Καλωσόρισμα!

Καλοσώρισες στην παρέα μας Windaria!

Θα χαρούμε αν μοιραστείς μαζί μας και δείγματα από την δουλειά σου στην ενότητα "Τέχνες & Πολιτισμός".
 
Welcome all !!
 
Hello κι απο εμένα. Από κεκτημένη ταχύτητα άρχισα να γράφω χωρίς να πώ ένα χαιρετισμό πρώτα.

Οπότε.. Καλώς σας βρήκα συμφορουμίστες!
 
Καλωσήλθες και πάλι και επίσημα.

RETRO FTW!!!!!

ZX-SPECTRUM and SINCLAIR for ever!!!!
 
Candyman καλώς ήρθες! Καμιά σχέση με Clive Barker μήπως;
 
Ε λίγο. :D Ομοίως και εγω! :thumbup:
 
Καλώς ήρθες Candyman στο φόρουμ....
 
Καλώς σας βρήκα όλους αγαπητοί συνοδοιπόροι. Παρατηρώ ότι σχεδόν όλοι εδώ είμαστε στο.. άνθος της ηλικίας μας (30+).

Καλως ηρθες και απο μενα!Θα φροντισουμε να μην πουμε το ονομα σου 3 φορες!
Βασικά... 5 φορές και εμπρός από καθρέφτη...

Ναι, να μην το κάνετε γιατί μετατρέπομαι σε έναν τεράστιο μαύρο δαιμονικό δολοφόνο με γάντζο στο ένα χέρι! :D

:) Φιλικά... πάντα!
 
1)Candyman...

2)Candyman...

3)Candyman...

4)Candyman...

5)Beetlejuice...

Καλωσήρθες φίλε :)
 
Candyman είπε:
Hello κι απο εμένα. Από κεκτημένη ταχύτητα άρχισα να γράφω χωρίς να πώ ένα χαιρετισμό πρώτα.
Οπότε.. Καλώς σας βρήκα συμφορουμίστες!
Aν και την όρασή μου εμποδίζει ένα τεράστιο σμήνος από μέλισσες -που εμφανίστηκαν ξαφνικά- σε καλοσωρίζω και εγώ στην παρέα μας ! :thumbup:
 
Καλώς ήρθες man !
 
Εμείς οι δύο έχουμε κάτι κοινό απ'ότι φαίνεται (Candy)man!!!Καλωσόρισες :)
 
Γεια σας παιδες και απο μενα.

Αργησα λιγο να σας βρω αλλα εφταιγε ενας φιλος απο τα πολυ παλια (εποχες 664 και 6128) που δεν με ειχε ειδοποιησει εγκαιρως ενω αυτος αλωνιζε εδω μεσα .Ειμαι και εγω πολυ 80ς σαν τους περισσοτερους αν και οχι τοσο στα κομπιουτεριστικα ζητηματα, μιας και η μουσικη με ειχε ηδη κερδισει απο τοτε.

Δυνατα μου σημεια η μουσικη ων 80ς οπως ειπα παραπανω, Sci Fi σειρες παλιες και καινουριες και πολυ Βαβουρα οπως θα καταλαβατε απο το avatar μου. (ευκαιρια να ανεβω στο παταρι του πατρικου μου εχω μια καλη κουτα :) ).

Επισης δυνατος ειμαι και στα σουβλακια ενιοτε.

Θα τα λεμε,ελπιζω, συχνα απο εδω μεσα.
 
Omega είπε:
Γεια σας παιδες και απο μενα. Αργησα λιγο να σας βρω αλλα εφταιγε ενας φιλος απο τα πολυ παλια (εποχες 664 και 6128) που δεν με ειχε ειδοποιησει εγκαιρως ενω αυτος αλωνιζε εδω μεσα .

.
Καλως τον και ας αργησε ποιος ειναι ο υπαιτιος καταδωσε τον μην φοβασαι. :D

.

.

.

(Οι γερμανοι ειναι φιλοι μας):biglaugh: :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα