Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Μπορει να ειχε μεγαλο κενο ενδιαμεσα των δοντιών, κι του προσθεσε ο οδοντιατρος ψευτικο...(αλλες εποχές, που ορθοδοντική..) :biglaugh:
Ε, ναι....Που να κυκλοφορησει ο ανθρωπος με το Γκραντ Κανυον στο στομα!....Και το μυαλο του ειναι θολο.... :D
 
Περίεργο. Το όνομα Κλαίρη Δεληγιάννη μου ήταν τελείως άγνωστο και ξαφνικά την είδα εξώφυλλο στη "Φαντασία" και εδώ με διαφορά λεπτών.
 
Λοιπόν έβαλες τον Μούτσιο και τον Μοσχίδη μαζί και ξαφνικά συνειδητοποίησα ότι αυτούς τους δύο πάντα τους μπέρδευα: "Α, Μοσχίδη τον λένε τελικά" "Α, Μούτσιο τον λένε τελικά" και πάει λέγοντας
 
Η Κλαίρη Δεληγιάννη με καταδιώκει!
 
Τον αδικουσε το μακρυ μαλλι τον Τσιβιλικα. Εδω ειναι ασυγκριτα ωραιοτερος.
 
Επιτελους ειδα την Αννα Παναγιωτοπουλου πιο νεα απο ποτε! Μιλαμε για φωτογραφια απο το τελος της δεκαετιας του 1960.
Κατα πως φαινεται, το αγελαστο υφος το ειχε ολη της τη ζωη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επιτελους ειδα την Αννα Παναγιωτοπουλου πιο νεα απο ποτε! Μιλαμε για φωτογραφια απο το τελος της δεκαετιας του 1960.
Κατα πως φαινεται, το αγελαστο υφος το ειχε ολη της ζωη.

Ειχα δει μια παλια της συντευξη κι ειχε πει οτι παλεύει με την καταθλιψη απο την νεανικη της ηλικια. Μαλιστα είχε αναφέρει πως ενας θαυμαστής της γιατρός, βλέποντας την στις τηλεοπτικές σειρές, καταλαβε πως επασχε από καταθλιψη...απο το στόμα της! Επειδή ήταν μονίμως αγέλαστο κι μελαγχολικό!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επιτελους ειδα την Αννα Παναγιωτοπουλου πιο νεα απο ποτε! Μιλαμε για φωτογραφια απο το τελος της δεκαετιας του 1960.
Κατα πως φαινεται, το αγελαστο υφος το ειχε ολη της ζωη.
η φωτογραφία είναι όντως από το 1969
 
Στη φωτό εμένα η Παναγιωτοπούλου μου μοιάζει σαν τον Αλέξανδρο Αντωνόπουλο με μακρύτατο μαλλί. Και μου κάνει εντύπωση πόσο αγνώριστη μου μοιάζει εδώ αν σκεφτώ ότι την πρωτοείδα στο "Μια ζωή Γκόλφω" το 1974, δηλαδή 5 μόλις χρόνια μετά. Σε αντίθεση με τη Ζωζώ που θα μπορούσε να είχε βγάλει αυτή τη φωτογραφία χτες.
 
Πίσω
Μπλουζα