Καλωσόρισμα!

Γεια σας, Καλώς σας βρήκα :beer:
 
Καλως όρισες στις βουτιές στο παρελθόν!
 
Καλως σας βρήκα !! :)

το άβαταρ το επελεξα γιατι ηταν η αγαπημενη μου σειρα, τετοια σειρα πολυ δυσκολα θα βγει ξανα στην τηλεοραση...

για γλυκακι ενα προφιτερολ απο αυτο που αρεσε και στον Γιωργο Κωνσταντινου ! :D
 
pamig είπε:
για γλυκακι ενα προφιτερολ απο αυτο που αρεσε και στον Γιωργο Κωνσταντινου ! :D
Έφτασεεεεεεεεεεε :D

427-profiterol1.jpg


Πιάνεις ένα εσύ, ένα εγώ και το τρίτο όποιος έρθει μετά. Οι υπόλοιποι είναι σε δίαιτα λόγω εορτών :p

Καλώς όρισες

Επειδή δε θα γλιτώσω από την γκρίνια σας έφερα και για σας :p chocolate%u00252520profiterole%5B1%5D.jpg
427-profiterol1.jpg

Πηγή
 
Παιδιά καλώς ήρθατε κ από μένα!!! Kambia το τελευταίο προφιτερόλ δικό μου έτσι?
 
καλημέρα και απο μένα και καλώς σας βρήκα.'εχω την εντύπωση πως μπήκα στο σωστό φόρουμ.. :D :D;).εδώ δεν είναι μαζεμένοι όλοι οι άρρωστοι playmobilαδες και όχι μόνο?
 
playmofreak είπε:
καλημέρα και απο μένα και καλώς σας βρήκα.'εχω την εντύπωση πως μπήκα στο σωστό φόρουμ.. :D :D;).εδώ δεν είναι μαζεμένοι όλοι οι άρρωστοι playmobilαδες και όχι μόνο?
Καλημερα και καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας! :)

Για αναμνησεις εισαι στο καταλληλοτερο μερος!!! ;)

Τωρα οσο για τους playmobil maniacs...αν δεις κανενα...πες το μας!!!!!:biglaugh:
 
δηλαδή stayros τσαμπα χαρά πήρα???? :( .δεν εχει εδώ playmobil? :cry: :cry:
 
γεια σου palymofreak αν προσέξεις τον τίτλο του stayros θα καταλάβεις το αστειάκι ;) (φυσικά και έχουμε playmobil maniacs όπως και διάφορους άλλους maniacs)
 
Καλωσήρθες !!!

Θα... φας καλά εδώ... ;)
 
Μια και πλησιάζουν τα Χριστούγεννα νομίζω οτι μπορούμε να φάμε την παρακάτω τούρτα

photo-711.jpg


Καλώς ήρθες playmofreak

photo-711.jpg

πηγή εικόνας
 
ρε παιδιά με συγχωρείτε σε φόρουμ ρετροπαλαβών γράφτηκά η στο μαστερ σεφ?χαχαχα.παει η δίαιτα....με μία πολύ γρήγορη ματιά που έριξα είδαν πολλα τα μάτια μου...Kambia ευχαριστώ για το κέρασμα.ευχαριστώ παιδιά για το καλωσόρισμα.θα περάσουμε εναν όμορφο ρετροχειμώνα
 
Ε πάντα κερνάμε ένα γλυκάκι τα νέα μας μέλη :D (τρώμε και μεις μαζί του :p )
 
ειπα και γω που μάθαν ότι ειμαι γλυκατζης και αρχίσαν τις τουρτες .
 
Πανέμορφη!

Καλώς ήρθαν τα νέα μέλη!
 
Καλώς ήρθες και καλή περιήγηση στις αναμνήσεις! Πρόλαβα λίγο απο την τούρτα;
 
Πίσω
Μπλουζα