Κουτάτα (Ν64)

Εχω ενα sealed re2 με απλη ζελατινα.μου ειπαν οτι το γνησιο sealed εχει μια λεπτη ταινια nintendo.ισχυει??
 
executioner είπε:
Εχω ενα sealed re2 με απλη ζελατινα.μου ειπαν οτι το γνησιο sealed εχει μια λεπτη ταινια nintendo.ισχυει??
Γνήσια είναι και τα 2.

Απλή ζελατίνα έβαζε η Nintendo Ισπανίας ενώ αυτό με την λεπτή ταινία Nintendo πρέπει να είναι της Nintendo Αγγλίας.

Γενικά όταν η Nintendo έκανε την παραγωγή των κουτιών δεν έβαζε κάποια ζελατίνα.
 
Απλά άψογος!
Πρέπει να προσπαθήσουμε να σουλουπωθούν αρκετά θέματα :p
 
Αποκαταστάθηκαν οι φωτογραφίες.
 
Απλά άψογος!
Πρέπει να προσπαθήσουμε να σουλουπωθούν αρκετά θέματα :p

Εχουν χαθει πολλα posts αλλα και να σουλουπωθουν απ οτι βλεπω ειναι μικρο το ενδιαφερον σε πολλες κατηγοριες του gaming.Ειμαστε τα γνωστα μελη και συνηθως μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου που θα γραψουν κατι στα θεματα του gaming η θα διαβασει ο ενας το ποστ του αλλου.

Περισσοτερα ειναι τα γνωστα μελη που γραφουν για ταινιες-ραδιοφωνο-μουσικη κλπ
 
Δυστηχως με το retrogaming στην ελλαδα ελαχιστοι ασχολουμαστε σοβαρα ολοι οι αλλοι ειναι να χαμε να λεγαμε και απλα μπορει να εχουν καποια αναλαμπη να παιξουν καποιο παλιο arcade που επαιζαν μικροι στο mame αν για παραδειγμα αναφερθει σε καποια παρεα η καποιο παιχνιδι σε παλια κονσολα η emulator αλλα μετα απο κει τιποτα δεν προκειται να ασχοληθουν παραπανω.Γιαυτο και forum που ασχολουνται καθαρα με retrogaming θυμιζουν νεκροταφειο με μετρημενα ατομα στα δαχτυλα του ενος χεριου.To Retromaniax σωζεται γιατι πολυ απλα ειναι γενικου περιεχομενου οσον αφορα το Retro και δεν ασχολειται μονο με το Retrogaming.
 
Δυστηχως με το retrogaming στην ελλαδα ελαχιστοι ασχολουμαστε σοβαρα ολοι οι αλλοι ειναι να χαμε να λεγαμε και απλα μπορει να εχουν καποια αναλαμπη να παιξουν καποιο παλιο arcade που επαιζαν μικροι στο mame αν για παραδειγμα αναφερθει σε καποια παρεα η καποιο παιχνιδι σε παλια κονσολα η emulator αλλα μετα απο κει τιποτα δεν προκειται να ασχοληθουν παραπανω.Γιαυτο και forum που ασχολουνται καθαρα με retrogaming θυμιζουν νεκροταφειο με μετρημενα ατομα στα δαχτυλα του ενος χεριου.

Ετσι ακριβως metalcandynan.Aν πεις καμια αληθεια για καποια θεματα στα ρετρο πολλοι θα πουν τι μα....ες λεει αυτος.Kαι με μενα πχ καποιοι μπορει να γελασουν που παιζω ακομα τα παλια παιχνιδια σε παλιες τηλεορασεις crt και προτιμω τις αυθεντικες ρετρο κονσολες απο τις κονσολες mini που συνδεονται ευκολα με hdmi στην super duper τεραστια hd τηλεοραση.H αν πεις οτι δεν γινεται να βγει απο την sega κονσολα επιπεδου dreamcast τωρα μπορει και να σε θεωρησουν ασχετο.Και πολλα αλλα ακομη σε αλλα θεματα των ρετρο.
 
Πίσω
Μπλουζα