Καλωσόρισμα!

Ωραία. Ας γραφτεί ενας Ammonia και ενας Hanzaplast να έχουμε και φαρμακείο! :D

Καλωσήρθατε όλοι!
 
Οπότε αυτή η τουρτίτσα πάει γάντι εδώ :D

2831628550_3103f24667.jpg


Καλώς όρισες
betadine.jpg
 
Αχ δεν την βλεπω. Ειναι απο σάιτ εκτός GRM ε; Θα τη δω από το σπίτι. Είμαι περίεργος! :D

EDIT: χαχαχαχαα! Που τις βρίσκεις ρε θηρίο!!! :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα! Τελευταία με έπιασε μια μανία με τους παλιούς υπολογιστές. Βρήκα μερικά κομμάτια από παλιό hardware στο υπόγειο, και σκέφτηκα να κάνω μια αναζήτηση μπας και βρω τίποτα παραπάνω. Η αναζήτηση με έβγαλε σε αυτό το forum, και δεν το κρύβω ότι συγκινήθηκα μόλις είδα τα θέματα εδώ. Και σαν να μην έφτανε αυτό, βλέπω δημοψήφισμα για scorpions, το συγκρότημα το οποίο με έμαθε να ακούω μουσική.... Όλα αυτά μου ξυπνάνε μνήμες από το παρελθόν, από μια ηλικία πολύ πιο ξέγνιαστη και ανέμελη. Διαβάζω θέματα, και χαίρομαι απλά και μόνο που το κάνω. Νά'στε καλά.
 
Καλώς όρισες markk

Μια και έχεις μπόλικο δίαβασμα μπροστά σου ορίστε ένα γλυκάκι για να έχεις δυνάμεις να διαβάσεις :D

party+cake.jpg
 
Καλώς ήρθατε όλοι.

Ξαδέρφη λυπήσου με! Κάνω δίαιτα! Eleos is not enough!!!!!!!!
 
να με και εγωωωωωωω!!!!!!!! πολυ απλα ο μικρος αδερφος του Amigos!! καλως σας βρηκα!
 
Καλως ηρθες skinman - πως ειναι ο αδερφος σου ? συνηρθε ? πες του σε 10 μερες τον περιμενουμε παλι πισω και ανανεωμενο :p
 
χαχαχα!!! ακομα δν τσα εχει χονεψει τα γκολακια!!! θα τον βαλω για προπονηση!!!
 
Γεια σας παιδιά,

Καλώς σας βρήκα!

Συγχαρητήρια για το καταπληκτικο φόρουμ!!

Θα τα λέμε!
 
Γεια σας κι από μένα! Συγχαρητήρια για το forum!
 
Καλώς όρισες :D

Και είχαμε καιρό να φάμε γλυκό

3092_MEDIUM.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπέρα!

πολλά bravo για το site παιδιά και σε όσους εμπνεύστηκαν και κουράστηκαν να το στήσουν και να το συντηρούν! , το βρήκα τυχαία από το google και πραγματικά συγκινήθηκα με αυτά που βρήκα εδώ μέσα!

bravo ξανά!
 
καλησπέρα και απο μένα! σημερα ξεκινησα να εξερευνω το σαιτ

:thumbup: καλη συνέχεια!
 
Έχεις να ρίξεις μπόλικο διάβασμα. Οπότε για να έχεις δυνάμεις πάρε και μια τουρτίτσα.

2384168112_a02e48cca7.jpg


Υγ. Μην ξεχάσεις να περάσεις και από εδώ
 
Καλωσορίζω κι εγώ με χαρά το νέο μας μέλος.
 
ΣΩΣΤΟΣ ο momus :D

Kαλώς όρισες στην παρέα μας.

Μια τάρτα να κεράσουμε?

s_1.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα