Καλωσόρισμα!

Καλως ηρθες gigabante!!!!

Kαλη περιηγηση στις αναμνησεις!!!!

:flower:
 
Καλώς όρισες κι από εμένα!
 
Καλη σας μερα.Αν και ξερω το retromaniax αρκετα χρονια και εχω κανει εγγραφη απο το 2016 μολις τωρα εκανα το πρωτο post μου και περασα μια βολτα απο δω να σας πω ενα "γεια" :D .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Καλώς όρισες και επίσημα 1@joker7[/USER] ! :)

 
Καλως ορισες και επισημα πλεον!!! :)

Περιμενε, ωπου να 'ναι θα βγει και το γλυκακι... :D
 
Το φιγουρακι το καβαντζωσα ηδη.... :diablotin: .....το υπολοιπο σας το χαριζω.... :D :p
 

1@joker7[/USER]

Καλώς ορισες στην παρεα μας!

:flower:

 
Αρκετά κολλημένος με το παρελθόν και στη μουσική και στις  Ελληνικές ταινίες(και όχι μόνο) ο τίτλος retromaniax με κάνει ήδη να νοιώθω σαν το σπίτι μου.

Καλώς σας βρήκα.
 

1@totis[/USER]

Το γεγονος οτι εισαι κολλημενος με τις ελληνικες ταινιες μου αρεσει πολυ. Καλως ηρθες και καλα σχολια!

 
Καλώς όρισες totis. Σαν στο σπίτι σου λοιπόν :)  .
 
χριστος ανεστη σε ολα τα μελη του retromaniax ειμαι νεο μελος και τρελα κολλημενος με retro ταινιες μουσικη ολα γλυκες αναμνησεις τις παιδικης ηλικιας μου.
 

1@totis[/USER] και 1@SNAKE PLISSKEN[/USER]

Καλως μας ηρθατε στην παρεα!!!!! :D

 
Καλησπέρα. Είχα γραφτεί πιο παλιά στο retromaniax αλλά μάλλον άλλαξε πλατφόρμα; 

Θα σας παρακολουθώ.
 
καλησπέρα σας

τελευταία το βρήκα το site και όποτε μπορώ το παρακολουθώ

Κάστρα και Πολιορκητές και ξερό ψωμί ?
 
1@chrisgus[/USER] 1@retrolemo[/USER] 1@mithr[/USER] καλώς ηρθατε στο φορουμ των πιο τρυφερων αναμνησεων!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπέρα σε όλα τα μέλη, καλώς σας βρήκα, έχετε φοβερό υλικό από τις πιο ωραίες εποχές!
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να φανταστούμε από το Nickname πως έπαιζες Tetris με τις ώρες; :D
 
Πίσω
Μπλουζα