Καλωσόρισμα!

Δηλαδή τώρα θέλεις να μου πεις ότι τα γαλακτομπουράκια που έφτιαξα σε πειράξανε; :mad: :D
 
Tα γαλακτομπουρακια καλα ηταν ,τα ταρτακια μου κατσανε βαρια ,πρεπει να τα ειδε ο ηλιος.:nervous:

Για wc εκανα λαθος ,εχουμε ,πατε κονσολες ολο ευθεια θα βρειτε το thread για 360 μπειτε ελευθερα ,αν δεν σας ενοχλει η μυρωδια. :D
 
Καλως ηρθατε Ikam και Μοrgou..!!!

(εμενα μου φαινεται η το forum αποκτα ισχυρη γυναικεια παρουσια ;; :biglaugh: )
 
Καλωσόρισες ikam!!!Είσαι και fan της μουσικής των 80's,παίζεις στην κατηγορία μας... :)
 
Αυτος ο μυλος με εχει στοιχειωσει απο τα μικρατα μου !! :D λατρεια με το videoclip! (απο Lkam)

lkam συμφωνω απολυτα (και σ΄αυτο ρε παιδι?) :)
 
:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh: LOLOLOLOLOL!!! E ναι ρε ανθρωπε !!! Candy ειμαι biiiiiiiiiiiiiiiiiiiig fun της 80'ς μουσικης , και της Italo επισης :smile2:. fair control,den harrow, secret lovers,etc... Tραγουδακι λατρεμενο κατα τ αλλα : So Sad της Marianne Faithfull. Για duran duran, A-HA , και τα τοιαυτα....ΚΟΛΑΣΗ !!! :diablotin: :D
 
lkam είπε:
και της Italo επισης :smile2:. fair control,den harrow, secret lovers,etc...
Ωωωωωωωωωωωωωω!!! Να κι άλλος στην πιάτσα. Πες μου ότι ΚΑΙ ΕΣΥ ακούς Free FM ή Blue Space!!

 
Εννοειται !!! DJ KYPRIANOS 1007.2 !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:biglaugh: Ποσο χαιρομαι που βρισκω κι αλλους σαν κ εμενα !!!!!:biglaugh::biglaugh:

H αφιερωση ειναι ολα τα λευτα!!!!! :) )
 
Εννοειται 1007.2 και τα μυαλα στα καγγελααααααααααα αντε και μην ξεχναμε την disco boom-boom στις τζιτζιφιες LOL
 
Γεια και από μένα παιδιά!

Καλώς σας βρήκα! :)
 
Είσαι κι εσύ φαν του Χαρυ Κλυν ε;

"Παρακαλούμε τον πρόεδρο της Δημοκρατίας κο Κωνσταντίνο Καραμανλή να κηρύξει την έναρξη αυτού του δίσκου"

"ΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......κερέshω......ΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.........την έναρκshη.....ΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......των Μεshογειακών Αγώνων.............ΓΚΑΠΓΚΟΥΠ ΓΚΑΠΓΚΟΥΠ ΓΚΑΠΓΚΟΥΠ .....ΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Νομίζω ότι έπεsha." :biglaugh:

Καλωσηρθες. Δε μου λες, δεν πιστεύω να σε λένε και Χαράλαμπο ε;
 
Πιστεύω όλη η Ελλάδα είναι fan του Χάρυ Κλυν αν και δεν προέκυψε ακριβώς από εκεί το nick:biglaugh:

Θεός ο άτιμος έτσι; :diablotin:

:rolleyes:Όχι δεν με λένε Χαράλαμπο...
 
καλως ηρθες trabakoulas και απο ΄μενα
 
Καλως ήλθες αρχηγέ :thumbup:

Καλά ποστς ;)
 
Καλώς ήρθατε morgou και trabakoulas στην retro παρέα μας!!! Trabakoulas...έχεις καμία σχέση με τα πρόβατα που έβοσκαν εκεί παραπέρα? :D
 
Καλως ορισες κι εσυ στην παρεα μας trabakoulas!
 
Καλωσήρθες trabakoulas καλή διαμονή και καλά ποστ!!!!!!!! :) :) :) :)

willkommen1dy6.jpg
 
Καλωσόρισες trabakoulas!!!Φαντάζομαι θα μας τιμήσεις με μερικές από τις καλλιτεχνικές φωτογραφίες της αγαπημένης σου ασπρούλας. :p
 
Να'στε καλά παιδιά! :)

Θυμήθηκα τις βόλτες που έκανα με την ασπρούλα...

sheepmanmotorcycleol0.jpg


άσχετο με χάρυ αλλά καλό νομίζω:biglaugh:
 
wow...!!Δεν περιμενα να υπαρχει τετοιο forum στην ελλαδα! Καλως σας βρηκα λοιπον. cheers:)
 
Πίσω
Μπλουζα