Καλύτερο Παιχνίδι της Χρονιάς [2010]

Καλύτερο Παιχνίδι της Χρονιάς [2010]

  • Bayonetta

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Call of Duty Black Ops

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Fallout New Vegas

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • God of War III

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Gran Turismo 5

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Halo Reach

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Mass Effect 2

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Red Dead Redemption

    Ψηφοφορίες: 1 100,0%
  • Super Mario Galaxy 2

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Super Street Fighter IV

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    1
εγω παλι θα ελεγα super mario galaxy 2.γιατι?super mario galaxy 16 γραμματα και 2=18.πρωτοεπαιξα στα 8,θα παιζω μεχρι τα 88,συνολο 1-8888,τυχαιο?δε νομιζω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Super Mario Galaxy 2.

Για να βάλω τον Wally να ψάχνει αν έχει κάνει κάποιος hijack το account. :p

Και από ότι βλέπω, κερδίζουμε κιόλας προς το παρόν
 
Phil γκρινιαρη, το Assasin's Creed BH και το POP ειναι στα "κλπ κλπ". Δεν θα μπορουσα να αναφερω ολους τους καλους τιτλους.

To POP το τερματισα και σε ενα mini "review" που ειχα κανει, ειχα μιλησει με καλα λογια για τις platforming αρετες του.

Με το καινουργιο AC δεν εχω προλαβει να ασχοληθω. Τα δυο προηγουμενα παντως τα θεωρω απο τα πιο βαρετες ακριβες παραγωγες παιχνιδιων τα τελευταια χρονια.

Το Bioshock2 οριακα δεν συμπεριεληφθει στην ενδεικτικη δεκαδα. Υπεροχη ιστορια.

Ο τιτλος της χρονιας ειναι κατ εμε το HALO Reach, σε τετοιο βαθμο που περιτευαν οι υπολοιπες εννεα αναφορες. :)

Παιχνιδαρα, σεναριαρα, μουσικαρα με εμφαση στην ισοροπια και την λεπτομερεια. Τολμησαν αλλο ενα HALO χωρις την μασκοτ και πετυχαν να δημιουργησουν αλλη μια μεγαλη στιγμη για το gaming.

Hail Noble Six!
 
Παιχνιδαρα, σεναριαρα, μουσικαρα με εμφαση στην ισοροπια και την λεπτομερεια. Τολμησαν αλλο ενα HALO χωρις την μασκοτ και πετυχαν να δημιουργησουν αλλη μια μεγαλη στιγμη για το gaming.
Αρχιζω απο σημερα την καταγραφη των δηλωσεων Πανου - ενα χρησιμο βοηθημα (προς αποφυγη) για τις επερχομενες γενιες videogamers...
 
Παντα με ενα καλο λογο στο στομα αυτο το παιδι... :)
 
....καιιιιι ξέρουμε ποιος ψήφισε το SF!!!!! :p :p
 
Πάντως, σε όλες τις δημοσκοπήσεις, είμαι μείζον λάτρης του περιθωρίου...

Τυχαίο;
 
Το Starcraft II γιατί δεν είναι μέσα; :(
 
Because.... it sucks?????

(Πλάκα κάνω....)
 
Εννοιείται Halo Reach...Μακράν το καλύτερο!
 
Donkey Kong Country Returns!!! Ότι καλύτερο έχει προσφέρει, στους λάτρεις των διδιάστατων παιχνιδιών πλατφόρμας, η βιομηχανία την τελευταία δεκαετία. Δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον συνομήλικό μου, που να μην ενθουσιάστηκε από αυτό το παιχνίδι. Επειδή λοιπόν με έκανε να αισθανθώ και πάλι παιδί με έντονα συναισθήματα καθ' όλη τη διάρκειά του, από την αρχή έως το τέλος, δε θα μπορούσα να μην το ψηφίσω.

Με αυτή την ψήφο μου θέλω να επαινέσω τέτοιου είδους προσπάθειες από τις εταιρείες αναπτύξεως για να τις ωθήσω στη δημιουργία κι άλλων τέτοιων παιχνιδιών. Δώστε διδιάστατα παιχνίδια στο λαό!!!
 
Ντροπή και αίσχος Μάνο. Είναι το μοναδικό RTS που με κράτησε μέχρι το τέλος χωρίς να βαρεθώ ούτε στιγμή και μάλιστα σκέφτομαι να το ξεκινήσω πάλι στο Hard και με διαφορετικές επιλογές τώρα!

Σε κάθε περίπτωση πρέπει να είναι στην λίστα.
 
Εγώ, πάντως, δεν είμαι και ο καλύτερος για να εκφέρω γνώμη μια και τα RTSs, όπως και τα Adventures τα απεχθάνομαι.

Αν δεν είναι driving ή δεν μακελεύεις κρανία δεν λέει.

Ε, τα RPGs δεν τα αναφέρω καν, αν βρω καλό RPG ξεχνάει η γυναίκα μου τι φάτσα έχω...........
 
Προσωπικά ψηφίζω το Mass Effect 2. Οταν θα βγεί το 3 ( αργεί ακόμη γμτ ... ) ξεχάστε με για μερικές μέρες :p
 
Είναι πολύ απλούστερο από το αν είναι ή όχι καλό το SC2...

O Γουώλλης είναι τραγικά κονσολάς, οπότε το PC exclusive απλά το ξέχασε! :p
 
Call of Duty Black Ops. Καλό Campaign, τρομερά Zombies, Multiplayer με σχεδόν καθολική αποδοχή από την κοινότητα του COD και συνεχείς βελτιώσεις. Θα ψήφιζα το Halo Reach αν μπορούσα να μπώ περισσότερο στο πνεύμα του Multiplayer, αλλά δεν με τραβάει τόσο πολύ, μάλλον φταίει το sci-fi context και το ότι δεν μπορείς να σημαδέψεις με το όπλο σου φερνοντάς το σε ευθεία με το μάτι. Μόνο το SWAT Mode με διασκέδασε στο multi.
 
manos426f είπε:
Because.... it sucks?????
(Και δεν κάνω καθόλου πλάκα...)

Μπορεί να μην σου αρέσει, μπορεί να άργησε αλλά (από ότι βλέπεις) υπάρχουν και μαζόχες :Ρ

f2bnp πλάκα κάνω έτσι.

Ωραίο RTS αλλά η muter Blizzard θεώρησε ότι το iq μου σέρνεται στα πατώματα (αμίγκα όλεεεεεε ολε ολε:Ρ) και έκανε 13 χρόνια να το βγάλει ενώ παράλληλα αρμεγε τους χρήστες του γουόου (This DOES suck!)
 
Πίσω
Μπλουζα