Καλωσόρισμα!

Καλησπέρα και πολλά συγχαρητήρια για το forum. Έχω (ξανα)θυμηθεί πάρα πολλά πράγματα από εκείνη την εποχή!
 
Καλοσωρίσατε στην παρέα μας παιδιά...

Δέστε τις ζώνες σας και φεύγουμε για ένα μακρύ και όμορφο ταξίδι στις παιδικές - εφηβικές μας, αναμνήσεις...

Enjoy!
 
de mporeite na katalabete ti shmainei gia pollous apo emas pou mporoume na anakaluptoume kai na moirazomaste agaphmenes anamnhseis apo ola auta pou uparxoun edw mesa.Xairomai pou oloi autoi pou thimomaste eimaste polloi...
 
Καλως ορίσατε και από εμένα παιδιά!

tendergeorgia...μόνο please γράφε με Ελληνικούς χαρακτήρες! Είναι όρος του φόρουμ... θα σου το πούν και οι moderators :)
 
Όντως,με πρόλαβε ο Stan φίλη tendergeorgia....

Γράφε σε παρακαλώ με ελληνικά,κι ασφαλώς,καλώς ήρθες..!

Το ίδιο κι εσύ φίλε knight rider !
 
Καλώς τα παιδιά!!!!!

Είμαστε και πολλοί και πολύ τρελλαμένοι!!!!!

Και είμαστε και πολύ παιδιά. Όσο πολύ και να γεράσαμε!!!!!
 
H άρνηση και μόνο να το παραδεχτείς δηλώνει πολλά!!!!!!!!!!
 
Μωρ' τι μας λες...!!! :tease: :tease: :tease: :tease:
 
Η αλήθεια έτσουξε, ε; :D

Μάνο σου έχω έτοιμη τη τεχνητή οδοντοστοιχία, έλα να τη παραλάβεις από αύριο.....
 
χαιρετω και εγω το forum

Πετρος λεγομαι

Μεσα στις ραγδαιες κοινωνικες αλλαγες που τα παντα αλλαζουν με το παραμικρο και αναγκαζεσαι να ξεχνας το παρελθον, να ενα site που βοηθα να βαλουμε τις αναμνησεις μας σε μια ταξη

Με τοσα πολλα θεματα δεν ξερω τι να πρωτοδω....
 
Καλωσόρισες Πέτρο!Ξεκίνα από αυτό που αγαπούσες περισσότερο και θα δεις που οι αναμνήσεις σου θα αρχίσουν να ξεκλειδώνουν αυτόματα.Έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να θυμηθείς! :)
 
petran79 είπε:
Με τοσα πολλα θεματα δεν ξερω τι να πρωτοδω....
Ευκολο.. ξεκινα απο παιδικη ηλικια=παιχνιδια/παλιες παιδικες σειρες/σχολικα αντικειμενα.. και ενα σωρο αλλα θα ερθουν στον δρομο σου, καθως θα ανεβαινεις ηλικιακα και μνημονικα, οπως ολοι μας εδω μεσα.

Καλως ηρθες στο φορουμ.
 
phil_vr είπε:
Ευκολο.. ξεκινα απο παιδικη ηλικια=παιχνιδια/παλιες παιδικες σειρες/σχολικα αντικειμενα.. και ενα σωρο αλλα θα ερθουν στον δρομο σου, καθως θα ανεβαινεις ηλικιακα και μνημονικα, οπως ολοι μας εδω μεσα.
Καλως ηρθες στο φορουμ.
Τι του λες βρε Phil ?? Τι να ανεβαίνει ηλικιακά ????? Να κατεβαίνει πρέπει..... :D :D

Μέχρι να φτάσει στο σημείο με τις κουδουνίστρες........ :D

Eπειδή ο δρόμος, όμως, είναι μακρύς τσίμπα και ένα μπακλαβαδάκι ........ :D :D:D:D

baklava05.jpg
 
Ρε συ teflon.. το ηλικιακα, πηγαινε προς τις αναμνησεις του petran79 απο το 0 και προς τα πανω! USA style ρε συ teflon, οχι Euro-reverse engineering!! :)

Και τι μπακλαβαδες ειναι αυτοι ρε συ? Σε βλεπω να επεκτεινεις την επιχειρηση σε ζαχαροπλαστειο με επωνυμια "Το Teflon!!" Αντε να προσφερεις καμια κρεπα του ανθρωπου να τον καλοσωρισεις στο φορουμ!! :)

Και μαζεψε και την κατσαριδα ρε συ, γιατι την βλεπω να κανει βουτια στο ταψι με τον μπακλαβα και αντε βρες την μετα!
 
phil_vr είπε:
Και μαζεψε και την κατσαριδα ρε συ, γιατι την βλεπω να κανει βουτια στο ταψι με τον μπακλαβα και αντε βρες την μετα!

XAXAXAXA!!!! Είδες πόσο κοντα το τριγυρίζει.......... :D :D:D:D
 
phil_vr είπε:
Και μαζεψε και την κατσαριδα ρε συ, γιατι την βλεπω να κανει βουτια στο ταψι με τον μπακλαβα και αντε βρες την μετα!
Εγώ καθε φορά που βλεπω ποστ του Βασιλη, μου'ρχεται να χτυπήσω το μονιτορ, σαν αληθινή είναι :D
 
Εγώ :what: πάλι, που πεινάωωωωω;;;; :xm:

Και μου τρέχουν και τα σάλια;;;;;:dribble:

Α!!! Καλώς ήρθες Πέτρο!!! :wave:
 
Σας χαιρετώ κι εγώ με τη σειρά μου! Είμαι η Έλσα.

Δεν θα πω κάτι το οποίο δεν έχετε ήδη ακούσει.

Πολλά συγχαρητήρια λοιπόν! Με πήγατε πίσω αρκετά χρόνια!

:cheers:

Καλώς σας βρήκα! :)
 
Γεια σου και σένα Ελσα. Καλά ποστάκια, καλή διαμονή, και συχνές επισκέψεις...
 
Πίσω
Μπλουζα