Η Κραυγή των Λύκων (1981 ΥΕΝΕΔ)

H Κραυγή των Λύκων (1981) - Η Τερέζα παθαίνει μετατραυματική κρίση

Νομίζω οι σκηνές αυτές δεν έχουν ξανανέβει στο UTUBE, ε? Έχω την εντύπωση ότι οι τίτλοι αυτοί είναι επιτέλους από τα πρώτα επεισόδια. Ίσως μάλιστα η σκηνή Αλιφέρη-Χρυσικάκου να είναι από το πρώτο επεισόδιο? Ας μας πουν οι ειδικοί "Κραυγολόγοι"!Τέλεια η κρίση που παθαίνει η Τερέζα lol. Πάντως ο Φώσκολος ήξερε να γράφει πολύ πιασάρικα "σαπούνια" ομολογουμένως


Άντε,γιατί το είχαμε παρατήσει τελευταία το thread!
 
H κρίση της Τερέζας είναι στο τέλος του 2ου επεισοδίου
 
Έχεις δίκιο Johnalepou η σκηνή Αλιφέρη- Χρυσικάκου είναι από το πρώτο επεισόδιο της Κραυγής τη στιγμή που γνωρίζονται σε ένα πάρτυ. Όσο για την κρίση είναι από το δεύτερο επεισόδιο όπως είπε και ο Άλκης, όταν η Τερέζα φθάνει από το αεροδρόμιο στο σπίτι του πεθερού της.
 
johnalepou είπε:
Νομίζω οι σκηνές αυτές δεν έχουν ξανανέβει στο UTUBE, ε? Έχω την εντύπωση ότι οι τίτλοι αυτοί είναι επιτέλους από τα πρώτα επεισόδια. Ίσως μάλιστα η σκηνή Αλιφέρη-Χρυσικάκου να είναι από το πρώτο επεισόδιο? Ας μας πουν οι ειδικοί "Κραυγολόγοι"!Τέλεια η κρίση που παθαίνει η Τερέζα lol.
Μπράβο johnalepou για τα υπέροχα αυτά αποσπάσματα από τα πρώτα (και πιο ενδιαφέροντα) επεισόδια της σειράς! Ευχαριστούμε πολύ! Κρίμα μόνο που είναι ασπρόμαυρα...

johnalepou είπε:
Πάντως ο Φώσκολος ήξερε να γράφει πολύ πιασάρικα "σαπούνια" ομολογουμένως
Όντως, ο Νίκος Φώσκολος ήταν και είναι αξεπέραστος στη γραφή επιτυχημένων κοινωνικών σειρών.

johnalepou είπε:
Άντε,γιατί το είχαμε παρατήσει τελευταία το thread!
Έλα ντε...
 
Μιας και η σειρά έχει άπειρους φανς εδώ μέσα, ας τους την αφιερώσω, σε περίπτωση που δεν την διαθέτουν ήδη.... ;)

kravgi.jpg
 
Μπραβο, sunset!! Ευχαριστουμε για την σπανια φωτογραφια που εχει ξεχωριστη ομορφια και αξια γιατι δεν ειναι στημενη.
 
Αφιερωμένο στους Αλιφερόπληκτους αν δεν το έχουν ήδη σε φόντο στο pc :p

kravgi1.jpg
 
Η Τερέζα ξαναβρήσκει το φώς της
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Τερέζα ξαναβρήσκει το φώς της
 
Η Τερέζα ξαναβρίσκει το φώς της



 
Μια συγκλονιστική στιγμή της σειράς.
 
Πίσω
Μπλουζα