Κριμα το G&W

Ethaniel

RetroActive
Joined
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
475
Αντιδράσεις
16
Καποιος αθλιος κατεστρεψε ενα Donkey Kong Jr για να του βαλει τηλεοραση μεσα...

Tο χειροτερο ειναι, πως ειναι πρακτικα αχρηστο γιατι ο ηχος της τηλεορασης αυτης, βγαινει μεσα απο ενα ηχειο 3 φορες το μεγεθος του G&W

http://www.slipperybrick.com/2009/05/modder-turns-nintendo-game-and-watch-into-portable-tv/
 
Ναι το έχω δει εδώ και αρκετό καιρό, μάλιστα κάποιο site εκθίαζε την εφευρετικότητα του τύπου (πρέπει να είναι Τζαπανέζος)

Ένα έχω να πω : ΝΤΡΟΠΗ και ΑΙΣΧΟΣ ! Respect the classics !


 
Death to Nintendo. Να γίνουν όλα τα G&W τηλεοράσεις. :diablotin:
 
Maddog είπε:
Death to Nintendo. Να γίνουν όλα τα G&W τηλεοράσεις. :diablotin:
Ναι σωστά, ότι καλύτερο είχε η σέγκα σε φορητό ήταν το game gear oow wait! ήταν και τηλεόραση...γιατί παιχνιδομηχανή ΔΕΝ ήταν :)
 
Για την ακρίβεια το καλύτερο handheld της SEGA ηταν το NOMAD αλλα το έβγαλε σε λάθος εποχή.
 
Heh. Εμένα μ'άρεσε σαν consept. Καλή φάση :)
 
χριστε κ παναγια. απαισια προσαρμογη, απλα κολλησε την tv πισω απο το G & W (ουτε καν μεσα δεν εβαλε την οθονη κι ειναι σα να κοιτας μεσα σε κουτι). Και η τραγωδια με τα ηχεια απλα δειχνει ποσο αχρηστο ειναι. Αλλοι καθονται και βαζουν snes σε τοστιερες κι αυτος απλα κολλαει μια tv πισω απο ενα G&W και μας το δειχνει κιολας? 0 points απο μενα.
 
masbass είπε:
χριστε κ παναγια. απαισια προσαρμογη, απλα κολλησε την tv πισω απο το G & W (ουτε καν μεσα δεν εβαλε την οθονη κι ειναι σα να κοιτας μεσα σε κουτι). Και η τραγωδια με τα ηχεια απλα δειχνει ποσο αχρηστο ειναι. Αλλοι καθονται και βαζουν snes σε τοστιερες κι αυτος απλα κολλαει μια tv πισω απο ενα G&W και μας το δειχνει κιολας? 0 points απο μενα.
Τελειο το SNES Toaster!!
 
Πίσω
Μπλουζα