Θρεντς προς αναζήτηση απάντησης

συνεχεια...

"τα καθαρματα"-κομματι τιτλων;; του Gryzor

αναζητηση τιτλου βιντεοταινιας του exetlaios

ο εθνικος μας ερωτας του ΤΑΚΗΣ

αναζητηση ταινιων απο βιντεο του youtube του Pharcyde

μια βοηθεια please του vago (δεν επιβεβαιωσε)

αναζητηση ταινιας με το Βασο Ανδριανο του Stratulator

αναζητηση τιτλου ταινιας του PAPATREXA (δεν επιβεβαιωσε)

αναζητηση βιντεοταινιας με ομηρους του Rakeesh

αναζητηση τιτλου ταινιας του θανος (δεν επιβεβαιωσε)

αναζητηση βιντεοταινιας των 80ς με τον Κωστα Μακεδο του meneas

αναζητηση τιτλου βιντεοταινιας με Στηβ Ντουζο του Pharcyde

ελληνικη ταινια επικης/ μεσαιωνικης φαντασιας του Getta Robo

ελληνικη ταινια επιστημονικης φαντασιας του Frank231

αναζητηση ταινιας του thory

γνωριζει κανεις αυτη την ταινια; του Uninvited

αναζητηση ταινιας με Ντενιση του georgeikos

αναζητηση τιτλου(ταινια με αγριο εγκλημα) του stakovios

αναζητηση τιτλου ταινιας του lostregr

αναζητηση τιτλου ελλ.ταινιας του georgecy (αν και ειμαστε σιγουροι..περιμενουμε επιβεβαιωση...)

αναζητηση τιτλου ταινιας του kotsifos13
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
Kambia αφου βρεθηκε μπορεις να το διαγραψεις κι αυτο απ τη λιστα

συνεχεια..

ταινια Αλεξανδρακη ασπρομαυρη του/της vlkrpn

αναζητηση τιτλου ταινιας 80ς της Cathy

σε ποιες ταινιες αναφερομαι; του Dominion (η 1η επιβεβαιωθηκε και περιμενουμε επιβεβαιωση για τη 2η)

αναζητηση τιτλου ταινιας του MitAvras (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ταινιας: "Σκορπιος" ή καπως ετσι του backupper (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ταινιας Νο 2 του/της emmelia (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο 2 του PhreakeR

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο3 του lefteris_mcmlxxxiv (απαντησεις : ναι ,επιβεβαιωση: 0 )

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο4 του filmmusic

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο1 (μεταξυ 1990-1995) του Kostilaks

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο5 του θανος

αναζητηση τιτλου ταινιας της ΦΖΠ1

αναζητηση τιτλου ταινιας με μποξερ του θανος (περιμενουμε επιβεβαιωση)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
συνεχεια...

αναζητηση τιτλου ξενης σειρας Νο3 του nikoladim

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο5 του roja

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο1 του xstefanosx

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο7 της Artemis

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο4 του/της mardz (περιμενουμε επιβεβαιωση αλλα μαλλον δε υπαρξει ποτε αφου αυτο ηταν το 1 και μοναδικο ποστ..)

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο6 του Amstrad1981

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο2 του nobodydies

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο1 του Ingema (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο5 του N1k0s (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο3 της mariaz (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση διασκευασμενης ταινιας: "το μολυβενιο στρατιωτακι" του Amstrad1981 (περιμενουμε επιβεβαιωση)

αναζητηση τιτλου ξενης ταινιας Νο4 του/της stig (περιμενουμε επιβεβαιωση)
 
Κατερίνα, πες μας όμως και η δική σου νεανική σειρά εάν είναι κάποια απ' αυτές που αναφέρω...
 
RIO είπε:
Ωραίο θέμα. Αυτά οι τέσσερις είναι οι δικές μου ερωτήσεις για τις οποίες δεν πήρα απάντηση. ( μακάρι να γίνει κάποια στιγμή)...


http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?28767-%C1%ED%E1%E6%DE%F4%E7%F3%E7-%F4%DF%F4%EB%EF%F5-%F4%E1%E9%ED%DF%E1%F2-%E3%EF%F5%DD%F3%F4%E5%F1%ED
Kambia μπορεις να σβησεις κι αυτο το λινκ,η σειρα βρεθηκε!

Mandrake είπε:
Κατερίνα, πες μας όμως και η δική σου νεανική σειρά εάν είναι κάποια απ' αυτές που αναφέρω...
Κωστα σ ευχαριστω για την απαντηση αλλα δυστυχως δεν ειναι καμμια απ αυτες τις σειρες
 
Ναι, αλλά πρέπει να το γράφεις εκεί βρε Κατερίνα... Θέλεις να είναι συνεπείς οι άλλοι, αλλά η αναζήτηση δε μπορεί να προχωρήσει ούτε στη δική σου περίπτωση εάν δεν απαντήσεις. Θα τη βρούμε, μη σε νοιάζει!
 
Mandrake είπε:
Ναι, αλλά πρέπει να το γράφεις εκεί βρε Κατερίνα... Θέλεις να είναι συνεπείς οι άλλοι, αλλά η αναζήτηση δε μπορεί να προχωρήσει ούτε στη δική σου περίπτωση εάν δεν απαντήσεις. Θα τη βρούμε, μη σε νοιάζει!
συγγνωμη δεν το ειδα πιο πριν .. ουτε 24 ωρες δεν περασαν απ το ποστ

αλλοι εχουν πολυ καιρο να απαντησουν στα ποστς που εγιναν κι ας μπαινουν συχνα στο φορουμ..

Να συμπληρωσω κατι : οταν βρισκετε εναν τιτλο που αναφερθηκε σε προηγουμενα ποστς του παροντος θρεντ να ενημερωνετε κι εδω ωστε η Kambia να το σβηνει απ τις λιστες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλώς σε είδα να ποστάρεις εδώ και αλλού για άλλα θέματα, ενώ είμαι βέβαιος πως έχεις και το δικό σου σε παρακολούθηση, αλλά δεν απάντησες... Α, δεν τσεκάρονται έτσι κι αλλιώς απ' τη Διαχειριστική Ομάδα αυτά που έχουν βρεθεί; Εντάξει, απλώς ενδέχεται να γεμίσουμε με posts που θα ζητούν να διαγραφούν αυτά που βρέθηκαν...
 
Ο Filmmusic βρήκε την ταινία που έψαχνε, εδώ!
 
Υπάρχει κάπου στις λίστες να το διαγράψω? (Με μια πρώτη ματιά δεν το έχω εντοπίσει)
 
Δεν το βρίσκω κι εγώ, να σου πω την αλήθεια... Ίσως δεν το 'χε εντοπίσει και περάσει η Κατερίνα. Άλλη μια αναζήτηση έλαβε τέλος εδώ, πάντως! :) Θα την βρεις στο post #14.
 
Kambia είπε:
Υπάρχει κάπου στις λίστες να το διαγράψω? (Με μια πρώτη ματιά δεν το έχω εντοπίσει)
Kambia δεν υπαρχει σε κανενα απ τα ποστς που εκανα,αλλωστε εγραψα με κοκκινα γραμματα στο ποστ ποτε να ενημερωνετε το παρον θρεντ

Οπως ειπα κι αλλες φορες χρειαζομαι βοηθεια στον εντοπισμο αυτων των θρεντς που αναζητουν απαντηση,δε μπορω να ψαξω ολο το φορουμ μονη μου..

τουλαχιστον ας γραψει ο καθενας τα δικα του,οσα βεβαια δεν αναφερθηκαν σε προηγουμενα ποστς

η ταινια που εψαχνε ο Rakeesh και βρεθηκε ειναι στο ποστ 20 και οχι στο 14 που αναφερει πιο πανω ο Mandrake
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχεις δίκιο Κατερίνα, είναι στο #20! Προσωπικά, δε μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό που ζητάς. Δεν έχω χρόνο. Έχω αποστείλει μηνύματα όμως σε διάφορους χρήστες, για να ξέρω εάν ενδιαφέρονται ακόμη να ασχοληθούμε με τις αναζητήσεις αυτές ή όχι. Όσον αφορά τουλάχιστον περιπτώσεις που θα προσπαθήσω και ο ίδιος να βρω κάτι ή που ήδη έχω κάποια ιδέα... Κάποιοι απαντούν, κάποιοι όχι. Με όσους δεν απαντούν, φυσικά, δεν πρόκειται ν' ασχοληθώ. Δεν έχει νόημα. Όσοι συμφορουμήτες ενδιαφέρονται, ας γράψουν στα hyperlinks που τους έδωσα και υπόσχομαι πως θα κάνω ότι μπορώ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κωστα εσυ ξερω οτι εχεις να ασχοληθεις και με τη retrodb,τα αλλα μελη ομως;

ας βαλω κι ενα αλλο δικο μου: εμφανιση ρετροπαιχνιδιων σε ελληνικες ταινιες και σειρες (εδω αναζητουμε την ταυτοτητα των παιχνιδιων που εντοπιστηκαν σε ελληνικες ταινιες και σειρες,μερικα ταυτοποιηθηκαν αλλα τα περισσοτερα οχι.Στην αρχη του θεματος,για οσους δε γνωριζουν,φτιαχτηκαν 2λιστες για τις ελληνικες ταινιες και τις σειρες αντιστοιχα)
 
Πίσω
Μπλουζα