Κάτι πολύ πολύ μικρό....

Δεν καταλαβαίνω....

Γιατί το μισό κείμενο μου το βγάζει μια χαρά και το άλλο μισό μου το βγάζει καρικατούρες?

Ο κώδικας από πίσω φαίνεται νορμάλ.....

Δεν καταλαβαίνω.... :xm:
 
To διαβάζεις οκ αυτό που γράφω? Είναι σε italic
 
Loud and clear, part! :)

Για δοκίμασε λίγο italic & bold, pls!
 
Τεστ.... Τεστ... Το διαβάζεις?
 
Yup, κογκολέζικα! :)

Found it! :) Ευχαριστώ!
 
Ωραία βρήκαμε τι φταίει...
 
Ευθυς εξαρχης αυτο που φταιει ειναι η ατυχης επιλογη browser....IE ? Chrome ?....
 
...και το φτιάξαμε κιόλας!

Για όποιον ταλαίπωρο:

Κλείστε τον chrome & πηγαίνετε στον φάκελο "C:\Documents and Settings\{username}\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application". Εκεί θα βρείτε το old_chrome.exe.

Ανοίξτε το, καθαρίστε όλο το ιστορικό (τα πάντα όμως!), κλείστε το & ανοίξτε το κανονικό chrome. Το πρόβλημα θα έχει αποκατασταθεί....

P.S. Μην κάνετε καθάρισμα του ιστορικού - κλείσιμο & ξανάνοιγμα στον κανονικό chrome... Δεν δουλεύει....

Σημείωση: Το παραπάνω μπορεί να εμφανιστεί μετά από ξήλωμα του Babylon....

herco είπε:
Ευθυς εξαρχης αυτο που φταιει ειναι η ατυχης επιλογη browser....IE ? Chrome ?....
Τς, τς!.... Κακίες! :D
 
Αυτά είναι!

Οι γυναίκες έδωσαν πάλι τη λύση και οι άντρες έμειναν στη γκρίνια :)

Μπράβο ρε συ Μαριάνα. Αστέρι!
 
Απο σημερα, πριν λιγο που μπηκα στο φορουμ, το προβλημα επεστρεψε.
 
Θα τελείωσε η άδειά του :p . Ε κατι επρεπε να πω....!
 
D@redevil είπε:
...και το φτιάξαμε κιόλας!
Για όποιον ταλαίπωρο:

Κλείστε τον chrome & πηγαίνετε στον φάκελο "C:\Documents and Settings\{username}\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application". Εκεί θα βρείτε το old_chrome.exe.

Ανοίξτε το, καθαρίστε όλο το ιστορικό (τα πάντα όμως!), κλείστε το & ανοίξτε το κανονικό chrome. Το πρόβλημα θα έχει αποκατασταθεί....

P.S. Μην κάνετε καθάρισμα του ιστορικού - κλείσιμο & ξανάνοιγμα στον κανονικό chrome... Δεν δουλεύει....

Σημείωση: Το παραπάνω μπορεί να εμφανιστεί μετά από ξήλωμα του Babylon....

Τς, τς!.... Κακίες! :D
Φτου! Μες τη βιασύνη μου έσβησα όλο το chrome! Τα έκανα λαμπίκο!
 
Ειπατε να αναφερουμε τυχον προβληματα υστερα απο την εκδοση 4.1.10 αλλα δε βλεπω ανταποκριση.
 
Σου μπλεκει τα ονοματα κατω Βιβη?

Δοκιμασα με οτι browser διαθετω και δεν το κανει. Μαλιστα ειναι ενα θεμα που εχουν λυσει δυο εκδοσεις πριν.

Με τι browser εισαι?
 
Καθαρισε cookies και history. Λογικα θα εισαι μια χαρα
 
Καθαρισα cookies και ιστορικο, αλλα τα ιδια. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ολα τα ονοματα που εχουν κενα η παυλες ετσι μου τα βγαζει. Το ενα κολλημενο στο αλλο.

Κριμα παντως, γιατι απο τον περασμενο Νοεμβριο το προβλημα ειχε λυθει και δεν περιμενα οτι θα το ξαναειχα.

Ευχαριστω Wally!
 
Τελείως minor αλλά υποθέτω και εύκολο να διορθωθεί.

Όταν διαβάζεις τα posts, κάτω δεξιά αναφέρει τα εξής χαριτωμένα:

BB code is σε λειτουργίαΤα Smilies είναι σε λειτουργία

Ο κώδικας είναι σε λειτουργία

[VIDEO] code is σε λειτουργία

Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Rules
Υποθέτω ότι το υβρίδιο Ελληνικών-Αγγλικών μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε κανονικά Ελληνικά. Όταν ο Shock μαζευτεί από την Καγκουρολανδία, ας το φτιάξει. :)
 
Πίσω
Μπλουζα