Καλωσόρισμα!

Μιά καλημέρα στην όμορφη παρέα κι απο εμένα!

Είμαι ο Χρήστος απο Ιωάννινα και μόλις σας ανακάλυψα με αφορμή ένα ξεκαθάρισμα αποθήκης και την ανακάλυψη του παλιού μου pc που ειχε "ξεχαστεί" εκεί μέσα, έναν Amstrad 1640!

Κολλημένος κι εγώ με τα που 80s, αν και πιτσιρικάς εκέινη την περίοδο, θυμάμαι αρκετά πράματα κι ένα διαφορετικό κόσμο!

Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα!
 
Καλως ηρθες και καλα ποσταρισματα!
 
Καλώς όρισες στην παρέα μας. Εύχομαι ο Amstrad να είναι ακόμα λειτουργικός :) .

Ορίστε και μια καλοκαιρινή τουρτίτσα για να δροσιστούμε

summer penguins cake.jpg

Πηγή εικόνας
 
Καλως ηλθες Χρηστο!Περιμενουμε περισσοτερα απο τον amstrad!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!
 
Καλως σας βρηκα! Ευχαριστω για το καλωσορισμα και την τουρτα!!!

Να προσθεσω κι ενα NES στη συλλογη και το οτι πριν το 1640 ξεκινησαμε με CPC464 στο σπιτι!
 
Αργοπορημένος (λόγω μιας σχολής που ζητάει και αυτή τη φροντίδα της...), αλλά: Ευχαριστώ όλους σας για το καλωσόρισμα! Η τούρτα με τις κονσόλες πέτυχε διάνα!

Επίσης, να καλωσορίσω και εγώ με τη σειρά μου σαν ...παλιός, τον ChrisD!
 
Συγχαρητήρια στην κοινότητα για το site, πραγματικό διαμάντι.

Άσχημο σκάλωμα απο τότε που το ανακάλυψα, δεν χορταίνω να διαβάζω, να μαθαίνω αλλά και να θυμάμαι.

Ελπίζω να συνεισφέρω και εγώ στο forum.

Συνεχίστε την καλή δουλειά :D
 
Καλώς όρισες στην παρέα του αγαπημένου μας forum!
 
Nα χαιρετήσω και εγω την παρέα, είθε το ταξίδι σε παλιές καλές ρομαντικές εποχές να είναι ευχάριστο.
 
Καλώς όρισες Ventor στην ρετροπαρέα :)

Έφερα κάτι καλοκαιρινό για κέρασμα σήμερα

_1_~1.jpg
 
...τωρα πρεπει να πω ''γεια σας''?? Ρωτω γιατι εχω γραφτει εδω και κατι χρονια και τωρα 'σωνω να σας γραψω 2 λογια!Παντως εγω χαιρετω!! :cool:
 
Sir Tapas είπε:
...τωρα πρεπει να πω ''γεια σας''?? Ρωτω γιατι εχω γραφτει εδω και κατι χρονια και τωρα 'σωνω να σας γραψω 2 λογια!Παντως εγω χαιρετω!! :cool:
Eίναι το πρώτο σου μήνυμα άρα καλώς ήρθες!
 
Καμπια,θα την χτυπαγα μια ''βουτια'' στο γλυκο σου!! ;) ...και γενικα σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!
 
Πίσω
Μπλουζα