Καλωσόρισμα!

Χαιρετώ όλη τη ρετροπαρέα !

Είμαι ο Κωνσταντίνος από Θεσσαλονίκη

Εγγραφή είχα κάνει το 2010 σε αυτό το όμορφο φόρουμ, αλλά τώρα αξιώθηκα να σας παρουσιαστώ !

Πιθανά κάποιοι να με γνώρισαν πρόσφατα μέσω του ΦΒ... με το "μπουμ" που έγινε στις κοινές μας αναμνήσεις...

...και εγώ μέσα ήμουν !

Λάτρεύω την ρετρό τηλεόραση, και αυτός ήταν ο λόγος της εγγραφής μου κυρίως...

γεννηθείς το 67, έχω ζήσει από πολύ κοντά την εξέλιξη της τηλεόρασης στη χώρα μας !

Ελπίζω να τα λέμε συχνά !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γειά σου και από εδώ Κωνσταντίνε!!!!

...αν και...μετά από 3 χρόνια σιωπής, μάλλον πρέπει και 'γω να ξαναπαρουσιαστώ...!!!!
 
Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε. Έφερα και ένα "γλυκό" μάτι :D

Eye_Ball_Cake.jpg

πηγη

Υγ. Όντως μεγάλο το μπουμ που έγινε τις τελευταίες μέρες στο FB
 
Αυτό είναι μάτι για το καλωσόρισμα... τουρτίτσα με μοιάζει !!!! :cool:
 
Επ ο Κωνσταντινος!!!! Σε χασαμε εσενα ψηλε :p

Καλως τον στην παρεα μας!
 
Καλώς τον Χρηστάρααααα.... ποοοοολάκι μου και εδώ είσαι ;;;; !!!! :D
 
elaborus είπε:
Καλώς τον Χρηστάρααααα.... ποοοοολάκι μου και εδώ είσαι ;;;; !!!! :D
Χαχαχα....φυσικα! Νομιζες η αγαπη μου για ρετρο ειναι μονο ιστορικα οχηματα!; :cool:
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ 80 ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ! ΕΧΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΑΙΝΗ. ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!
 
RETROBOT Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Μια παράκληση μόνο, να γράφεις με μικρά γράμματα και όχι κεφαλαία γιατί έτσι είναι σαν να φωνάζεις και επιπλέον είναι κουραστικά στο διάβασμα :)

Κερνάμε και γλυκάκι

94843,xcitefun-cakes-roberts-10.jpg

πηγή
 
Καλώς όρισες, Mr. Roboto! :D

Κάτσε να κεραστώ ένα κομματάκι, γιατί συνήθως δε μένει ψίχουλο μέχρι να περάσω! :D
 
καλώς τον RETROBOT.καλή διαμονή στο σπίτι των αναμνήσεων. ;)
 
Καλημέρα κι απο μένα! Πραγματικά 1000 μπράβο για τη δουλειά που κάνετε παιδιά! Ανακάλυψα πρόσφατα το forum σας και απο τότε έχω "κολλήσει"! Οι μνήμες που επανήλθαν είναι πραγματικά...απίστευτες/συγκινητικές/μοναδικές/ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ!! Και πάλι μπράβο και ελπίζω να μπορέσω προσφέρω και εγώ το κατιτίς μου σ'αυτόν τον πραγματικά καταπληκτικό διαδυκτιακό χώρο!
 
Καλημέρα κι από εμένα. Παρελθοντολάγνος αν και γεννηθής μόλις το 1987. Παρακολουθώ καιρό το site και κυρίως το τμήμα των συλλογών videogames και κονσολών μελών και μιας και όλο το site με τη θεματολογία του με τραβάει είπα να εγγραφώ κιόλας. Καλώς σας βρήκα.
 
Καλώς τους! :)

Παίρνετε μια παγωμένη φραπεδούμπα, κάθεστε αναπαυτικά και κάνετε μια βουτιά στις μαγικές δεκαετίες που μεγαλώσαμε μέσα από τις αναμνήσεις των παιδιών! :)

Καλή διασκέδαση & happy posting!

P.S.:mad:Mike_K Cool avatar! :thumbup:

Σε λίγο, θα περάσει και η οικοδέσποινα να σας βγάλει τουρτίτσα για να "τσιμπήσουμε"! :D
 
Καλώς ήρθατε στην παρέα.

Έφερα μια μεγαλούτσικη τούρτα για να ρεφάρω την καθυστέρηση στο καλωσόρισμα.

tumblr_lzvypnui1O1qb7ffgo1_500.jpg

πηγή
 
μετα απο πολυ καιρο και παλι πισω στο retromaniax...

 
Βρε! Ο siπίθηκας!!! Ολα καλα ρε; Οντως χάθηκες. :D
 
Πίσω
Μπλουζα