Μάχη (Combat!)

Το διπλοτσέκαρα και είναι 52 επεισόδια τελικά, αυτή τη βδομάδα έχει μόνο 1 επεισόδιο οπότε τα πράγματα είναι μάλλον όπως ο Μάνος τα έχει υπολογίσει.
 
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ??? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΟ.
 
mimis είπε:
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ??? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΟ.
Kαλησπέρα και πάλι φίλε μου...

Πρέπει να σου πω ότι στη γλώσσα του net,τα κεφαλαία δείχνουν ότι φωνάζεις,κι επειδή είμαι σίγουρος ότι δε κάνεις κάτι τέτοιο,γράφε με μικρά... ;)
 
mimis είπε:
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ??? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΟ.
Εχει κανονικά Ελληνικούς υπότιτλους φίλε.
 
Εννοώ αν κάποιος έχει υπότιτλους για να προσθέσω στο πακέτο που πουλανε στο amazon το οποίο είναι στα αγγλικά βεβαίως. ευχαριστώ
 
Όχι ,δεν υπάρχουν φίλε mimis.....
 
ευχαριστω,μια σειρα για τους παλιους να θυμουνται και να μην ξεχνουν
 
Έχουν αρχίσει και προσφέρονται σε κάποια εφημερίδα , νομίζω στο εσπρέσο , εξπρές δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομα της εφημερίδας , ρώτα τον περιπτερά της γειτονιά σου και θα σου την δώσει , πρέπει να έχει φτάσει στο 5ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά !
 
γεια σας ψάχνω επεισοδια της θρυλικης μαχης "combat" που μπορω να βρω χιλια ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Σιγουρα οχι εδω μεσα.Δεν εχουμε downloads copyrighted υλικου.

Νομιζω πως συνοδευουν καποια εφημεριδα...
 
Nαι την "παρασκευη και 13".
 
Τελικα ποιος νικησε στο τελος ?
 
Πολυ δυσκολη γυναικα αυτη η Ειρηνη...σφαζετε στα ποδια της κοσμος και κοσμακης μεχρι να αποφασισει να εκδηλωθει....
 
thank you πως μπορω να κατεβασω επεισοδια
 
Δεν μπορεις αγαπητε,ριξε μια ματια στους κανόνες λειτουργιας.
 
exetlaios είπε:
Εκτός αν κάποιος τσιγκουνεύεται να πληρώσει για να τα πάρει αυθεντικά,οπότε γράφει ένα "efxaristo" στο παρόν thread, και τα κατεβάζει ΟΛΑ ΔΩΡΕΑΝ ! :cheers:
EYXAPISTO NASE KALA
 
mapia1965 Δεν υπάρχουν εδω μέσα αρχεία για κατέβασμα και κρυμμένα links. Οπότε σε παρακαλώ μην συνεχίζεις να μας ευχαριστείς.

Κάνε και μια βόλτα απο τους κανονισμους.

Υγ. Τα ποστ θα διαγραφούν σε λίγη ώρα για να είναι καθαρό το θρεντ απο τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Θυμάται κανείς ποιοι ηθοποιοί συμμετείχαν στην μεταγλώττιση;
 
Αν θυμάμαι καλά σε δυο επεισόδια έπαιξε και ο Τέλλης Σαββάλας.
 
Πίσω
Μπλουζα