Κλασικά και οικονομικά αρώματα

@αριαδνη Τους τελευταιους μηνες φοραω φανατικα ενα κλασικο της Dupont, το Pour femme, δημιουργια του 1998.
Θεσπεσιο αρωμα, δροσερο, αριστοκρατικο, πρωτοτυπο και μυριζει σαν πανακριβο. Αρχικα το ειχα αγορασει το χειμωνα στα 30ml μονο 12€ και το τελειωσα πολυ γρηγορα. Τωρα το αγορασα ξανα στο μεγαλο μεγεθος των 100ml και μου κοστισε 24€.
Δε θα φυγει ποτε απο τη συλλογη μου γιατι το λατρεψα οσο λιγα. Το θεμα ειναι οτι δεν κανει για πρωι. Μονο για απογευμα και βραδυ.

1591692045521.png
 
@αριαδνη Τους τελευταιους μηνες φοραω φανατικα ενα κλασικο της Dupont, το Pour femme, δημιουργια του 1998.
Θεσπεσιο αρωμα, δροσερο, αριστοκρατικο, πρωτοτυπο και μυριζει σαν πανακριβο. Αρχικα το ειχα αγορασει το χειμωνα στα 30ml μονο 12€ και το τελειωσα πολυ γρηγορα. Τωρα το αγορασα ξανα στο μεγαλο μεγεθος των 100ml και μου κοστισε 24€.
Δε θα φυγει ποτε απο τη συλλογη μου γιατι το λατρεψα οσο λιγα. Το θεμα ειναι οτι δεν κανει για πρωι. Μονο για απογευμα και βραδυ.

Προβολή συνημμένου 212802
Θα το χω υπόψην αν δεν πάρω τις γαρδενιες της Λιζ που και το ντιορ ποισον σαν βαρειά γαρδένια μυριζει
 
κι εγώ έπαιρνα από την Κολωνία (Köln)την γνήσια κολόνια της μάνας μου παρεπιμπτόντως αξίζει κανείς να δει τον καθεδρικό ναό της Κολωνίας (Kölner Dom) η ψηλότερη κατασκευή στην Ευρώπη για πάρα πολλά χρόνια και την συνοικία με τα χρυσοχοΐα (είναι διάσημη η Κολωνία για τα χρυσοχοΐα της).εννοώ φυσικά την 4711 δεν ήταν ιδιαίτερα ακριβή ούτε έπρεπε να πληρώσεις δασμούς.
 
Eden κ anais anais κ τα δυο της cacharel
 
Πίσω
Μπλουζα