Καλλιτεχνικές Φωτογραφίες...

w_elliniki_aisthitiki013.jpg
 
Παιδιά σας παρακαλώ..Πρώτον το thread γράφει Καλλιτεχνικές φωτογραφίες που σημαίνει πως ποστάρουμε ωραίες και ποιοτικές φωτογραφίες...Αυτή φίλε μου rigardie δεν είναι καλλιτεχνική φωτογραφία και συν τις άλλης περιέχει παπάδες κλπ πράγμα που έρχεται πολύ αντίθετο με τα δικά μου πιστεύω...Ας μη αρχίσουμε να ανεβάζουμε τέτοια...
 
akmakas είπε:
Παιδιά σας παρακαλώ..Πρώτον το thread γράφει Καλλιτεχνικές φωτογραφίες που σημαίνει πως ποστάρουμε ωραίες και ποιοτικές φωτογραφίες...Αυτή φίλε μου rigardie δεν είναι καλλιτεχνική φωτογραφία και συν τις άλλης περιέχει παπάδες κλπ πράγμα που έρχεται πολύ αντίθετο με τα δικά μου πιστεύω...Ας μη αρχίσουμε να ανεβάζουμε τέτοια...
μάλλον ήταν απάντηση στο "παγάνι"

τον exetlaios (έτσι το εξέλαβα εγώ τουλάχιστον! Χιουμοράκι άρα, δεν είναι κακό)

και πάλι... σεις ξέρετε!

;)
 
πλάκα κάνουμε κύριε προιστάμενε

38880.jpg


Regardie.jpg
 
akmakas είπε:
Παιδιά σας παρακαλώ..Πρώτον το thread γράφει Καλλιτεχνικές φωτογραφίες που σημαίνει πως ποστάρουμε ωραίες και ποιοτικές φωτογραφίες...Αυτή φίλε μου rigardie δεν είναι καλλιτεχνική φωτογραφία και συν τις άλλης περιέχει παπάδες κλπ πράγμα που έρχεται πολύ αντίθετο με τα δικά μου πιστεύω...Ας μη αρχίσουμε να ανεβάζουμε τέτοια...
φίλε Ακμάκα, όπου εμφανίζεται η Λουκά, το θέμα γίνεται εικαστικό.. Τέχνη! Κιτς βέβαια, όμως Τέχνη!!
 
Άραγε τι θα γινόταν αν ο Andy Warhol,

αντί να φιλοτεχνήσει με την φάτσα της Monroe,

επέλεγε την Ελένη Λουκά ;
 
exetlaios είπε:
Άραγε τι θα γινόταν αν ο Andy Warhol, αντί να φιλοτεχνήσει με την φάτσα της Monroe,

επέλεγε την Ελένη Λουκά ;
έδωσες τρελή ιδέα.. με την πρώτη ευκαιρία που θα βρω λίγο χρόνο.. έχεις να προτίνεις καμιά καλή προσωπογραφία της Λουκά;
 
Η Πακιστανική ταινία με τα ζόμπι είχε και την Λουκα πουθενά;;;;;;; :D :D:D
 
Φοβερος Aardy! Πραγματικά πολύ επαγγελματική η λήψη αυτης της φωτογραφίας! 
 
Thanks Circ,οντως πολυ επαγγελματικη  :D , με ενα LG G3  την τραβηξα και ενα macro φακο απο κινα των 1.15 ευρω!

Ενα απο τους λογους που 'μαι περηφανος με το αποτελεσμα ειναι και ο εξοπλισμος που χρησιμοποιησα,lol.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εδώ βλέπουμε από έναν αγώνα μηχανών εντούρο, μια μηχανή, τραβηγμένο με την παλιά, καλή μου NIkon FM-2, σε θετικό φιλμ και σκαναρισμένη με το Rollei scanner μου.

mhxanes.JPG
 
Φωτογραφία εμπνευσμένη από τους Αστερίξ-Οβελίξ που τραβήχτηκε με μηχανή Canon  Α-1 το 1986 στο Πάρκο της Βουλώνης στο Παρίσι, όπου είχε στηθεί την περίοδο εκείνη το χωριό του Αστερίξ.

Asterix-Obelisk.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα