Καλωσόρισμα!

καλώς ήρθες και επίσημα!!!
 
Grendizer είπε:
Ευχαριστώ παιδιά! :)
Omenforever σε καταλαβαίνω.Ήταν το πρώτο παιδικό που είδα στο video player :)

Ευτυχώς βρήκα προ καιρού την κασέτα σε video club προς 1?.Φαντάζεσαι τη χαρά μου!
Καλως ορισες! :) Αμα σου πω οτι κι εγω ειμαι φαν του Grendizer σε σημειο που εψαχνα τα επεισοδια σε ο,τι γλωσσα κι αν ητανε θα με πιστεψεις; :p Γαλλικα και Ιταλικα να δεις, να το βλεπω κι ας σκαμπαζω λιγες φρασεις πού και πού! Το ειδα ομως σχεδον ολο, το φχαριστηκα! Ειναι ο χαρακτηρας του Δουκα Φλιντ/Νταϊσουκε για, το ειδα και σε σοβαρες ιστοσελιδες να το λενε, ειχε οντως μεγαλο σουξε και στα κοριτσια, δεν ειμαι η εξαιρεση!! :biglaugh:
 
καλώς ηρθατε παιδια!!!!!!
 
Καλωσορίζω όλα τα καινούργια μέλη,μερικά από τα οποία έχουν κάνει ήδη εξαιρετική δουλειά!!! :thumbup:
 
Καλώς ήρθες και από εμένα Grendizer..
 
Ευχαριστώ όλους για τη ζεστή υποδοχή! :)

Be well!!
 
Ένα καλωσόρισμα και από εμένα, έστω και λίγο αργά...

Καλά να περνάς!
 
Πού θα μου πάει; Θα ανακαλύψω όλα τα θέματα του φόρουμ...

Προς το παρόν, βρήκα τα καλοσωρίσματα επιτέλους, γιατί άρχισα να ποστάρω χωρίς να χαιρετήσω πρώτα... αγένεια....

Λοιπόν, καλώς σας βρήκα! το δικό μου κόλλημα με τα '80s έχει να κάνει περισσότερο με την τηλεόραση, τον αθλητισμό, τη μουσική, τον ελληνικό κινηματογράφο και ...βιντεογράφο (!), χωρίς να μου είναι αδιάφορες και οι ενότητες των κομπιούτερ και των βίντεο παιχνιδιών.

Καλή μας συνέχεια!
 
Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας.

Μέσα από Τρίπολη είσαι φίλε μου;
 
GEIA XARA ADELFIA.. OMORFO PERIBALLON KAI XALARO YFOS SYNOMILIAS.. NASTE KALA.. AP'OTI KATALABATE.. DEINOSAVROS EGW ..ALLA KATI MOU LEEI OTI KYKLOFOROUN ARKETOI EDW MESA.. XA!!
 
Γειά και χαρά αδερφέ. Καλως μας ήρθες. :beer:

Αν σου είναι εύκολο μόνο , μην γράφεις με κεφαλαία γιατι σημαίνει οτι φωνάζεις και επίσης προσπάθησε να περιορίσεις τα greeklish γιατι εκτός απο αντιαισθητικά είναι και δυσανάγνωστα (και βάσει των τελευταίων αλλαγών στους κανονισμούς δεν επιτρέπονται ;) ).

Κατα τα άλλα πέρνα μια βόλτα απο τους Κανονισμούς Λειτουργίας, για να καταλάβεις τον τρόπο λειτουργίας μας - αλλα και να σου λυθούν οι όποιες απορίες έχεις για το ποιοί είμαστε και τί κάνουμε σε αυτό τον δικτυακό τόπο.

Καλά posts λοιπόν :thumbup:
 
γειά σας παιδιά και πολλά συγχαρητήρια για το site! μας έχετε θυμίσει πολλές παλιές καλές αναμνήσεις! :D
 
Γεια σας και απο μενα. Αν και διαβαζω το site αρκετο καιρο, ειπα να κανω και ενα register :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα