Η συνάντηση στο Rockstown

Άχ μην νομίζεις οτι τρελάθηκα (αντέχω κανά χρονάκι ακόμα απλώς έχω ήδη ένα fic στην αλλοδαπή) που είναι πολύ Τερυκό, αλλά αφού δεν σας πειράζει ( να το διαβάσετε όμως, όχι να σταματήσετε στην τρίτη σελίδα από το αναγούλιασμα:augenrollen:) όταν με το καλό τελειώσει θα σας ρίξω μία μετάφραση και μετά θα γράψω μία parody (αν δεν έχω τρελαθεί μέχρι τότε) όλη δική σας με πολύ Άλμπερτ (για να βγάλω τα αποθημένα μου) και περισσότερο Τέρυ ;) .
 
Δωσε εσυ, Juliet, καντυ-καντυ φικς στο λαο, γιατι αμα περιμενουνε απο μενα... "Doctor Who" και μονο θα διαβαζουνε! #)
 
Arwyn-t είπε:
Δωσε εσυ, Juliet, καντυ-καντυ φικς στο λαο, γιατι αμα περιμενουνε απο μενα... "Doctor Who" και μονο θα διαβαζουνε! #)
A, γράφεις και εσύ Άργουεν; Sorry αλλά δεν τον έχω δει, ποτέ το Doctor Who. Ωραία γράφεις το είδα. ¨Αμα βγάλει συνέχεια η Μιζούκι και κλείσει την ιστορία αυτό θα είναι το τέλος των candyfics. :cry:

Και καλά τώρα λέμε μετά από το μάνγκα και αν δεν είχε ο Τέρυ..κτλ. τότε τι θα λέμε αν δεν είχε γράψει συνέχεια-επίλογο η Μιζούκι; :tease: Θα γελάει μαζί μας και το παρδαλό κατσίκι.

Έκανα spoiler, έκανα spoiler:cheers:
 
juliet είπε:
A, γράφεις και εσύ Άργουεν; Sorry αλλά δεν τον έχω δει, ποτέ το Doctor Who. Ωραία γράφεις το είδα. ¨Αμα βγάλει συνέχεια η Μιζούκι και κλείσει την ιστορία αυτό θα είναι το τέλος των candyfics. :cry:

Και καλά τώρα λέμε μετά από το μάνγκα και αν δεν είχε ο Τέρυ..κτλ. τότε τι θα λέμε αν δεν είχε γράψει συνέχεια-επίλογο η Μιζούκι; :tease: Θα γελάει μαζί μας και το παρδαλό κατσίκι.

Έκανα spoiler, έκανα spoiler:cheers:
Ναι, γραφω πού και πού, σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! :) Τα παντα τελικα ειναι θεμα εμπνευσης, ή η μουσα εχει κεφια ή οχι. Το φικακι στην υπογραφη μου το εγραψα μονορουφι, διαβασα ενα σχολιο καπου, η μουσα μου εκανε σαν να την χτυπησε καμτσικι και μιλαμε δεν μπορουσα να την κανω να το βουλωσει! :p

Σορρυ, οφφ τοπικ. #)
 
Πίσω
Μπλουζα