Καλωσόρισμα!

akmakas είπε:
Το παραπάνω πόστ που έγραψες δίχνει πόσο ώριμα σκεύτεσαι. :thumbup:
Είσαι απο τους λίγους που το λένε αυτό! :biglaugh:

Το πιστεύεις πως υπάρχουν πολλά παιδιά της ηλικίας μου που έχουν "το σύνδρομο των 80s" (δικιά μου ορολογία για την μόδα των 80's:cool: ), και αναπολούν ότι θυμούνται από εκείνες τις εποχές?
 
Πολύ καλό και νοσταλγικό το forum σας. Καλή συνέχεια, και καλή χρονιά
 
φιλε καλως ηρθες
 
Kαλώς το παιδί! Happy posting...
 
theoritikos είπε:
Είσαι απο τους λίγους που το λένε αυτό! :biglaugh: Το πιστεύεις πως υπάρχουν πολλά παιδιά της ηλικίας μου που έχουν "το σύνδρομο των 80s" (δικιά μου ορολογία για την μόδα των 80's:cool: ), και αναπολούν ότι θυμούνται από εκείνες τις εποχές?
Μακάρι παιδιά γιατί όχι το εύχομαι! :thumbup:
 
Ευτυχείτε!!!! Μετά από τόσα χρόνια θα μπορώ να μιλάω και να καταλαβαίνουνε τι λέω!!!!! Εύχομαι να σταθώ αντάξιος της ωραίας παρέας σας!!!! Καλώς σας βρήκα!! :anim-cheers:
 
Καλωσήλθες Turrican!
 
Καλώς τον φίλο Turrican...Φαντάζομαι πως είσαι φανατικός του παιχνιδιού Turrican έτσι?Σίγουρα εδώ έχεις να θυμιθείς πολλά.Καλώς ήρθες.... :)
 
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Ναι γεγονός είναι ότι τα Turrican με έχουν σημαδέψει!!!!
 
Καλως ηλθες φιλε Turrican,αν και δεν συμφωνω με την υπογραφη σου...!!
 
Gyubrush είπε:
Καλως ηλθες φιλε Turrican,αν και δεν συμφωνω με την υπογραφη σου...!!

Σε ευχαριστώ φίλε Gyubrush. Η υπογραφή μου έχει για εμένα περισσότερο συναισθηματικό χαρακτήρα , αφού μου θυμίζει ρομαντικά το ψυχροπολεμικό κλίμα της εποχής που έζησα , και όχι τόσο ουσιαστικό αφού μετά από τον ATARI 800 XL , 1040 STF , Και 1040 STE απέκτησα και την Amiga 1200 !!!!!

Φυσικά η Amiga ήταν από άλλο πλανήτη!!

Αλλά το αίμα νερό δε γίνεται!!

(Τελικά έκανα αλλαγή υπογραφής 30/01/07 για να μη στεναχωρήσω τους φίλους μου AMIGA Lovers!)
 
Εγω να δεις πολεμο που ειχα με τους pc αδες φιλους-αντιπαλους μου για το πιο μηχανημα ηταν καλυτερο..Ειχα γραψει και στο Pixel γραμμα που ομως ποτε δεν δημοσιευθηκε.
 
Welcome κι απο μένα Turrican....

Το οτι έχεις στο avatar το εξώφυλλο του soundtrack δεν είναι τυχαίο έτσι? ;)

Απίστευτες οι μουσικές του Huelsbeck!
 
Χαίρομαι που έχουμε στην παρέα μας ακόμη ένα παλιό αταρόβιο..Εδώ υπάρχουν αρκετά μέλη που ήταν και είναι εραστές του Atari,όπως ο PanosGR...
 
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!!

Στην παρατήρηση σου keeper7k! Αλήθεια το άτομο έχει κάνει απίστευτη Δουλειά!

Ιδιαίτερα στο Turrican II έδωσε ρέστα! Μουσικά θέματα που σου καρφώνονται στο μυαλό. Υπέροχο soundtrack και όμορφες μουσικές εναλλαγές στις πίστες.

Στον Atari μου την ηχητική μεταφορά απο το original του Chris Hulsbeck , έκανε

ο Jochen Hippel γνωστός ως MAD-MAX , που ήταν και ο συνήθης ύποπτος σε τέτοιες περιπτώσεις.
 
Ηello κι απο εμενα σε ολα τα νεα μελη της παρεας...

Αραχτε εδω,εχουμε και θα εχουμε να λεμε πολλα....
 
Gyubrush είπε:
Εγω να δεις πολεμο που ειχα με τους pc αδες φιλους-αντιπαλους μου για το πιο μηχανημα ηταν καλυτερο..Ειχα γραψει και στο Pixel γραμμα που ομως ποτε δεν δημοσιευθηκε.


Τελικά αυτοί οι άμοιροι συντάκτες κανέναν μας δεν μπόρεσαν να αφήσουν ευχαριστημένο!!!!! Και εγώ τράβαγα φρίκη όταν αναφερόντουσαν στην Amiga η κουκλίτσα και η κουκλίτσα !!! :mad: Άσε που εμένα δεν έχει δημοσιευθεί ποτέ γράμμα μου , όπου και αν έστειλα!!! :confused:
 
Για να παραφράσω την εισαγωγή...Welcome Turrican ahahahaa
 
Πίσω
Μπλουζα