Μαρία Αλιφέρη

Wally είπε:
Δεν κανει καποιος μια κινηση προσεγγισης της Αλιφερη ωστε να οργανωσουμε μια πληρεστατη ρετρο συνεντευξη ρωτωντας την πραγματα που δεν ρωταει ο μεσος δημοσιογραφος?
Αυτό θα το είθελα και γώ. Αλλά και οποιαδήποτε τριτοτέτατρα ονοματα ηθοποιον της δεκατιας του 80.
 
Wally είπε:
Δεν κανει καποιος μια κινηση προσεγγισης της Αλιφερη ωστε να οργανωσουμε μια πληρεστατη ρετρο συνεντευξη ρωτωντας την πραγματα που δεν ρωταει ο μεσος δημοσιογραφος?
Η επιθυμια σας εξετελεσθη.


 
Λιποθυμω...
 
Μέχρι να έρθει η συνέντευξη, κι άλλες φωτογραφίες της Αλιφέρη, για όλους τους φανς της Αλιφέρη, άντρες και γυναίκες.

aliferi tsivilikas 86.jpg

aliferi fwto.jpg

aliferi poios ti pws 1986.jpg

kravgi lykwn 1981.jpg

kravgi lykon 5 ian 1981.jpg
 
Άλλες φωτογραφίες:

b25.jpg

Η τελευταία φωτό (με τον Παύλο Λιάρο) είναι απο την σειρά Ρομαντικές Ιστορίες της Υενέδ (1980).

MANINA+1+001.jpg

6080383.jpg

150331_178525112158594_100000033198456_617567_8363468_n%u0025255B1%255D.jpg

posters-1-055.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σ ευχαριστούμε πολύ nick. Δεν ήξερα οτι η αγαπημένη μας Μαρία Αλιφέρη είχε συμμετάσχει στις Ρομαντικές Ιστορίες της ΥΕΝΕΔ. Μήπως μπορούμε να βρούμε περισσότερες λεπτομέριες γι αυτή την εμφάνιση?
 
attachment.php
 
9.jpg


SOS!!! Μπορούμε να βρούμε την Τζίνα Ευτυχίδου , η οποία δεν θα είναι μικρό κοριτσάκι πια...που θαύμαζε και έγραφε στο βίντεο τη Μαρία Αλιφέρη??? Αγαπάμε και μεις Μαρία Αλιφέρη!!! :)
 
Και ένα βίντεο αφιέρωμα στην Μαρία Αλιφέρη:

[video=youtube_share;APo-Ec0WdHk]

 
Η Μαρία Αλιφέρη σε αυθεντικές φωτογραφίες

 


23.jpg
23.jpg

22.jpg
22.jpg

21.jpg
21.jpg

20.jpg
20.jpg

19.jpg
19.jpg

300.jpg
300.jpg

299.jpg
299.jpg
 
Τι εννοείς αυθεντικές?Τις τράβηξες εσύ ή κάποιος γνωστός σου?Ή από περιοδικό?
 
thebest20 είπε:
Τι εννοείς αυθεντικές?Τις τράβηξες εσύ ή κάποιος γνωστός σου?Ή από περιοδικό?
Φυσικά και δεν τις τράβηξα εγώ! Πως θα μπορούσα άλλωστε; Είναι από αρχείο γνωστού περιοδικού που δεν υπάρχει πια , πετάχτηκε στα σκουπίδια και πουλήθηκε εντωμεταξύ. Αυθεντικές εννοώ σε φωτογραφικό χαρτί. Φωτογραφίες που δεν τις έχω βρει από διαδίκτυο αλλά τις έχω στα χέρια μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νομίζω ότι είναι από το Όσα παίρνει ο άνεμος. ΤΙ εννοείς με την πρόταση "Είναι από αρχείο γνωστού περιοδικού που δεν υπάρχει πια , πετάχτηκε στα σκουπίδια και πουλήθηκε εντωμεταξύ"; Θα ήθελα κι άλλες πληροφορίες γιατί δεν μπορώ να ακούω τη λέξη σκουπίδια!
 
mhmerotategiatipino είπε:
Νομίζω ότι είναι από το Όσα παίρνει ο άνεμος. ΤΙ εννοείς με την πρόταση "Είναι από αρχείο γνωστού περιοδικού που δεν υπάρχει πια , πετάχτηκε στα σκουπίδια και πουλήθηκε εντωμεταξύ"; Θα ήθελα κι άλλες πληροφορίες γιατί δεν μπορώ να ακούω τη λέξη σκουπίδια!
Δυστυχώς είναι η αλήθεια. Γνωστό περιοδικό που χρόνια έκλεισε και πετάχτηκε το αρχείο του στα σκουπίδια! Όπως το ακούς! Και όχι μόνο αυτό αλλά και κινηματογραφικές εταιρείες πετάνε επίσης το αρχείο τους στα σκουπίδια! Ονόματα να μη λέμε...Τα μαζεύουν μετά οι τσιγγάνοι και τα πουλάνε στο Μοναστηράκι και στα υπαίθρια παζάρια...Είναι γνωστά όλα αυτά αλλά και πολύ θλιβερά... :(
 
Ευχαριστούμε πάλι και πάλι για όλα αυτά τα ιδιαίτερα ενδιαφέροντα αποκόμματα απο το Ντομινό.
 
Το ερχόμενο Σάββατο η αγαπημένη μας Μαρία Αλιφέρη θα είναι καλεσμένη στη νεα εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού στο κανάλι Ε.

Θα προβληθούν αποσπάσματα από θεατρικές της παραστάσεις για πρώτη φορά, καθώς και από τα Τετράγωνα των Αστέρων!
 
ChristosM είπε:
Το ερχόμενο Σάββατο η αγαπημένη μας Μαρία Αλιφέρη θα είναι καλεσμένη στη νεα εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού στο κανάλι Ε.Θα προβληθούν αποσπάσματα από θεατρικές της παραστάσεις για πρώτη φορά, καθώς και από τα Τετράγωνα των Αστέρων!
Πολύ ενδιαφέρον ευχαριστούμε πολύ για την πληροφορία Χρήστο! Ελπίζω να μην το ξεχάσω... :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα