Καλωσόρισμα!

Καλωσηλθες Morgou. 4 ωρες είναι λίγες. Εχεις ακόμα να δεις....
 
αχ!!ευχαριστω ρε παιδιααα!καλως σας βρηκα!Rygar εχεις απολυτο δικιο!εχω ακομα να δωωωω...πολλα ομως!τρεχω κιολας!!!χεχε!

μακιααα
 
Καλωσόρισες και εσύ morgou!Εύχομαι να μην χάσεις ποτέ αυτή την παιδική αθωότητα που ακτινοβολεί η ματιά αυτού του υπέροχου μωρού που έχεις στο avatar σου... :)
 
morgou καλως ηρθες στο GRM και καλα post,ωραιο το avatar
 
Γεια σας κι απο μενα !!! :) Υστερα απο προτροπη μελους του forum,του οποιου δεν ξερω ομως το nickname:D, μπηκα να ριξω μια ματια και τελικα κολλησα !! Ενθουσιαστηκα θα λεγα! Ειμαι κ εγω τρελη fun των θρυλικων 80'ς καθοτι εχω ζησει κ στιγματιστει απο την disco,τα παιδικα tv-series,τα stickers,τους duran duran:biglaugh:,τον Σαραβακο(τρελος ερωτας:inlove:..:ignore:ουπς ρεζιλι) και παει λεγοντας :) .Χαιρομαι πολυ που σας βρηκα και ενα μεγαααααααααααααααααλο μπραβο στους ιδρυτες κ υποστηρικτες του forum!!! Οι καλυτερες αναμνησεις μου βλεπω να ξαναζωντανευουν εδω μεσα!

:wave: Γιαννη , thnx !
 
lkam σου ευχομαι οτι καλυτερο,καλως ηρθες στην παραια μας και καλα post σου εστειλα pm
 
my name is.......johnk10 το Σαββατοκυριακο ξεχασα να στο πω sorryyyyyyy.

Mea culpa...{δικο μου το λαθος}

και σου αφιερωνω το παρακατω για το λαθος μου : http://www.duranduran.com/
 
Welcome Icam και να δεις τι ακόμα έχουμε να θυμηθούμε!!!!!!!!
 
Καλως σας βρηκα !!

Lkam :)
 
Υποκλινομαι!!!! :worship:

Αυτος ο μυλος με εχει στοιχειωσει απο τα μικρατα μου !! :D λατρεια με το videoclip!
 
Morgou και Ikam καλωσήρθατε και απο μένα εύχομαι καλή διαμονή και καλά ποστ. :) :) :)

06590summerwelcomesnoopri3.jpg
 
καλώς ήρθατε παιδιά...
 
Καλώς ήλθατε! Γλυκάκια κέρασμα όπως και αναψυκτικά έχει στο τραπέζι δεξιά και στο βάθος κήπος. :)
 
Καλωσήρθες Ikam!

:comfort:
 
:wave: Καλημερα σε ολους κ καλο μηνα !!
 
Καλωσηλθες Ikam , καλά ποστς και καλό μήνα να'χουμε όλοι μας. Καλές διακόπτες :D σε όσους φέυγουν. Ε bibi;;;;
 
Kαλως τα παιδια και προσοχη στα γλυκα ,ειναι απο το καλωσορισμα του telonio ,wc δεν διαθετουμε.
 
Πίσω
Μπλουζα