Καλωσορίσματα με ρέγουλο !

Καλά, δεν γνωρίζεις τον PANAGIOTIS; Δες εδώ το ιστορικό thread. :thumbup:
 
keeper7k είπε:
@DINO

Καλως όρισες στο forum και καλή διαμονή, αν και δεν σε βλέπω για πολύ εδώ με αυτά που λές :biglaugh: :biglaugh:
Καλώς σας βρήκα!

Είμαι κι εγώ ένας νοσταλγός μπλα μπλα μπλα μπλα..... :D

(Το σκίσατε πάλι το θρέντ) :D
 
Παιδικε φιλε μου DINO :biglaugh: σε καλωσοριζω στο forum μας - μπορεις να γραφεις οποτε θες για το (απαισιο) Guild που προαναφερες :diablotin: - ηδη το πρωτο σου post ειναι υποψηφιο για το Post of the Month reward (το εχεις κερδισει ηδη - εχω τα μεσα στην επιτροπη) και μη φοβασαι τους κλειδαραδες :rolleyes:


 
Σχόλια για PANAGIOTIS (και για το συγκεκριμένο θρεντ, γενικότερα) : :confused: :whothehell::drunken::loco: :banghead: :tickle::silly: :points:

@telamonas

Σε ευχαριστώ γιατρέ! (σωστά?) :)
 
που πας με Killzone2 avatar?

Κλειδαραδες :D
 
Τσα! Αυτό είναι από το 1! :D

Έρχεται και το 2!:eek:

Ο Masterchief, τη βγάζει τη μάσκα τελικά;:biglaugh:
 
αμα αποκαλυψω το τελος (το οποιο δεν ξερω ακομα) θα με πρηξει ο Shock :D

ΒΤW οποιος το αποκαλυψει εχει το εις-αει BAN απο το GRM στο τσεπακι :biglaugh:
 
Μπαν , δε λές τίποτα. Και θα του το ρίξει προσωπικά ο shock :biglaugh:
 
Φήμες λένε πως στο τέλος πετάει το όπλο του, αγοράζει ένα Wii και αρχίζει να παίζει VIVA PINATA! :D

(Καλά... το ξεφτιλίσαμε τελείως!!!):biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Φήμες λένε πως στο τέλος πετάει το όπλο του, αγοράζει ένα Wii και αρχίζει να παίζει VIVA PINATA!
Έτσι έ;

dinooi7.jpg


Κρίμα .... και ήταν καλό παιδί :tease: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
αλλαξε avatar λεμεεεεεεεεεεε

Reviewers cited many technical problems with Killzone, including inconsistent and sometimes nonexistent AI, occasional bugs resulting in random game crashes, frame-rate issues, numerous distracting graphical glitches, repetition of the same voices, short draw distance, and an awkward control system. Critics also complained about the gameplay, with IGN labeling it "underwhelming and mediocre" and Into Liquid Sky stating that it "needs more refinement". In light of these problems, reviewers such as GameSpy commented that Killzone was not the "Halo killer" that it had been previously hyped as before its release.
:tease:
 
:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh: :biglaugh:LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL

Το απόγευμα θα το αλλάξω... (ούτε αυτό θα σας αρέσει! :D )

Είμαι στη δουλειά τώρα... (γι'αυτό μπαινοβγαίνω....)...
 
Κωνσταντινε,η παρατηρηση σου ειναι σωστη ομολογω,εχεις δικο....
 
Πίσω
Μπλουζα