Καλωσόρισμα!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Έφερα και ένα γλυκάκι

i_cakes6.jpg


Για την ταινία πας στην κατάλληλη ενότητα και αν δεν υπάρχει κάνεις ένα νέο θέμα. Όλο και κάποιος θα γνωρίζει :D

i_cakes6.jpg
 
Ευχαριστώ πολύυυυ!!!!! Να ζήσει η γλυκιά Θεσ/νικη με τους γλυκούς της κατοίκους, και τα ωραία της γλυκίσματα, (και με τις ωραίες της γυναίκες - κάτι ξέρω, πήγα στην Γουμένισσα φαντάρος).
 
Εγώ δεν σας κέρασα...ορίστε λοιπόν,στα μούτρα.

 


p1010001yj.jpg

 


Kάλιο αργά παρά ποτέ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γειά και χαρά σας φίλοι μου!!!!!!! Νομίζω ότι αυτό το φορουμ θα γίνει το 2ο μου σπίτι!!!!!! Σας αγαπώ!!!!!!! χχχχχχ
 
Καλώς ήρθες vissi_power στην παρέα μας :)

Κερνάμε και τούρτα

chocolate-_antojo_bacteria.jpg


chocolate-_antojo_bacteria.jpg
 
Κατάλαβες γιατί σ' έστειλα από 'δω? :D

Για την τουρτίτσ... ε.... το καλωσόρισμα εννοούσα! :biglaugh:

Καλώς όρισες κι από μένα! :)

Αν κρίνω από το nick, φαν της Βίσση, ε? Παρακαλούμε τη γνώμη σας εδώ: http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?17757

Happy posting! ;)
 
Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι που σας ανακάλυψα!!!!! Είμαι πορωμένη μέχρι τρέλας με την Βίσση ....αλλά έχω και μια άλλη τεράστια αγάπη ...την Πέγκυ Σταθακοπούλου!!! Όσο για την τούρτααααααα...........ευχαριστώ!!!! Σκέτη κόλαση!!!! χχχχχχχ :)
 
Γειά σας και καλώς σας βρήκα λατρεύω ρετρό παιχνίδια, ταινίες και αντικείμενα διακόσμησης καθώς και ρούχα και μουσικές!
 
Καλησπέρα !!! Στο παράδεισο της νοσταλγίας που ξύπνα της καλύτερες μνήμες!!!!

Μεγάλη μου αγάπη είναι τα playmobil και δεν χορταίνονται τα άτιμα!!!!

P1010029.jpg

εκεί στο βάθος ήμουν κριμένος όλα αυτά τα χρονιά... ξεσκόνισα αράχνες ... και τώρα απολαμβάνω τα καλύτερα :)

Όπως και τα καλύτερα εύχομαι σε όλους με υγειά παιδιά :)
 
Καλημέρα από μενα μόλις ήρθα αν και το γνώριζα καιρό όλο το αφηνα για αργότερα .
 
Καλως ηραθε παιδια!
 
Tenhobo & Romios, καλώς ορίσατε στην παρέα μας! :)

Αύριο μάλλον θα κεράσουμε και τουρτίτσα (η οικοδέσποινα έχει τα ρεπά της σήμερα! :biglaugh:)

Καλή βόλτα και καλά ποσταρίσματα! ;)
 
Γεια σας και απο εμενα!Παρακολουθω χρονια το φορουμ ομως τωρα πηρα το θαρρος να γινω μελος.Βλεπετε η ενασχοληση μου με τους υπολογιστες δεν ηταν τοσο καλη αλλα τελικα δεν ηταν και τοσο δυσκολο.Χαρα μου να μοιραστω ομορφες αναμνησεις μαζι σας και να μιλησουμε γαι παρα πολλα θεματα.
 
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας :D

Έφερα και την τουρτίτσα (λίγο μεγαλούτσικη για να χορτάσουν όλοι)

cat-in-the-hat-cake-21566261.jpg


cat-in-the-hat-cake-21566261.jpg
 
Kαλως σας βρηκα!Ειδη εφαγα το κομματι μου!
 
Καλώς την! :)

Πέραν του ότι είσαι στο πιο ενδιαφέρον, το πιο ρετρό, το πιο magnificent φόρουμ, κερνάμε ΚΑΙ τουρτίτσα! :d@redevil

Kambia πεινάμε, τούρτα θε να φάμε! :biglaugh:

Καλά ποσταρίσματα! ;)
 
Καλως ηλθες Αμαζονα σου ευχομαι καλα ποστ.
 
Πίσω
Μπλουζα