Κουίζ : σειρες

Μπα, Εγώ έβαλα σε όλες "Δεν μου άρεσαν" (όντως όσες από αυτές ήξερα δεν μου) εκτός από αυτή με το Μιχαλόπουλο που θα ήταν αδικία γιατί τα ελάχιστα επεισόδια που είχα δει μου άρεσαν και με έβγαλε

You got: Περιπετειώδης​


2-11.jpg



Οι απαντήσεις που έδωσες δείχνουν ότι είσαι άνθρωπος της περιπέτειας.
Είσαι άνθρωπος ενθουσιώδεις, δραστήριος και περίεργος.
Θέλεις να μαθαίνεις συνεχώς καινούργια πράγματα, να γνωρίζεις νέα πρόσωπα, μέρη και καταστάσεις. Βαριέσαι την ρουτίνα και θέλεις νέες εμπειρίες.
Η δίψα σου για ζωή και τα ποικίλα ενδιαφέροντα σου σε κάνουν μια έντονη και ελκυστική για τους άλλους προσωπικότητα.

Κανονικά έπρεπε να με βγάλει:

You got: Στριμμένο άντερο

Οι απαντήσεις που έδωσες δείχνουν ότι είσαι σπασαρχίδης.
Είσαι άνθρωπος μουρτζούφλεις, μυστήριος και περίεργος
Τίποτε δεν σου αρέσει, το ένα σου μυρίζει το άλλο σου βρωμάει. Σιχαίνεσαι το σύμπαν.
 
Δεν έχω δει ποτέ σειρά του Παπακαλιάτη μόνο αποσπασματικά. Οπότε δεν θυμάμαι τίποτα
 
Δεν έχω δει ποτέ σειρά του Παπακαλιάτη μόνο αποσπασματικά. Οπότε δεν θυμάμαι τίποτα

Μία από τα ίδια. Μόνο που εγώ δεν πρέπει να έχω δει πάνω από τέσσερα επεισόδια. Δύο από τη σειρά "4" και άλλα δύο από εκείνη τη σειρά που έπαιζε με τη Ζούνη που τα έφτιαχνε με μάνα και κόρη. Δε με τράβηξαν καθόλου. Αυτή είναι όλη κι όλη η εμπειρία μου από Παπακαλιάτη. Δεν ήμουν φαν του. Ούτε τώρα είμαι.
 
Ποιο είναι το πιτσιρι αργότερα διάσημος Αμερικανός ηθοποιός τηλεοπτικής σειράς που έκανε πάταγο το 80;
FB_IMG_1674507263721.jpg
 
Εμένα το ιγκουάνα του Λαζαρου και ο μικρός Μιλτιάδης...
 
  • Like
Reactions: PT8
2 λάθος απαντησεις
 
εγώ όλα σωστά αλλά δύο τα απάντησα τυχαία (δεν έβλεπα παρά πέντε)
 
  • Like
Reactions: PT8
Εγώ 5 λάθος!
 
Πίσω
Μπλουζα