Η δικία μου συλλογή Game Boy

GDK είπε:
Προβολή συνημμένου 38929
αυτα τα ολιγα απο gb.

το παρακατω θα ειναι η επομενη αγορα μου.

οταν σηκωθω απ το κρεβατι (αχ αυτες οι ιωσεις!) θα παω να το τσιμπησω..

http://www.gameboycarts.com/2010/01/turn-your-game-boy-into-a-stereo-fm-radio/
μια χαρά! αλλά ροζ gb micro :D ; (είναι βέβαια ασορτί με την επιφάνεια που τα έχεις βάλει :D )
 
Όμορφες συλλογές παιδιά! Πωπω...Kirby's Pinball...τι μου θύμισες τώρα? Από τα πιο διασκεδαστικά παιχνίδια της κονσόλας, ήμουν ξετρελαμένος με αυτό!
 
@Glaros πολύ ωραία η συλλογή σου στο GB!

Περιμένουμε και του άλλους τίτλους....

Μια παράκληση μονο επειδή οι φωτογραφίες σου είναι στο imageshack και χάνονται μετά απο κάποιο καιρό,

θα ήταν καλύτερα να τις περάσεις εδώ στο προφίλ σου οπού υπάρχει το section albums στο οποίο μπορείς να καταχωρείς τις φωτογραφείς σου.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
:D το νεο μου αποκτημα!

DSC02870.jpg
 
krem13 είπε:
τελικά το πες και το κανες ε; σου κόστισε πολύ ; περιμένουμε εντυπώσεις (αν το ανοίξεις βέβαια) !
μου κοστισε 13 ευρω. θα το χαρω λιγο οπως ειναι αλλα καποια στιγμη θα το ανοιξω σιγουρα. να δω κιολας αν λειτουργει!
 
Maddog είπε:
Το κοινό GB δεν το "πάω" με τίποτα, αλλά το GBA λέει πολλά!
E όχι και με τίποτα!! Εκεί ξεκινάει η ιστορία του GB. Αν δεν υπήρχε το GB πως θα υπήρχε το GBA?? :what:
 
Η ιστορική σημασία ενός hardware δεν έχει καμμία σχέση με την προσωπική μου στάση απέναντι του.

Και το Δίπλανο των Αδερφών Ράιτ έπρεπε να προυπάρξει του F-22, αλλά σίγουρα ξέρω με ποιό από τα δύο θα προτιμούσα να πετάξω σήμερα. ;)
 
Χαχαχα....Έχει και το δίπλανο όμως τη χάρη του. Η αλήθεια είναι ότι πλέον δέν μπορώ να παίξω με το παλιό gameboy, σίγουρα προτιμώ το GBA. Έχουν κάτι μαγικό όμως αυτές οι γραμμές απο...μελάνι, όπως και το ίδιο το μηχάνημα που είναι ας το πούμε icon για τα handhelds (οπτικά τουλάχιστον).
 
Other_Reality είπε:
...Έχουν κάτι μαγικό όμως αυτές οι γραμμές απο...μελάνι, όπως και το ίδιο το μηχάνημα που είναι ας το πούμε icon για τα handhelds...
Συμφωνώ απόλυτα!

Και εγώ για μετακινήσεις θα προτιμούσα ένα Boeing.

Αλλά για να βγάλω γούστα..... ω, ναι! Το δίπλανο!!! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα