Η πιο sexy ξένη τραγουδίστρια των 80's

Αλλες ηταν ομορφες, αλλες ηταν σεξυ. H Debbie Harry ειχε και τα δυο, συνδυασμος που σκοτωνει!

Καμια σαν αυτη!

Debbieharry11-e1278037411686.jpg
 
νοξ,να το κοιταξεις...καλα τη Σουζυ..αλλα και Νινα Χαγκεν???Εκτος αν ειναι βιτσιο ,οποτε παω πασσο.. :D
 
Άλλες τέσσερις υποψηφιότητες, σε μία:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Deborah Harry παρολο που δεν ηταν απο τις "ζουμερες", καταφερνε και εξεπεμπε ποσοτητες σεξαπηλ στα ορια εκτακτων μετρων.

Μαλιστα ηταν απο τις ελαχιστες που τα αθλια κουρεματα-φορεματα της εποχης δεν μπορεσαν να καμψουν αισθητικα.

Πχ η Terri Nunn των Berlin, η οποια ειναι εξοχως βομβα αλλα στο clip του Take my Breath Away μοιαζει λογω κομης και ενδυματολογικης επιλογης κατι μεταξυ γερμανικου ποιιμενικου και επιζησαντα απο βομβαρδισμο.
 
Υποκλίνομαι κι εγώ στη Μεγάλη Κυρία της λατρεμένης μου μουσικής των παιδικών μου χρόνων.

Debbie_Harry_16608_3.jpg

Debbie Harry

Debbie_Harry_16608_3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρχές δεκαετίας:debbie harry - μέσα(και τέλη) δεκαετίας:kim Wilde - τέλη δεκαετίας: Belinda carlisle! Ποια διεσώθη και παραμένει κουκλάρα-μη πω (που θα το πω)- καλύτερη; C.C. Catch!
 
Μερικες που δεν εχουν αναφερθει

Robin beck. Παρα τη μακροχρονη πορεια της δεν καταφερε ποτε να πλησιασει το πρωτο μεγαλο της χιτ

[video=youtube;Bh6-L98l6eE]

 
Για Ρομίνα Πάουερ τί θα λέγατε; Το τι απίστευτα μπινελίκια είχε ακούσει ο ασχημόπαπιας ο Aλ Μπάνο δε λέγεται...

Επίσης σε εκείνες τις προ-Ναομιακές εποχές, κάτι το σέξυ έβγαζε και η "μαυρίλα" της Grace Jones σε κάποιους...
 
panp είπε:
Επίσης σε εκείνες τις προ-Ναομιακές εποχές, κάτι το σέξυ έβγαζε και η "μαυρίλα" της Grace Jones σε κάποιους...
Εγω παντως θυμαμαι που την ειχα δει στην τηλεοραση πολυ μικρος και τρομαξα!

Ακομα και τωρα το προσωπο της μου βγαζει μια αγριαδα που σε καμια περιπτωση δε βρισκω σεξυ
 
Θα συμφωνήσω με τον bspus..Εντάξει, δεν ξέρω αν είναι σαν τραβεστί (ε,λίγο το ξεχείλωσες!) αλλά πάντως και τη πιο σέξυ τραγουδίστρια δεν τη λες..Γνώμη μου!Τώρα περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα (και grace jones) Εγώ πάλι όπως προείπα, C,C.Cat και ξερό ψωμί!
 
SADE ! Πάντα ερωτική.
 
C.C. Catch φυσικά και Samantha Fox αλλά και Sabrina Salerno που δεν αναφέρθηκε όπως είδα.
 
Πίσω
Μπλουζα