Καλλιτεχνικές φωτογραφίες Ελλήνων Τραγουδιστών

Μα είχα την εντύπωση ότι φωτογραφήθηκε πολύ αποκαλυπτικά στο Playboy (?) την εποχή που ήταν της μόδας να ξεβρακώνονται διάφοροι κανονικοί σταρ (π.χ. Γαλάνη), φυσικά υποθέτω με χέρια και άλλα βοηθητικά αντικείμενα στρατηγικά τοποθετημένα.
 
Σοβαρα; Κοιτα να δεις τι μαθαινει κανεις εδω μεσα! :D
 

Αν οι μέσα φωτό ήταν σαν το εξώφυλλο, πολύ κακό για το τίποτε, διότι πράγματι είχε γίνει πολύς ντόρος τότε (αφού το θυμάμαι κι ακόμη και τώρα ασχολούνται μ' αυτό) και το εξώφυλλο δεν τον δικαιολογεί. Δεν θα απορούσα αν η την bambinella σκανδαλίσασα φωτογραφία είναι από εκείνη τη φωτογράφιση. Ταιριάζει το μαλλί του? Βαριέμαι να πάω στην προηγούμενη σελίδα να συγκρίνω
 
Μα είχα την εντύπωση ότι φωτογραφήθηκε πολύ αποκαλυπτικά στο Playboy (?) την εποχή που ήταν της μόδας να ξεβρακώνονται διάφοροι κανονικοί σταρ (π.χ. Γαλάνη), φυσικά υποθέτω με χέρια και άλλα βοηθητικά αντικείμενα στρατηγικά τοποθετημένα.
υπάρχουν και πιο αποκαλυπτικές αλλά δε μπορούν βεβαίως να μπουν για ευνόητους λόγους...:cool:
 
Μα είχα την εντύπωση ότι φωτογραφήθηκε πολύ αποκαλυπτικά στο Playboy (?) την εποχή που ήταν της μόδας να ξεβρακώνονται διάφοροι κανονικοί σταρ (π.χ. Γαλάνη), φυσικά υποθέτω με χέρια και άλλα βοηθητικά αντικείμενα στρατηγικά τοποθετημένα.
πιο αποκαλυπτικό θα ήταν να έδειχναν μια μαγνητική του εγκεφάλου τους.
 
Η εκδήλωση έγινε στο club Mercedes όπως αναφέρεται στο βίντεο

Υποψήφιοι/ες βραβείου Καλύτερης ερμηνείας 1993
Αλέξια - Μάτια μου
Ευρυδίκη - Πόσο λίγο με ξέρεις
Κατερίνα Κούκα - Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο
Μαντώ -Φυλάκισέ με

Βραβείο Καλύτερης ερμηνείας 1993
Ευρυδίκη - Πόσο λίγο με ξέρεις



Υποψήφιες βραβείου Καλύτερης τραγουδίστριας 1993

Αλέξια
Άννα Βίσση
Ευρυδίκη
Κατερίνα Κούκα
Μαντώ

Βραβείο Καλύτερης τραγουδίστριας 1993
Μαντώ


Η Μαντώ απευθυνόμενη στο κοινό και τους τηλεθεατές μετά την βράβευσή της αναφέρει:
"Ευχαριστώ .Είναι το τρίτο μου αυτό . Το ΠΟΠ ΚΟΡΝ μου έχει δώσει άλλα δύο.
Ευχαριστώ τους αναγνώστες του ΠΟΠ ΚΟΡΝ, εσάς τους θαυμαστές μου.
Ευχαριστώ την εταιρεία μου τη MINOS που είναι πάντα κοντά μου.
Ευχαριστώ την οικογένειά μου, τον Θεό.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω επίσης το STAR CHANNEL γι' αυτή τη σπουδαία κάλυψη
Και θα ήθελα να αφιερώσω αυτό το βραβείο σ' ένα συνάδελφο τραγουδιστή που δυστυχώς δεν βρίσκεται μαζί μας το Διονύση Θεοδόση.."



ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ 1993 - full

 
Τελευταία επεξεργασία:
ΠΑΣΧΑΛΗ ; Το Σ πού είναι; Το έφαγε ο δαίμων του τυπογραφείου μάλλον.
 
Πίσω
Μπλουζα