Κάρτες "Ανατριχίλες"

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
606
ειχαν κυκλοφορισει τοτε που παιζοταν η σειρα στην τηλεοραση μαζευα μανιωδως και μαλιστα εχω πολλες που της εχω κρατησει υπαρχει κανεις αλλος που της μαζευε??
 
οριστε μερικες καρτες
 
εγω μαζευα και τις ψαχνω τις πουλαει κανεις?/:D
 
Ρε παιδια μηπως τις εχει κανεις και τις πουλαει??Δινω οσο οσο!!!
 
Κι εγω μαζευα! αν βρω θα σκαναρω.... !! θρυλικος ο κος RL STINE :cool:
 
Παιδιά ψάχνω και εγώ πως και πως.Αν ξέρει κανείς που πουλάνε ας βοηθήσει.
 
Την είχα συμπληρώσει τη συλλογή. Τελευταία φορά που την είδα ήταν σε μια κούτα που προοριζόταν για την αποθήκη... Λογικά έχει επιβιώσει.
 
εγω ανακαλυψα χθες αυτο το site και σημερα εγινα μελος.Λογικα στο παταρι ολο και κατι θα εχω και εγω.Περιμενω την αυριανη μερα,πρωι πρωι θα ανεβω να το καθαρισω και θα δω τι μπορω να βρω.Αντε και ο θεος βοηθος...
 
Εγώ έχω πάρα πολλές τέτοιες κάρτες, αλλά τις αγγλικές!
 
και εγω εχω πολλες,γυρω στης 130 καρτες εχω..παλια ειχα πιο πολλες,βεβαια υπαρχουν και αρκετες διπλες τριπλες και ετσι..
 
Molis anakalipsa epishs kai egw to site!Opoios exei kartes kai den tis 8elei as mou pei!!!Exw trela8ei na psaxnw kai tpt den vriskw!
 
Καλημέρα.

Λοιπόν, έχω ολόκληρη τη σειρά από τις κάρτες στα ελληνικά (90 κάρτες) σε άριστη κατάσταση.

[edit] αγγελία [edit]

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] Ήδη σου έχουν σβήσει ποστ. Διάβασε τους κανονισμους [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
goosebumps

ηθελα να ρωτησω για την συλλογη απο καρτες ανατριχιλες.ξερει κανεις ποσες ηρθαν στην ελλαδα?
 
Πριν 2-3 μερες βρηκα ενα μερος απο τις καρτες που ειχα!

Ειχα να τις δω χρονιαααα :D

anatrixiles.jpg

Κατω κατω στο πισω μερος της καρτας γραφει "Καθε ενας που μαζευει τη συλλογη μπαινει στην μεγαλη κληρωση για ποδηλατα και NINTENDO πατινια????o_O" Τι θελει να πει ο ποιητης;; :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα