Καλύτερος Action Movies ηθοποιός

Καλύτερος Action Movies ηθοποιός

  • Sylvester Stallone

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Arnold Schwarzenegger

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Bruce Willis

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Jean-Claude Van Damme

    Ψηφοφορίες: 1 100,0%
  • Chuck Norris

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Dolph Lundgren

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Harrison Ford

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Clint Eastwood

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sean Connery

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Mel Gibson

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    1

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.775
Action movies πιστευω οτι ολοι βλεπαμε πιτσιρικαδες. :)

Για να δουμε ομως ποιον θεωρειτε καλυτερο ηθοποιο σε αυτες. :armed:

1) Sylvester Stallone


2) Arnold Schwarzenegger



3) Bruce Willis



4) Jean-Claude Van Damme



5) Chuck Norris



6) Dolph Lundgren



7) Harrison Ford



8) Clint Eastwood



9) Sean Connery



10) Mel Gibson





Θα μου το βαλετε σε ενα Μ-poll-ακι?... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Clint Eastwood για πιο ρεαλιστική δράση και Stallone για εκρήξεις και καταστροφές...
 
Bruce Willis

 


 
Όταν λέμε "δράση", εννοούμε ΔΡΑΣΗ, άρα Arnold Schwarzenegger!!
 
Clint Eastwood γιατι οπως και να το κανουμε ειναι απο τους μπαμπαδες του ειδους.Συγνωμη για την παρατηρηση και με ολο το σεβασμο αλλα ειναι δυνατον απο την ψηφοφορια να λειπει η ''Αυτου Μεγαλειοτης'' Charles Bronson και να βρισκονται στην δεκαδα νεροβραστοι σαν τον Harrison Ford;
 
Deathshadow είπε:
Clint Eastwood γιατι οπως και να το κανουμε ειναι απο τους μπαμπαδες του ειδους.Συγνωμη για την παρατηρηση και με ολο το σεβασμο αλλα ειναι δυνατον απο την ψηφοφορια να λειπει η ''Αυτου Μεγαλειοτης'' Charles Bronson και να βρισκονται στην δεκαδα νεροβραστοι σαν τον Harrison Ford;
Εχεις δικιο Death αλλα οταν τον θυμηθηκα ειχε πλεον ετοιμαστει η δημοσκοπηση! :precry:
 
Clint Eastwood respect, αλλά θα ψηφίσω Arnold.... Tερμινέιτορ φορ έβερ!!!! :D
 
Sylvester Stallone !! Τι απο που να ξεκηνησω;; Rambo,Cobra,Lock up,Demolution man, Cliffhanger, ακομα και το Rocky που δεν ειναι δρασης ,στους αγωνες ειναι απιστευτο.
 
Αν μπορουσα να ψηφισω δυο θα ψηφιζα Mel Gibson και Bruce Willis γιατι καποιες απο της ταινιες αυτων των δυο της εχω δει πιο πολλες φορες απο ολων των αλλων μαζι.Αν τυχει και βαλει καμια η τηλεοραση ασχετα που της εχω ολες θα κατσω να την δω αντιθετα αν δω κανενα Rambo,Rocky,Terminator κλπ οχι απλα θα αλαξω καναλι αλλα θα κλεισω την τηλεοραση.Μονο τον κυνηγο μπορω να δω χιλιαδες φορες.Οποτε ψηφιζω Mel Gibson.
 
Τον Χάρισον Φορντ για τον Ιντι, πιο action ήρωας με άκρως φιλοσοφημένο, κουλτουρέ , αγαπησιάρικο χαρακτήρα δεν υπάρχει ;) και ήξερε να φέρεται και στις γυναίκες, αυτό που το πάτε. Φοβερή δημοσκόπηση!!!!μπράβο Σταυρο
 
αριαδνη είπε:
Τον Χάρισον Φορντ για τον Ιντι, πιο action ήρωας με άκρως φιλοσοφημένο, κουλτουρέ , αγαπησιάρικο χαρακτήρα δεν υπάρχει ;) και ήξερε να φέρεται και στις γυναίκες, αυτό που το πάτε. Φοβερή δημοσκόπηση!!!!μπράβο Σταυρο
Ευχαριστω Αριαδνη! :flower:

Ελατε και τα υπολοιπα κοριτσια...μην ντρεπεστε... #)

Ψηφιστε και πειτε την γνωμη σας. :)
 
Κορίτσια ψηθίστε να δούμε αυτόν που θέλουν οι γυναίκες σε επίπεδο δράσης :)
 
bruce willis φυσικα.Ο αγαπημενος μου ηθοποιος ;) ειναι θεος γιατι πολυ απλα σε μια ταινια με εκρηξεις δραση πιστολιδι κτλ εχει χιουμορο τυπος..καλυτερη σκηνη του ειναι στο die hard with vengeance οταν ο αστυνομικος προσπαθει να ηρεμηση τν saimon(ο κακος)και του λεει "ηρεμησε απλα ο john(john mc clane δλδ ο willis)ειναι 2 βηματα πριν τον αλκοολισμο" και ο willis γυρνα και του απαντα κανοντας του νοημα

"ειμαι ενα βημα ενα" ΘΕΟΣ..DIE HARD RULESSSSSS
 
Σβαρτζενέγκερ για Terminator και Terminator 2 Judgment Day!
 
Ο mister olympia του '75
 
Κονερι σαν Τζειμς Μποντ, παρολο που δεν θεωρειται απολυτα action hero. Υπεροχος.

Κατα τα αλλα, ολοι οι κυριοι ειναι μανουλες στις ταινιες δρασης. Αν ειχα δευτερη επιλογη θα κυμαινομουν αναμεσα σε Ιστγουντ και Γουιλις.
 
Αν και ξαναειδα προσφατα ολα τα Ραμπα (που θα ελεγε και ο Ρηγανης :p )

ολα τα Termimatorγια (αυτο ειναι δικο μου :p )

και ολα τα Πολυ Σκληρα (καρυδια :fafoutis: ) ...ακομα δεν μπορω να αποφασισω... :wait2:
 
Αρνί γιατί γουστάρω Τ5 και Conan! :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

Και γιατί ήταν ο ΠΡΩΤΟΣ που μονο και μόνο λόγω του ογκώδους και σκληρού(γερμανοαυστριακός δεν είναι; :D ) παρουσιαστικού και ύφους (5-10 λεξεις σε όλη την ταινία) έδωσε ουσία στις action ταινίες. Τι στο καλό! Action είναι! Δε θελουμε αναλύσεις επί αναλύσεων! Μπες μεσα, σπάστα και μην αφήνεις κανένα όρθιο. Αφτα :D
 
ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?βαλατε τον Τσακ Νορις? :eek: θελετε να κλεισει το φορουμ??
 
attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα