Η συλλογή μου Sega Saturn!

ευχαριστω παρα πολυ!!!

αν καποιος επιθυμει να κοιταξω για κατι ρετρο απο αυτο το μαγαζακι ας μου στειλει pm!

εχει καποια καλα πραγματα ακομη (δηλαδη οτι εμεινε και δε το αγορασα εγω!!!)
 
Aγορασε τα ολα και βλεπουμε!
 
Μπορείς να στείλεις σε pm που βρίσκεται το μαγαζί? Είμαι απο Τρίκαλα και η Καρδίτσα είναι δίπλα μου...
 
Ωραίος ο morpheusthegod. Καλά, για την τιμή δεν το συζητάμε. Όπως είπαν και τα παιδιά, μόνο του το Deep Fear αξίζει τόσα πλέον. Όλα είναι ένα και ένα. Καλόπαιχτα και περιμένουμε φωτογραφίες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ναι ανεβασε καμια φωτο να παρουμε λιγο ματι....
 
οταν κατεβω παλι στην καρδιτσα θα τα βγαλω φωτο(σημερα το απογευμα ανεβηκα παλι στη θεσσαλονικη)!!!θελω να ετοιμασω μια ομορφη κατασκευη για να μπουνε ολα τα ρετρο επανω!!!

(σιγουρα ειναι τοσο ακριβο το deep fear?επειδη παλια ειχα δυο κομματια και τα εδωσα φθηνα(τα αγορα 17000 δρχ και τα πουλησα 5000 δρχ!!!αλλα αυτο εγινε πριν απο 9 χρονια!!!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δυο απο τα ολοκαινουρια αποκτηματα μου!!!

τα υπολοιπα αν μπορεσω θα τα ανεβασω το σαββατοκυριακο!!! :cool:
 
morpheusthegod είπε:
δυο απο τα ολοκαινουρια αποκτηματα μου!!!τα υπολοιπα αν μπορεσω θα τα ανεβασω το σαββατοκυριακο!!! :cool:
Φοβερά ευρήματα και πάρα πολύ χαμηλή η τιμή!
 
@morpheusthegod

μα καλα και τα 2 SATURN αγορασες; ασε κατι και για μας!! :D

καλοριζικα!!
 
αφου τα βρηκα τζαμπα να τα αφηνα?μακαρι να βρισκονταν κι αλλες τετοιες προσφορες!!!!να ξερετε παντως οτι θα ψαξω και σε αλλα μαγαζακια τετοια και θα σας ενημερωσω ολους!!!δε τα κραταω ολα για παρτη μου!!!ειμαι καλο παιδι!!!
 
morpheusthegod είπε:
δυο απο τα ολοκαινουρια αποκτηματα μου!!!τα υπολοιπα αν μπορεσω θα τα ανεβασω το σαββατοκυριακο!!! :cool:
Ωραια τα κουτάτα σου.

Εχω κι εγω αλλα τα μισά και βάλε είναι χωρίς κουτί.

Revision 1 δεν υπήρχε να αγοράσεις ? Με τα οβάλ κουμπιά ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πιστεψε με οτι αν υπηρχε σιγουρα θα το αγοραζα!!!τετοιες ευκαιριες δεν πρεπει να χανονται!!!
 
σχεδον συνωνοματε αν πουλησεις 1 boxed saturn στειλε πμ !

@pitsunami καταπληκτικη συλλογη
 
νομιζω οτι ειναι καπως νωρις για να σκεφτομαι την πωληση!!χωρις βεβαια να αποκλειω τιποτα!!!
 
Δεκτο! Αν ομως τη δοσεις τη μια στειλε αν ειναι ευκολο εαν πμ πρωτα μηπως και να την αγορασω :)
 
Φίλε δεν παίζεσαι! Φανταστική συλλογή!
 
φανταστικη συλογη φιλε pitsunami και μενα το saturn οπως και το 3DO μην ξεχνιομαστε :D ειναι απο της αγαπημενες μου κονσολες.
 
Pitsunami συγχαρητηρία για τις συλλογές σου. Να σε ρωτήσω κάτι μήπως ξέρεις. Έχω 2 Tomb Raider με διαφορετικό κουτί. Το ένα σα βιντεοκασσέτας και το άλλο πιο λεπτό. Μήπως ξέρεις ποια η διαφορά τους? Το έχω παρατηρήσει και σε άλλους τίτλους. Τι συμβαίνει?
 
johnny19818 είπε:
Pitsunami συγχαρητηρία για τις συλλογές σου. Να σε ρωτήσω κάτι μήπως ξέρεις. Έχω 2 Tomb Raider με διαφορετικό κουτί. Το ένα σα βιντεοκασσέτας και το άλλο πιο λεπτό. Μήπως ξέρεις ποια η διαφορά τους? Το έχω παρατηρήσει και σε άλλους τίτλους. Τι συμβαίνει?
Βασικα ειναι καποια παιχνιδια που κυκλοφορησαν με δυο διαφορετικες θηκες.Αυτο συνεβαινε στα ευρωπαικα παιχνιδια.

Actua Golf EUR

Athlete Kings EUR

Baku Baku EUR

Casper EUR

Clockwork Knight 2 EUR

Command & Conquer EUR ENG

Command & Conquer EUR FR

Daytona USA Championship Circuit Edition EUR

Dragon Ball Z The Legend EUR SPA

Exhumed EUR

ManX TT Super Bike EUR

Nights Into Dreams... EUR

Panzer Dragoon Zwei EUR

Saturn Bomberman EUR

Sega Ages Vol.1 EUR

Sega Rally Championship EUR

Sega Worldwide Soccer '97 EUR

Sonic 3D Flickies' Island EUR

Street Fighter Alpha 2 EUR

Tomb Raider EUR

Virtua Cop 2 EUR

Virtua Fighter 2 EUR

Wing Arms EUR

Worms EUR

Την περιπτωση του Τοmb Raider την ειχα πετυχει και εγω σε 2 εκδοσεις με την απλη εκδοση που ηταν με χαρτονι και τα δυο πλαστικα κολλημενα πανω(πρωτης γενιας) και την δευτερη που εμοιαζε καπως με θηκη DVD αλλα καλυτερης ποιοτητας(δευτερης γενιας).Τωρα αυτο που λες με την θηκη σε στυλ βιντεοκασσετας συνηθως μονο η ΕΑ τα κυκλοφορουσε ετσι.
 
DarkSynbios είπε:
Βασικα ειναι καποια παιχνιδια που κυκλοφορησαν με δυο διαφορετικες θηκες.Αυτο συνεβαινε στα ευρωπαικα παιχνιδια.
Actua Golf EUR

Athlete Kings EUR

Baku Baku EUR

Casper EUR

Clockwork Knight 2 EUR

Command & Conquer EUR ENG

Command & Conquer EUR FR

Daytona USA Championship Circuit Edition EUR

Dragon Ball Z The Legend EUR SPA

Exhumed EUR

ManX TT Super Bike EUR

Nights Into Dreams... EUR

Panzer Dragoon Zwei EUR

Saturn Bomberman EUR

Sega Ages Vol.1 EUR

Sega Rally Championship EUR

Sega Worldwide Soccer '97 EUR

Sonic 3D Flickies' Island EUR

Street Fighter Alpha 2 EUR

Tomb Raider EUR

Virtua Cop 2 EUR

Virtua Fighter 2 EUR

Wing Arms EUR

Worms EUR

Την περιπτωση του Τοmb Raider την ειχα πετυχει και εγω σε 2 εκδοσεις με την απλη εκδοση που ηταν με χαρτονι και τα δυο πλαστικα κολλημενα πανω(πρωτης γενιας) και την δευτερη που εμοιαζε καπως με θηκη DVD αλλα καλυτερης ποιοτητας(δευτερης γενιας).Τωρα αυτο που λες με την θηκη σε στυλ βιντεοκασσετας συνηθως μονο η ΕΑ τα κυκλοφορουσε ετσι.
Σε χοντρό κουτί στυλ βιντεοκασσέτας έχω και το Need For Speed και το NBA LIVE 97 αν θυμάμαι καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φώτο για να δείτε τι εννοώ.
 
Πίσω
Μπλουζα