Κουτατα PC Games

Chris27

RetroN00b
Joined
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
826
Αντιδράσεις
988
Eνα παλαιο on line μαγαζυ που αγοραζα παιχνιδια ηταν το RedLine. Tηλεφωνικη παραγκελια και σε 2 μερες στα χερια μου. Και σε προσεγμενη συσκευασια ωστε να μην στραπατσαριστουν. Ριχνοντας μια ματια στις σελιδες του σημερα, αρχικα ενιωσα λυπη, βλεποντας την ενδειξη "μη διαθεσιμο". Και τα περισσοτερα διαθεσιμα, κλειδια για Steam κι αλλες ψηφιακες βιβλιοθηκες. Ξετρυπωσα ομως και μερικα διαθεσιμα κουτατα, οπως
Witcher 1&2 15Ε εκαστο, τα οποια και ετσιπμιθησαν. Τα εχω ψηφιακα, αλλα αλλο πραμα το κουτατο, ρε παιδια. Επισης
Icewind Dale 1+exp & 2 στα 18Ε τα τρια σιντια
Βroken Sword 18E
Warcraft 3+exp 19E
Elder Scoll V Skyrim 20E
Far Cry 20E
Καλες τιμουλες νομιζω για κουτατα. Ριξτε μια ματια, μπορει να βρειτε κανα παιχνιδακι που το ψαχνετε.
Ειδα και καποιες collectors edition, 199E, 239E . Eνταξει, αυτα τα αθληματα δεν ειναι πλεον για την ηλικια μου, αλλα νομιζω το εχουν παρακανει με τα 'κολεκτορς' τους.
 
Ενυαξει δεν ειναι τιποτα σπουδαιο τα "Whitcher 1&2" αλλα εκτος της πλαστικης θηκης, εχουν χαρτινο περιβλημα, game manual και το ενα απο αυτα εναν μινι χαρτη τηε Τεμερια. Παλαιοτερα εβαζαν και σε μεγεθος αφισας. Αν και δεν ειδα ετος κυκλοφοριας, δεν νομιζω να ειναι προσφατες εκδοσεις. Μαλλον απομειναρια στις αποθηκες του "RedLine"

Ξερει κανεις αν εχει κυκλοφορισει κουτατο το 3?
 

Συνημμένα

  • P2130434.JPG
    P2130434.JPG
    368,9 KB · Προβολές: 4
Ενυαξει δεν ειναι τιποτα σπουδαιο τα "Whitcher 1&2" αλλα εκτος της πλαστικης θηκης, εχουν χαρτινο περιβλημα, game manual και το ενα απο αυτα εναν μινι χαρτη τηε Τεμερια. Παλαιοτερα εβαζαν και σε μεγεθος αφισας. Αν και δεν ειδα ετος κυκλοφοριας, δεν νομιζω να ειναι προσφατες εκδοσεις. Μαλλον απομειναρια στις αποθηκες του "RedLine"

Ξερει κανεις αν εχει κυκλοφορισει κουτατο το 3?

Ναι! Και αυτό και το Wild Hunt!! Τα βλέπω τώρα στην βιβλιοθήκη μου!! :p
 
Tα μονα που βρηκα για το 3 σε κουτι, εχουν μονο, κλειδι, για καποια ψηφιακη βιβλιοθηκη. Τα 1 & 2 που πηρα εχουν κανονικα το παιχνιδι. Επισης με τους κωδικους εγκαταστασης, διαβασα στις οδηγιες μπορεις να κατεβασεις το παιχνιδι, απο GoG για back up στον σκληρο. Δεν το δοκιμασα ακομα.
 
Πίσω
Μπλουζα