Καλωσόρισμα!

RIO είπε:
καλό θα ήταν βέβαια τα νέα μέλη, να μην συστήνονται και μετά να εξαφανίζονται για πάντα, αλλά να δίνουν το παρόν στο φόρουμ. Με καλή διάθεση το λέω...
Δεν εξαφανίστηκα και δεν σκοπεύω να εξαφανιστώ φίλε RIO (και αναφέρομαι σε εμένα γιατί αποτέλεσα την ευκαιρία για να γράψεις το παραπάνω σχόλιο). Έστω και αραιά θα με "ακούτε". Απλά ως καινούριος θα πρέπει να αποφύγω και τις άσκοπες επαναλήψεις ερωτήσεων, σχολίων και θεμάτων που έχουν ήδη διατυπωθεί στο παρελθόν. Με κάθε καλή διάθεση ήρθα για να μείνω και όποτε μπορώ και έχω να πω κάτι θα βλέπετε το zisof στα αριστερά της οθόνης σας. Καλώς σε - σας βρήκα και πάλι!

Υγ.D@redevil δώσε μου τη συνταγή και σου υπόσχομαι να πάρεις +30 κιλά "τουρτοβάρους"! ;) ;) ;)
 
Γεια σας παιδιά και απο εμένα...καλώς σας βρήκα #) ...και εγώ όπως και εσείς νοσταλγός... ;)
 
Καλώς ήρθες Άγγελε στην παρέα μας.

Έφερα και ένα γλυκάκι για όσο θα διαβάζεις τα θέματα και θα αναπολείς :D

crazy_cakes_001.jpg

πηγή
 
Καλώς ήρθες!!!

Ωραία τούρτα!!!
 
Welcome aboard Άγγελε! :)

Ελπίζουμε να ξυπνήσουν οι αναμνήσεις σου και να απολαύσεις το φόρουμ! ;)
 
Καλησπέρα κι από μένα. Είναι η Zelatina και πάσχω από χρόνια retromania. :) Έχω γραφτεί πάνω κάτω δύο χρόνια τώρα, σας διαβάζω, αλλά ας πούμε πως τώρα θα ήθελα να αρχίσω να συμμετέχω περισσότερο.
 
Zelatina είπε:
Καλησπέρα κι από μένα. Είναι η Zelatina και πάσχω από χρόνια retromania. :) Έχω γραφτεί πάνω κάτω δύο χρόνια τώρα, σας διαβάζω, αλλά ας πούμε πως τώρα θα ήθελα να αρχίσω να συμμετέχω περισσότερο.
Οπότε τώρα μπαίνεις στην παρέα μας! Καλώς ήρθες!
 
Υπό κανονικές συνθήκες, όταν γράφεται νέο μέλος, γίνεται του Κουτρούλη ο γάμος από καλωσορίσματα!

Μια ότι έπαιζε χθες ο Ολυμπιακός, μια ότι έπαιζε σήμερα ο ΠΑΟΚ, μια ότι η οικοδέσποινα δεν έψησε τούρτα... μείναμε εμείς κι εμείς! :)

Καλωσόρισες! Θα χαρούμε να σ' έχουμε κοντά μας!
 
Kαλώς ήρθες Zelatina... :)
 
καλή διαμονή στο πιό ωραίο ρετροπαρεακι...
 
Καλοσωριζω τα καινουργια μελη...

 


welcome_14.gif
 
Καλωσόρισατε, άντε να μεγαλώνει η ρετροπαρέα.
 
Κανονικά, εμείς θα έπρεπε να σε καλωσορίσουμε! :)

Έκανες "δυνατό" ποδαρικό! Καλή συνέχεια! :)
 
Kαλώς ήλθες Boy George και καλή συνέχεια...
 
Γεια σας παιδιά. Συγνωμη αλλά τωρα εντοπισα το "καλωσόρισμα". Παρότι μου το ειχε υποδείξει ο D@redevil σε post στην αρχή (νομιζω πρεπει να ήταν σε thread για τη Λάμψη) με τα διάφορα, το ειχα ξεχασει. Δεν πειραζει. Καλιο αργά παρα ποτε :D .
 
Κάλλιο αργά παρά ποτέ :)

Ευκαιρία να φάμε και γλυκάκι snowman-cake.jpg

πηγή
 
Ώπα! Γλυκάκι είδα! Πού 'ντο!? :dribble:Α, καλωσήρθες!
 
Πίσω
Μπλουζα