Καλωσόρισμα!

Welcome!!! Kαλή περιήγηση στις αναμνήσεις!
 
Γειαααά σε όλη την παρέα!! Από μικρός είχα τη νοσταλγία στο αίμα μου το ένιωθα ότι όσο μεγαλώνω το μυαλό μου θα είναι γεμάτο με παλιές αναμνήσεις. Μόλις σας ανακάλυψα απλά ήταν σαν να βρήκα θησαυρό!!!! Νομίζω πως το retromaniax είναι ότι πιο κοντινό στη μηχανή του χρόνου που απελπισμένα προσπαθώ να φτιάξω εδώ και χρόνια... :p Την καλησπέρα μου λοιπόν σε όλους!!
 
Kαλησπέρα και καλως όρισες.Ελπίζω να φέρεις γούρι και να αλλάξει και ο καιρός χεχε που με έχει εκνευρίσει αφάνταστα :D Θέλουμε καιρό ανοιξιάτικο 80ς !
 
Καλώς όρισες Lostboy.
 
καλησπερα κι απο εμενα...νοσταλγος των playmobil δηλωνω....εδω και 2 μερες εχω λιωσει να βλεπω τις φωτογραφιες σας και τα διοραματα σας και απλα λυπαμε....λυπαμε που πριν 25 χρονια περιπου χαρισα τα αγαπημενα μου playmobil νομιζοντας οτι εχω μεγαλωσει....και τωρα που τα χρειαζομε για τα δικα μου παιδια ειναι πλεον δυσκολα τα πραγματα...τελωςπαντων...καλως σας βρηκα κυριοι και κυριες...τα σεβη μου για την δουλεια σας...
 
Καλως ορισες. Αμ πολυς κοσμος εχει μετανιωσει που πεταξει,δωρισε,πουλησε πραγματα...δυστυχως, διοτι τωρα πρεπει να ψαχνει δεξια και αριστερα να τα ξαναβρει.
 
Καλώς όρισες στην παρέα!
 
Καλώς ήλθες στο φόρουμ poulas!
 
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Απλά μοναδικό, νοσταλγικό και ρομαντικό site........ ;)

Να είστε καλά...!
 
Καλώς τον.

Σήμερα έχει παγωτό για κέρασμα :D

icecreamcharachter.jpg πηγή
 
Καλώς τον!

Να κεραστώ παγωτάκι?! :D
 
Καλωσόρισες cbougos, τι μου κάνετε μου βγάζετε σε κοινή θέα παγωτό και είμαι σε δίαιτα. :cry:
 
καλως ηρθαν όλα τα νεα παιδια και καλά να τα περασουν, βαλε παγωτάκια να βλέπουμε καμπια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γειά σας κι από 'μενα! Η αγάπη μου για τα μικρά πόνυ μ' έφερε σ' αυτό το forum, και μπορώ να πώ πως το λάτρεψα! Είμαι σιωπιλή αναγνώστης εδώ και πολύ καιρό, αλλά επιτέλους αποφάσισα να κάνω εγγραφή ώστε να παίρνω κι εγώ μέρος στις συζητήσεις!

 


Αν και είμαι παιδί των '90ς-'00ς λατρεύω τα παλιά βιντεοπαιχνίδια(κυρίως από Nintendo και Atari), τρελαίνομαι για τα παλιά κινούμενα σχέδια, τα παραμύθια, και φυσικά τα παιχνίδια, με μεγαλύτερη προτίμιση(να μην πώ μανία)στα τα πόνυ!
:flower:
 
Πίσω
Μπλουζα