Η δημοπρασία του αιώνα!

Δεν την παλεύουν εκεί στο αμέρικα !
 
Εχμ, έχω ένα μικρό κομμάτι από τον κομήτη του Χάλευ. Ένα δόντι από τον Τζακ τον αντεροβγάλτη και το σπαθί του βασιλιά Αρθούρου. Είμαι σίγουρος πως θα πιάσουν πολύ λιγότερα από αυτό το παιχνίδι..
 
Με αυτα τα λεφτα αγοραζεις 2 με 3 σπιτια και ενα αυτοκινητο!! ΛΟΛ Τι ονειρα κανουνε οι τυποι!!?
 
Δεν ξέρω πόσο σπάνιο είναι. Αλλά αυτό το κόστος ακούγεται τουλάχιστον εξωφρενικό για την Ελλάδα του 2011. Τώρα αν έχει τόσα να δώσει κάνας τρελαμένος κροισός collector, με γειά του!!
 
Μας παρηγορει τουλαχιστον το Free Shipping για την χωρα μας ..... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
56 offers και της έχει αρνηθεί όλες... το μόνο που θα καταφέρει στο τέλος είναι να πιάνει σκόνη στη βιβλιοθήκη του :D
 
Παω να το αγορασω ΤΩΡΑ!!!!

:D
 
Κανένας δεν πρόκειται να δώσει μισό εκατομμύριο. Μάλλον ψάχνει για κανέναν που θα παρασυρθεί να δώσει 100 χιλιάρικα best offer...
 
Αν δεν κανω λαθος αυτο ειχε πουληθει την τελευταια φορα για 16.000 ευρω. Αμα εβαζε 20.000 με best offer λογικο θα μου φαινοτανε :)
 
ti leei o [Edited]......[/Edited] ελεοσ... μετοσα λεφτα αγοραζεισ νεφρο σικοτι σπλινα κ οτι αλλο θεσ α τυποσ χρηζει ψυχιατρικησ παρακολουθησεισ παναγια μου α ρε αμερικανακια μονο για σφαλιαρεσ ειστε αντε κ κανα πολεμο ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μπηκα σημερα να δω8)πουληθηκε??? δεν ξερω καλα αγγλικα τι λεει ακριβως?
 
Οχι, ξαναμπηκε. Μου εκανε εντυπωση οτι ειχε και 57 "χτυπήματα". Παντως μη σας φαίνεται παράξενο. Εδώ αλλοι δίνουν τόσα χρήματα για μια τρίχα του Ελβις Πρισλει.....
 
@fonis Δεν χρειάζεται να κάνεις διπλό post, μπορείς να κάνεις επεξεργασία του προηγούμενου.

Δεν πουλήθηκε, απλά τελείωσε ο χρόνος του auction και έγινε re-listed. Δεν θέλει δα και PhD στα Αγγλικά, ένα link είναι :p
 
και μετα ξυπνησε...εγω ψυχολογηση πολυ καλα αυτα τα ατομα που πουλανε παλια παχνιδια κυριως νες σε μπλαστερ συσκευασια...αυτοι οι τυπακοι δεν νομιζω να θελουν να τα πωλησουν..και απλως βαρανε μια τιμη ετσι τρελη και τιποτα..κουβεντα να γινεται δηλαδη..
 
εγω παντος αγορασα 2!!Δε παμε καθολου καλα
 
ΟΚ, είμαι ο πρώτος υπέρμαχος της ελεύθερης αγοράς και πάντα πίστευα ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να πουλάει όσο θέλει... αλλά όταν δεν αγοράζει κανείς το προϊόν σου κι εσύ διπλασιάζεις την τιμή, κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά όσον αφορά το supply & demand :animlaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα