Καλωσόρισμα!

Κάλως ήρθες και καλά ποστ! :)
 
Καλώς την! :)

Happy posting!

(τουρτίτσα?! :D :D)
 
Γειά σας και από εμένα :)
 
Welcome!

Πολύ ωραίο το avatar σου! :)
 
circleag

ευχαριστώ!

Τα LEGO είναι παιδικό απωθημένο γιατί είχα μόνο PLAYMOBIL!! #) :D
 
Καλώς μας ήρθες! :)

Πολύ ωραίο, indeed, το Lego-μπαρμπαδάκι σου! :D

Άρα, για σένα Lego-τουρτα! (Kambia?! :D )
 
Αχ.... LEGO τι μου θυμίσατε , πόλεις ολόκληρες είχα μικρός , τώρα ούτε τουβλάκι... :(

Welcome Coby!! :)
 
Έφτασε η παραγγελία σας :)

choco_banana_cake.jpg
για την Loukritia!

funny-food-photos-lego-constructed-cake.jpg
για τον Coby

Καλώς ήρθατε

choco_banana_cake.jpg
 
Έπος είναι η Legoτουρτα!!!!!
 
Καλημέρα Καλησπέρα και από εμένα!!! Ανακάλυψα το site μετά από μία αναζήτηση που με έπιασε να κάνω στο διαδύκτιο καθώς ήθελα να βρώ κάποια σετ με lego που είχα μικρός . Πολύ όμορφο site συγχαρητήρια για την δημιουργία του αν και θα το έχετε ακούσει πάμπολες φορές :)
 
Καλησπέρα! Αν και καθυστέρησα να σας χαιρετίσω (προχθές έκανα εγγραφή-τυχαία σας βρήκα επειδή έψαχνα να βρω το Αλφαβητάριο Α' Δημοτικού 1979-1982) θέλω να πω οτι το όλο εγχείρημα είναι εξαιρετικό. Μπράβο σας που σε αυτές τις ταραγμένες μέρες μας γυρνάτε πολύ πίσω στα παιδικά μας χρόνια στη δεκαετία του 1980, τότε που όλα φαίνονταν πιό αγνά και εύκολα (τουλάχιστον σε εμάς που είμασταν παιδιά) και γαληνεύει λίγο η ψυχή μας από τις έγνοιες της καθημερινής βιοπάλης τώρα που γίναμε οικογενειάρχες.

Αυτό που θέλω να πω σε όσους έχουν πλέον δικά τους παιδιά είναι το εξής:

Δώστε όλη σας τη δύναμη, την ψυχή και τον χρόνο στα παιδιά σας. Μη στερήσετε από αυτά το πολυτιμώτερο πράγμα που έχουν στην οικογένεια: ΕΣΑΣ. Θυμηθείτε τα δικά σας παιδικά χρόνια, τι ζητούσατε από τους γονείς σας και τι τελικά πήρατε. Μάθετε από τα λάθη που ίσως έκαναν οι γονείς σας και αποφύγετε να κάνετε τα ίδια στα δικά σας παιδιά.

Μόνο έτσι τα παιδιά σας στο μέλλον θα θυμούνται με νοσταλγία και συγκίνηση τα δικά τους παιδικά χρόνια.
 
rkronin είπε:
Καλημέρα Καλησπέρα και από εμένα!!! Ανακάλυψα το site μετά από μία αναζήτηση που με έπιασε να κάνω στο διαδύκτιο καθώς ήθελα να βρώ κάποια σετ με lego που είχα μικρός . Πολύ όμορφο site συγχαρητήρια για την δημιουργία του αν και θα το έχετε ακούσει πάμπολες φορές :)
Καλώς τον! :D

Το section που περιέχει τα Lego φαντάζομαι το είδες!

Στο σωστό σημείο ήρθες - να ξέρεις! ;)

VAGBITH είπε:
Καλησπέρα! Αν και καθυστέρησα να σας χαιρετίσω (προχθές έκανα εγγραφή-τυχαία σας βρήκα επειδή έψαχνα να βρω το Αλφαβητάριο Α' Δημοτικού 1979-1982) θέλω να πω οτι το όλο εγχείρημα είναι εξαιρετικό. Μπράβο σας που σε αυτές τις ταραγμένες μέρες μας γυρνάτε πολύ πίσω στα παιδικά μας χρόνια στη δεκαετία του 1980, τότε που όλα φαίνονταν πιό αγνά και εύκολα (τουλάχιστον σε εμάς που είμασταν παιδιά) και γαληνεύει λίγο η ψυχή μας από τις έγνοιες της καθημερινής βιοπάλης τώρα που γίναμε οικογενειάρχες.Αυτό που θέλω να πω σε όσους έχουν πλέον δικά τους παιδιά είναι το εξής:

Δώστε όλη σας τη δύναμη, την ψυχή και τον χρόνο στα παιδιά σας. Μη στερήσετε από αυτά το πολυτιμώτερο πράγμα που έχουν στην οικογένεια: ΕΣΑΣ. Θυμηθείτε τα δικά σας παιδικά χρόνια, τι ζητούσατε από τους γονείς σας και τι τελικά πήρατε. Μάθετε από τα λάθη που ίσως έκαναν οι γονείς σας και αποφύγετε να κάνετε τα ίδια στα δικά σας παιδιά.

Μόνο έτσι τα παιδιά σας στο μέλλον θα θυμούνται με νοσταλγία και συγκίνηση τα δικά τους παιδικά χρόνια.
Πάρα πολύ συγκινητικό ποστ, Vagbith! :thumbup:

Καλώς όρισες στην πανέμορφη ρετρο-παρέα μας! :)

Να ξέρετε περιμένω την Κάμπια να σας τρατάρει τουρτίτσα για το καλωσόρισμα! :D
 
Μια legoτουρτα

GetTemplateImage.aspx


και μια "χαρούμενη" τούρτα

happy+cake.JPG


Καλώς ήλθατε στην παρέα μας :D

happy+cake.jpg
 
Τσιμπάω Legoτουρτα με συνοπτικές! :D

Yam yam (καλωσήρθατε!) γιαμ γιαμ! :D
 
xaxaxa η legoτουρτα τα έσπασε. καλώς σας βρήκαμε :) )
 
Πραγματικό έργο τέχνης! Κambia, ξεπέρασες τον εαυτό σου!

Καλώς ήρθατε!!!
 
ΤΡΟΜΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ!ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!
 
Πίσω
Μπλουζα