Καλύτερος Action Movies ηθοποιός

Καλύτερος Action Movies ηθοποιός

  • Sylvester Stallone

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Arnold Schwarzenegger

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Bruce Willis

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Jean-Claude Van Damme

    Ψηφοφορίες: 1 100,0%
  • Chuck Norris

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Dolph Lundgren

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Harrison Ford

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Clint Eastwood

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sean Connery

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Mel Gibson

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    1
Δύσκολη επιλογή... για να δούμε:

1. Ο Σταλόνε όταν ήμουν μικρός δε μου άρεσε καθόλου. Ο Σβαρτζενέγκερ έχει μητρικά ένστικτα (στο Τζούνιορ :) ), ο Λούντγκρεν δεν μπορεί να πει ούτε καλημέρα πειστικά και από Βαν Νταμ δε νομίζω να έχω δει κάτι (άσε που και οι 4 είχαν μεγαλύτερο στήθος από τις συμπρωταγωνίστριες τους που θα έλεγε και ο Γκ. Μαρξ ;) ) (ξεμπλέξαμε με αυτούς)

2. Τον Γουίλις δυσκολεύομαι να τον δω σαν ηθοποιό δράσης γιατί τον έμαθα από το Αυτός, αυτή και τα μυστήρια που είχε μεν καποιο σασπενς αλλά κωμωδία μου φαινόταν εμένα. Τον Νόρις τον είχε ξεχάσει και η μάνα του πριν βγουν τα ανέκδοτα (άσε που και στα ανέκδοτα ο Τοτός έχει καλύτερα :) ) ενώ ο Μελ Γκιμπσον θα μου πιει την ρακή (και με την ρακή του άλλου δεν παίζουμε) (πάνε και αυτοί)

3. οπότε από τους άλλους 3 επιλέγω τον Ίστγουν (ο οποίος αν και δεν είναι καθαρόαιμος ηθοποιός ταινιών δράσης είναι ο καλύτερος ηθοποιός από όλους τους)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Thor...δεν παιζεσαι! :thumbup:

Μιλαμε χτυπιομουν οταν το διαβασα.... :rofl: :rofl: :rofl:

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ανάμεσα σε Σταλόνε και Σβαρτς έχω δίλημμα, αλλά θα προτιμήσω τον Σταλόνε γιατί δεν μπορώ να φανταστώ πως θα ήταν η ζωή μας χωρίς το Ράμπο (ειδικά το ΙΙ) και Κόμπρα!
 
stayros είπε:
Ο Chuck Norris ΠΟΤΕ δεν πατώνει!

Οι ψήφοι του αγγίζουν το άπειρο και δεν είναι δυνατόν τεχνικά να τους υπολογίσει ο μηχανισμός της ψηφοφορίας, και γιαυτό δεν μπορούν να εμφανιστούν.. ;)
 
Αν και θελω ολους να τους ψηφισω, θα προτιμησω τον Σταλονε, ως χρονια φαν του :)
 
Απαραδεκτο να μην υπαρχει στο poll ο ενας, ο μοναδικος, ο ανεπαναληπτος, o ανυπερβλητος... ο Στηβεν ο Σιγκαλ.
 
supacoopa είπε:
Απαραδεκτο να μην υπαρχει στο poll ο ενας, ο μοναδικος, ο ανεπαναληπτος, o ανυπερβλητος... ο Στηβεν ο Σιγκαλ.

συμφωνουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΕΧΕΤΑΙ Ο ΥΠΕΡΤΑΤΟΣ ACTION ΗΘΟΠΟΙΟΣ BRIAN THOMPSON?





images.jpg




ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΨΗΦΙΣΑ ARNIE
 
etherodromos γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα. Τα κεφαλαία είναι και κουραστικά στο διάβασμα και δηλώνουν οτι φωνάζεις :)
 
Συγνωμη και χωρις παρεξηγηση αλλα αν κοιταξεις την καριερα του δεν εχει παιξει και σε πολλες ταινιες! :what:

Πιο πολυ ηθοποιος των σηριαλ ειναι.

Την μονη ταινια που τον θυμαμαι ειναι στο Κομπρα του 1986

που στο τελος τον καρφωσε ο Σταλονε στον γαντζο!!! :armed:

 
Τί δὲν ἔχει παίξει σὲ πολλὲς ταινίες, πλάκα μᾶς κάνεις? Δὲν βλέπεις τί γίνεται στὴν καριέρα του καὶ σὲ τί παραγωγὲς ἔχει συμμετάσχει? Μέχρι καὶ πρωταγωνιστὴς ἔχει παίξει σὲ πολλὲς ταινίες .

 

 




etherodromos γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα. Τα κεφαλαία είναι και κουραστικά στο διάβασμα και δηλώνουν οτι φωνάζεις
 

 




[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να γράψω εγώ με ιερογλυφικά?
 
Σου εγινε ηδη υποδειξη για τα κεφαλαία απο τη διαχειριση.
 
etherodromos είπε:
Τί δὲν ἔχει παίξει σὲ πολλὲς ταινίες, πλάκα μᾶς κάνεις? Δὲν βλέπεις τί γίνεται στὴν καριέρα του καὶ σὲ τί παραγωγὲς ἔχει συμμετάσχει? Μέχρι καὶ πρωταγωνιστὴς ἔχει παίξει σὲ πολλὲς ταινίες
Τι να κανουμε φιλε μου...ο καθενας με τα γουστα του!

Βλεπεις μας παραπεφτει πολυ "ασχημος" ο Brian Thompson για εμας τους Μεσογειακους τυπους...και προτιμαμε Al Pacino & Robert De Niro να βλεπουμε για να καλυπτουμε τα κενα μας και ας μην εχουν παιξει σε πολλες ταινιες και παραγωγες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όταν μιλάμε για δράση, εννοούμε Bruce Willis...Ο "κακός" καλός που όλοι αγαπάμε: βρίζει, καπνίζει, πίνει, δέρνει, πυροβολάει...Τα κάνει όλα, ποτέ δεν πεθαίνει, βρώμικο χιούμορ...Στα σημεία κερδίζει τον Σβαρτζενένγκερ, που είναι κι αυτός του ίδιου στυλ, αλλά οι "εξωγήινοι" ρόλοι του Terminator, Κόναν, με απέτρεψαν να του δώσω την ψήφο μου έναντι του πιο "γήινου" Μπρους.
 
Ελπιζω με το παρακατω βιντεο να βοηθησω τον κακομοιρο τον Van Damme να παρει καμια ψηφο.... :D

 
Ο άτιμος έχει εξαιρετικά ανοίγματα κι ένα αξιοζήλευτο bandae dollyo chagi! :D
 
Ήταν αληθινό αυτό; και το έκανε στα 53 του; :eek:

παρόλα αυτά και πάλι δεν μπορώ να ξεχάσω την εμφάνιση του στο Monaco forever (1984).... :xm:


[edit] ok, done!
:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα