίγραφο του παραστατικού μήπως;
Δεν ξερω μιλησε ο αδερφος λογικα θα ζητανε αποδειξη. Το φερετρακι τα σπαει και αν δεν βαριομανε θα εφτιαχνα ενα καθωτι τα καταφερνουμε εις τας χειροτεχνιας
 
από όσο ξέρω δεν ζητάνε τίποτα, από τον σειριακό βρίσκουν πάνω-κάτω πότε ήρθε Ελλάδα και σε καλύπτουν
 
keropi είπε:
από όσο ξέρω δεν ζητάνε τίποτα, από τον σειριακό βρίσκουν πάνω-κάτω πότε ήρθε Ελλάδα και σε καλύπτουν
Yup. Τίποτα δεν ζητάνε. Έχουνε φτιάξει πολλά εκτός εγγύησης 360. Τώρα εντάξει αν το serial παραπέμπει σε Xenon του '05 ίσως και να ζητήσουν, αλλα γενικά είναι πολύ ανεκτικοί σε αυτό.

+ έχω την εντύπωση οτι η απόδειξη δεν αναγράφει κάτι σχετικό με serial, οπότε οποιαδήποτε απόδειξη would do. Το ξέρουν φαντάζομαι αυτό και γι αυτό δεν σκάνε ιδιαίτερα..
 
klainmaingr!!!!

καλώς ήρθες μαν!
 
:) Καλώς σας βρήκα. Πολύ γνωστός κόσμος βλέπω :D
 
κανω bump στο topic

τελικα τι εγινε ρε joe με το χικουτο?
 
Πίσω
Μπλουζα