Η Λάμψη - Τα Επεισόδια

Θυμάμαι μια ημέρα που το έβλεπε η μάνα μου, ακούω ξαφνικά από την σειρά (ήμουν στο δίπλα δωμάτιο) την μουσική από την ταινία Hellraiser. Έτρεξα γρήγορα να δω τι παίζει στην τηλεόραση, γιατί μου φάνηκε πολύ παράξενο να παίζει ένα κανάλι τόσο νωρίς μια τόσο τρομακτική ταινία. Τελικά ήταν επεισόδιο από την λάμψη και έπαιζε για λίγα δευτερόλεπτα ένα χαρακτηριστικό κομμάτι από το soundtrack του Hellraiser.

Εντάξει, respect σε αυτούς που μόνταραν τον ήχο στην σειρά.
 
υπήρχε και "δολοφόνος με τη σακούλα";;;:bigeyes::shocked::wacko::headbangdude::eek::oops:
 Αντώνη, αν δεν αντέχεις μην το δεις :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis:
Είναι σκηνή για γερά νεύρα :D:D:D:D:D:D:D
Μόλις βρήκα τι θα ντυθώ τις Απόκριες. Δολοφόνος με σακούλα, ή Άνθρωπος-Σκιά, από το "Καλημέρα Ζωή".:D:D
 
 Αντώνη, αν δεν αντέχεις μην το δεις :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis: :fafoutis:
Είναι σκηνή για γερά νεύρα :D:D:D:D:D:D:D
Μόλις βρήκα τι θα ντυθώ τις Απόκριες. Δολοφόνος με σακούλα, ή Άνθρωπος-Σκιά, από το "Καλημέρα Ζωή".:D:D
Φωσκολειάδα ολκής...
 
Πίσω
Μπλουζα