Καλυτερη Αγγλικη SciFi σειρα

Καλυτερη Αγγλικη SciFi σειρα

  • Avengers

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Blakes 7

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Dr Who

    Ψηφοφορίες: 1 50,0%
  • Prisoner

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Red Dwarf

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sapphire and Steel

    Ψηφοφορίες: 1 50,0%
  • Space 1999

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • UFO

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    2
Πολυ μπροστα η 2η season - η Μαγια ολα τα λεφτα !!
 
Παντα αντιδραστικο αυτο το παιδι... :D
 
Λινουξάς τι περίμενες? :tease:
 
I liked Maya too, but the Dr rulez them all!
 
Καθόλου δύσκολο poll ... Red Dwarf δαγκωτό ... ;)
 
Εννοείτε παλιά ή σήμερα;

Παλιά ημουνα του Space 1999, αλλά τώρα Doctor Who (τα νέα επεισόδια) και ξερό ψωμί! :cool:
 
Ειδα poll απο τον Wally, και περιμενα κ'εγω την ιδια επιλογη καμια δεκαρια φορες :D Ε, ψηφιζα Dr Who, γιατι δεν θυμαμαι να εβλεπα καποιο αλλο sci-fi, οποτε δεν μου ειχαν κανει εντυπωση τα αλλα ;) Συμφωνω με την Candy: Dr Who μονο με τον Baker :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χμμμ... Εγώ ψήφισα "Διάστημα 1999" μόνο και μόνο επειδή δεν είχα δει κάποιο άλλο...

Εδώ :what: προβληματίζομαι με τον ευατό μου γιατί στα νιάτα μου συνήθιζα να παθιάζομαι με τα SciFi... κάτι Star Trek, Battlestar Galactika ψωμοτύρι τα είχα...

Βέβαια, έπαιξε ρόλο και το γεγονός πως ανέκαθεν ήθελα να γίνω Μάγια στη θέση της Μάγια.. :D
 
Star Trek. :D

Το τι ψηφισα ειναι ολοφανερο ,ειναι το μονο που θυμαμαι απο τα 80ς οπως θυμαμαι και τον τρομο οταν το εβλεπα. :precry:
 
Από αγγλικά sci-fi, προσωπική μου επιλογή είναι το UFO του Gerry Anderson.
 
Όταν υπάρχει το Dr Who....
 
Σαφώς Blake's 7 αλλά θα ήθελα να έβλεπα στο poll και το Hitchhiker's guide to the Galaxy
 
Δεν εχεις αδικο.Εχει ελλειψεις η λιστα δυστυχως.
 
"Doctor Who" δαγκωτό!! Αν και γνώρισα μονάχα τον Tom Baker (και φυσικά τη νέα σειρά η οποία είναι εκπληκτική!) κι αυτόν λειψό, νομίζω πως θα ήταν η πρώτη μου επιλογή! Δοκίμασε να "κλέψω" το σύστημα και πατούσα γρήγορα πολλές επιλογές μήπως λειτουργήσω σαν τον Flash :)burn:) και επιλέξω κι άλλες 2..3..4...5..6..(φτάνει!) σειρές, αλλά μάταια...
 
Πίσω
Μπλουζα