Καλωσόρισμα!

ναι ολα καλα τοχα ριξει στο διαβασμα λογω δουλειας ολα οκ εσυ καλα ε?
 
Καλως ηρθες phalange!!Βλεπω και απο το αβαταρ σου μας ηρθες και με κατι δροσιστικο :D .

Μερες που ειναι καλα εκανες :thumbup: .
 
Χαίρετε! :)

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας! Υπό κανονικές συνθήκες, κάπου τέτοια ώρα θα έβγαινε η (άλλη) οικοδέσποινα που κερνάει τα γλυκά & τις τούρτες! :D

Επειδή όμως πρόλαβα και τσάκισα τα κεράσματα live, θα σας κεράσουμε σε άλλη φάση! :biglaugh:

Προς το παρόν, happy posting & enjoy the forum!

[edit] Αναλαμπή: Το άβατάρ σου είναι η Baby από το Dirty Dancing? Έχω την εντύπωση ότι είναι από το πάρτυ του προσωπικού που πάει η Grey με τον πώς-τον-λένε-κόλλησε-το-μυαλό-μου-τώρα! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Deathshadow είπε:
Καλως ηρθες phalange!!Βλεπω και απο το αβαταρ σου μας ηρθες και με κατι δροσιστικο :D .
Μερες που ειναι καλα εκανες :thumbup: .
ευχαριστω πολυ :vbwave:

D@redevil είπε:
Χαίρετε! :)
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας! Υπό κανονικές συνθήκες, κάπου τέτοια ώρα θα έβγαινε η (άλλη) οικοδέσποινα που κερνάει τα γλυκά & τις τούρτες! :D

Επειδή όμως πρόλαβα και τσάκισα τα κεράσματα live, θα σας κεράσουμε σε άλλη φάση! :biglaugh:

Προς το παρόν, happy posting & enjoy the forum!

[edit] Αναλαμπή: Το άβατάρ σου είναι η Baby από το Dirty Dancing? Έχω την εντύπωση ότι είναι από το πάρτυ του προσωπικού που πάει η Grey με τον πώς-τον-λένε-κόλλησε-το-μυαλό-μου-τώρα! :p
Καλως σας βρηκα! Δεν πειραζει για τα γλυκα, ετσι κι αλλιως καλα τσιμπησαμε και φετος στις διακοπουλες...

Ναι, ειναι λιγο πιο πριν απο το σημειο που ειπε τη θρυλικη ατακα:

tumblr_mq6lssgfvJ1s22mwko1_500.gif
 
Καλώς ήρθες phalange.

Εγώ πάντως έφερα το γλυκό :D

img_9691.jpg

πηγή
 
Καλώς ήρθες στην παρέα!!!

Ωραία τούρτα!
 
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΜΟΛΙΣ ΑΦΙΧΘΕΙ: Καλώς σας βρήκα υπέροχη παρέα του RETROMANIAX. Ευχομαι να περάσω όμορφα διαβάζοντας και συζητώντας για τις αναμνήσεις μας.....Καλό χειμώνα σε όλες και σε όλους!! ;)
 
Mario Andretti είπε:
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΜΟΛΙΣ ΑΦΙΧΘΕΙ: Καλώς σας βρήκα υπέροχη παρέα του RETROMANIAX. Ευχομαι να περάσω όμορφα διαβάζοντας και συζητώντας για τις αναμνήσεις μας.....Καλό χειμώνα σε όλες και σε όλους!! ;)
Kαλως ηρθες φιλε!Θα περασεις πολυ ωραια και θα εχεις ομορφες συζητησεις να εισαι σιγουρος.

Μονο που ειναι νωρις ακομα να μας ευχεσαι καλο χειμωνα ;) .
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Όσο θα διαβάζεις και θα αναπολείς τις αναμνήσεις φάε και λίγη τουρτίτσα :)

img_0530-430x346.jpg

πηγή
 
Καλώς τον! :)

Πού τον θυμήθηκες τον Andretti - respect! :D
 
Καλώς ήρθες στην παρέα!!!
 
Καλησπέρα κι από μένα ...

και 3 μικρά δωράκια ... τα "διαβολάκια" που κάποτε με έβαλαν σε ... δυαδικές σκέψεις :)

Το Casio PB-1000 που το αγόρασα το 1987 και κόστισε (αν θυμάμαι καλά) 180.000 δρχ ...

με το floppy drive και το memory pack των 32 KB

Φυσικά ζει ακόμα και έχω αρκετά προγράμματα ... μέχρι και disk copy και disk protection (από παράνομη αντιγραφή των προγραμμάτων της δισκέτας)

casio pb-1000.jpg

Το Oric Atmos (που είχε ένας συμφοιτητής μου και μου έριξε τις πρώτες φιτιλιές)

Oric_Atmos_01a.jpg

Το Texas Instruments TI 99/4A (άλλου συμφοιτητή)

TI994A.jpg

Καλή δύναμη σε όλους μας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με το Oric, ο Freaktmp θα πάθει την πλάκα του!!! :)

Μα και με τα τρία, έχουμε πάθει πλάκα όλοι μας! Καλώς όρισες στο φορουμάκι μας και καλά ποστς! ;)
 
Καλως ηλθες και απο εδω!Φοβερα τα μηχανηματα σου :thumbup: (με την τιμη που ειχε το casio την εποχη εκεινη επαιρνες "κανονικο" υπολογιστη...)
 
Καλωσήρθες φίλε και καλα ποσταρίσματα. Αλήθεια το Casio τι χωρητικότα υποστήριζε; Υποθέτω μεχρι 720ΚΒ, εκτός κι αν ήταν καμια εκπληξη όπως τα 400ΚΒ του πρώτου Mac128.
 
Πίσω
Μπλουζα