Κοπή πίτας 2013 [Αθήνα]

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Για να δούμε μπας και τα καταφέρω φέτος.... :p
 
Για να δούμε μπας και "ντεμπουτάρω" φέτος (όπως και στο site άλλωστε)...
 
Το πιθανότερο να έρθω και εγώ :)
 
Καντε μια προσπαθεια να τα πουμε και απο κοντα. ;)
 
Αν και γενικότερα δεν πολυμπαίνω στο φόρουμ (όπως σε όλα σχεδόν τα φόρουμ άλλωστε) το ψήνω να περάσω
 
Καλη χρονια σε ολους τους φιλους και τις φιλες. Δυστηχως απο τις 25 θα ειμαι στην Λημνο αλλα θα ηθελα παρα πολυ να παραβρισκομαι μαζι σας.

Να περασετε καλα και ελπιζω στην επομενη συναντηση να τα πουμε απο κοντα
 
Ας ελπίσουμε ότι το Σάββατο τα ΜΜΜ θα μας κάνουν το χατήρι!
 
Λίγο δύσκολο, γιατί ΜΜΜ θα ξαναδούμε την Τρίτη...Μήπως να πήγαινε μια βδομάδα μετά, Θεού θέλοντος; Εμένα δε με πολυκαίει, μπορώ να έρθω με μηχανή, αλλά το σημείο είναι τέτοιο που χωρίς Μετρό και Ηλεκτρικό...
 
panp είπε:
Λίγο δύσκολο, γιατί ΜΜΜ θα ξαναδούμε την Τρίτη...Μήπως να πήγαινε μια βδομάδα μετά, Θεού θέλοντος; Εμένα δε με πολυκαίει, μπορώ να έρθω με μηχανή, αλλά το σημείο είναι τέτοιο που χωρίς Μετρό και Ηλεκτρικό...
Με αμαξι Σαββατο βραδυ δεν θα ηταν πολυ συνετο να προσπαθησω :p (δεν γνωριζω και καλα το κεντρο) , αν δεν εχει ΜΜΜ δυσκολο το κοβω για μενα :( .
 
Καλο καιρο θα εχει...μην μασατε βρεεεεεεεεεεε....ειπαμε ειμαστε ρετρο, οχι ΚΑΠΗ :)
 
Είπαμε ρετρό, όχι μετρό ! ;)
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Απο σήμερα μονο μηχανή για τις επόμενες 6-7 μερες. Χτες ειχα παει για αλλαγή λαδιών και είπα του μαστορα να δει το μπροστινό δεξιό τροχό που κάνει θόρυβο και μου είπε ότι εχει σπάσει ενα αμορτισέρ. Θα το αλλάξω όταν πληρωθώ. Αρα αν αυριο εχει καλο καιρό, δηλαδή καιρό που δεν προμηνύει βροχή, θα'ρθω, αλλιώς σορι. Υποψην απέχω και 160χλμ πηγαινέλα.
 
Παντως απο οτι διαβαζω αυριο θα εχει συγκοινωνιες (με το ζορι...)
 
Wally είπε:
Παντως απο οτι διαβαζω αυριο θα εχει συγκοινωνιες (με το ζορι...)
Μακαρι!! εστω να εχει τραμ ή Λεωφορεια , το Μετρο δυσκολα το βλεπω να δουλευει.
 
Μέσα !!!

 


Ακόμα και με τα πόδια...
:sweat::sweat::sweat:
 
Αν δεν έχει καθόλου ΜΜΜ και καλό καιρό, ποδηλατάκι είναι η λύση παίδες!
 
Σύμφωνα με τα νεώτερα, τα μέσα σταθερής τροχιάς θα τα έχει όλα. Τώρα για καιρό, δεν το βλέπω...

(* : καλύτερα να τα έλεγαν "σιδηροτροχιάς", γιατί σταθερής τροχιάς είναι και το τρόλεϊ - κι εδώ λάθος συμβούλους βρήκαμε...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Android είπε:
ποδηλατάκι είναι η λύση παίδες!
Να χαρεις....μη μιλας για ποδηλατο!!!!:precry2:

Γιατι βλεπω η πιτα να ερχεται με ποδηλατο και τον Γουωλη καταϊδρωμενο...:biglaugh:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα