Η πιο sexy ξένη τραγουδίστρια των 80's

Φαινόταν... :)

Το 2011 όταν την είχα δεί εδώ έκανε τα δικά της με τις ξένες χορεύτριες πάνω στο stage.. . Έτσι λοιπόν ξαφνικά εκεί που τραγουδούσε το touch me γύριζε και με ερωτισμό αγκάλιαζε και σέξυ τις χορεύτριες... Φυσικά εμείς τα αγοράκια... Λιώναμε βλέποντας αυτά τα ξεσπάσματα... ;) (Δείτε και ένα βίντεο εδώ απο το Event )

Ο χώρος δεν ήταν μεγάλος και κυριολεκτικά ήμουν δίπλα στη Σαμάνθα Φοξ η οποία μας είχε σταμπαρει που χορεύαμε συνέχεια με τα τραγούδια της απο την αρχή του event. Έτσι λοιπόν όταν τελείωσε το όλο event και μείναμε μόνο κάποιοι φίλοι και οι συντελεστές του discomania κατέβηκε απο την σκηνή και... μας αγκάλιασε και μας ευχαρίστησε για την θετική ενέργεια που της δίναμε χορεύοντας με τα τραγούδια της!

Φυσικά και έμεινα κάγκελο να την κοιτάω... :D

Μιλήσαμε λίγο και μετά αποχώρησε χαιρετντας όλα τα παιδιά του event.
Και τι δεν θα έδινα να ήμουν και εγώ εκεί, ιστορικές στιγμές και κούκλα στις φωτό η Σαμάνθα και τι βλέπω και ο Γιοκαρίνης! Και Τζάκσον όχι βέβαια ο αληθινός. Ωραίες στιγμές , μοναδικές μπράβο always. Από ότι κατάλαβες και εσείς τα αγοράκια του χώρου και η Σαμάνθα τις χορεύτριες γλυκοκοιταζατε :bigeyes:μακαρι να ξανάρθει πάντως.
 
Και τι δεν θα έδινα να ήμουν και εγώ εκεί, ιστορικές στιγμές και κούκλα στις φωτό η Σαμάνθα και τι βλέπω και ο Γιοκαρίνης! Και Τζάκσον όχι βέβαια ο αληθινός. Ωραίες στιγμές , μοναδικές μπράβο always. Από ότι κατάλαβες και εσείς τα αγοράκια του χώρου και η Σαμάνθα τις χορεύτριες γλυκοκοιταζατε :bigeyes:

Ο συγκεκριμένος σωσίας του MJ (Ernest Valentino ) θεωρείται ο καλύτερος και όντως όταν τον είδα απο κοντά να τραγουδάει και να κάνει τον MJ έπαθα σοκ... Ήταν ανατριχιαστικό.. Νόμιζα ότι έβλεπα τον αληθινό MJ!

Ο συγκεκριμένος έχει βραβευθεί απο τον ίδιο τον MJ ως ο καλύτερος σωσίας του.

Όντως τρομερή εμπειρία!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αμ έτσι εξηγείται το θέμα, έχει δίκιο η Σαμάνθα και το άλλαξε , 70.000 ήταν αυτά και μάλιστα παλλομενα :fafoutis: :biglaugh: :icon_lol: τρόμαξε η γυναίκα.
 
Έσπασα το κεφάλι μου μέχρι να θυμηθώ το όνομά της, είναι η Patsy Kensit.

Είχε τραγουδήσει μερικά τραγούδια των Pet Shop Boys, ενδεικτικά να θυμίσω το "I'm not scared".

Patsy%20Kensit.jpg
patsy8.jpg


Παρόλου που στη δεύτερη φωτογραφία κρατάει τον ώμο της, μου αρέσει περισσότερο από την πρώτη...

Πολύ ωραία γυναίκα, αν και λευκή.
Νομίζω οτι ήταν καλλιτεχνικά γνωστή ως 8th wonder.
 
Την είχα ξεχάσει όντως είναι πολύ όμορφη!!!

 
Την είχα ξεχάσει όντως είναι πολύ όμορφη!!!

Patsy Kensit!! Νομιζω δε μεγάλωσε gracefully που θα λέγανε και στο UK.
εγω ψηφίσω Kim Wilde απο ξενες φίρμες και Κωνσταντίνα απο εγχώριες
 
Εγώ δεν ήξερα κανένα από τα τραγούδια (και ελάχιστους ερμηνευτές) εκτός από το Born in the USA το οποίο δεν μου αρέσει κι έτσι έβαλα Dislike σε όλα. Περίμενα ότι θα μου πει "Εσύ μάτια μου δεν ζούσες καν στα '80ς" αλλά με έβγαλε Μαντόνο. Από πού κι ως πού?
 
Φύση, παγανισμος και Samantha fox, συνθημα από τοίχο. Τελικά βρε αγόρια πως σας την έφερε ετσι η σαμ, εσείς την είχατε στον τοίχο του δωματίου, δεν υπήρχε αγοράκι το 80' που δεν την είχε και στην σαμανθα άρεσαν οι γυναίκες, ε ρε γλέντια. Τεμεναδες βρε κάνατε για χάρη της
 
Φύση, παγανισμος και Samantha fox, συνθημα από τοίχο. Τελικά βρε αγόρια πως σας την έφερε ετσι η σαμ, εσείς την είχατε στον τοίχο του δωματίου, δεν υπήρχε αγοράκι το 80' που δεν την είχε και στην σαμανθα άρεσαν οι γυναίκες, ε ρε γλέντια. Τεμεναδες βρε κάνατε για χάρη της
Προσωπικά ούτε ήταν ούτε είναι του χαρακτήρα μου να βάζω αφίσες στους τοίχους του δωματίου και επιπλέον να τους λερώνω με σημάδια από τα σελοτέιπ, πινέζες, καρφιά κλπ. Όσο για τις προτιμήσεις της σεβαστές μεν, λυπηρό γεγονός δε. :(
 
Προσωπικά ούτε ήταν ούτε είναι του χαρακτήρα μου να βάζω αφίσες στους τοίχους του δωματίου και επιπλέον να τους λερώνω με σημάδια από τα σελοτέιπ, πινέζες, καρφιά κλπ. Όσο για τις προτιμήσεις της σεβαστές μεν, λυπηρό γεγονός δε. :(
Πολλοί την είχαν και την παρείχαν στο δωμάτιο τους όπως εμείς τον Κρουζ, τον ντεπ, τον σουιζι
 
Fun fact: Η Samantha Fox είχε κοπανήσει με το μικρόφωνο έναν θαυμαστή της επειδή τη θώπευσε κατς τη διάρκεια συναυλίας. Κατα τα αλλα ειπε μια χαρά τραγούδια.
Απαντησα στο κουίζ και το αποτέλεσμα ηταν Cyndi Lauper.
Θα φταίει το like που εκανα στον Prince, το μπέρδεψα.
 
Απαντησα στο κουίζ και το αποτέλεσμα ηταν Cyndi Lauper.
Θα φταίει το like που εκανα στον Prince, το μπέρδεψα.
Καλά κι εγώ περίμενα να με βγάλει κάτι σε Kim Wilde ( ή γενικώς σε κάτι wild) και πήγε και μ' έβγαλε Madonna.:(
Μα πώς; να φταίει που έβαλα like σε ότι είχε πέτσινο, μαλλί και χαϊμαλί; γιατί αλλιώς δεν εξηγείται.


Fun fact: Η Samantha Fox είχε κοπανήσει με το μικρόφωνο έναν θαυμαστή της επειδή τη θώπευσε κατς τη διάρκεια συναυλίας. Κατα τα αλλα ειπε μια χαρά τραγούδια.
Όσο για τη Sammy, αν θυμάμαι καλά, και στο original βιντεοκλιπ του Touch me υπάρχει ένας τέτοιος τύπος ανάμεσα στο κοινό και ο οποίος φαίνεται να έχει τρελό κόλλημα μαζί της, γιατί προσπαθεί να ανέβει πάνω στη σκηνή και να την αγγίξει αλλά έρχονται οι σεκιουριτάδες και τον μαζεύουν. Δεν φαντάζομαι να είναι το ίδιο πρόσωπο.
 
Πίσω
Μπλουζα