Μαρία Αλιφέρη

Aardvark είπε:
Kρατησα στην τελευταια τηλεοπτικη της εμφανιση και συμφωνα με δηλωση της οτι εχει πολυ μεγαλο αρχειο!
Αυτό είναι και το πλέον λογικό, το να κρατάει ένας μεγάλος ηθοποιός όπως η κυρία Αλιφέρη πράγματα από την καρριέρα που έχει κάνει στον χώρο. Βέβαια δυστυχώς αυτό δεν είναι το σύνηθες, μιας που λίγοι μεγάλοι ηθοποιοί έχουν κρατήσει αρχείο.
 
Ανέβηκε η επίσημη σελίδα της στο Facebook!

Σιγά σιγά θα ξετιλυχθεί όλη η καριέρα της με πλούσιο φωτογραφικό και οπτικοακουστικό υλικό που θα περιλαμβάνει αμέτρητα εξώφυλλα, σπάνιες φωτογραφίες, ακόμα πιο σπάνια βίντεο, κ.ά.

 


Πιστεύω να στηρίξουμε όλοι αυτή την προσπάθεια. Καλή αρχή!





https://www.facebook.com/pages/Μαρία-Αλιφέρη-official/795203483848033?fref=ts
 
ChristosM είπε:
Ανέβηκε η επίσημη σελίδα της στο Facebook!
Σιγά σιγά θα ξετιλυχθεί όλη η καριέρα της με πλούσιο φωτογραφικό και οπτικοακουστικό υλικό που θα περιλαμβάνει αμέτρητα εξώφυλλα, σπάνιες φωτογραφίες, ακόμα πιο σπάνια βίντεο, κ.ά.

 


Πιστεύω να στηρίξουμε όλοι αυτή την προσπάθεια. Καλή αρχή!





https://www.facebook.com/pages/Μαρία-Αλιφέρη-official/795203483848033?fref=ts
Καιρός ήταν και μπράβο! Αν τη διαχειρίζεσαι εσύ , ότι χρειαστείς από εξώφυλλα που τυχόν δεν έχεις και τα έχω πες μου! :)
 
tonytony είπε:
Καιρός ήταν και μπράβο! Αν τη διαχειρίζεσαι εσύ , ότι χρειαστείς από εξώφυλλα που τυχόν δεν έχεις και τα έχω πες μου! :)
Ναι. Σ ευχαριστώ πολύ Αντώνη.
 
Από το αφιέρωμα του καναλιού Ε στην Μαρία Αλιφέρη:

[video=youtube_share;e-2VvJ4fWo0]

 
621.jpg
621.jpg
 
Ωραίο αρθράκι είναι αυτό tonytony - ξέρεις μήπως να μας πεις από ποια χρονιά είναι;
 

Γύρω στο 1976 όπως και το επόμενο (με επιφύλάξη...)


 


657.jpg
657.jpg
 
Η ημερομηνία της δημοσίευσης είναι 3 Μαίου 1983 όπου σύμφωνα με αυτό η Μαρία τότε ήταν 33 ετών , δηλαδή σήμερα είναι 65 ετών , γεννημένη δηλαδή το 1950 (;; ;)

 


921.jpg
921.jpg
 
tonytony είπε:
Η ημερομηνία της δημοσίευσης είναι 3 Μαίου 1983 όπου σύμφωνα με αυτό η Μαρία τότε ήταν 33 ετών , δηλαδή σήμερα είναι 65 ετών , γεννημένη δηλαδή το 1950 (;;; )
 


Κούκλα στην φωτογραφία...!!!
:flower: :flower: :flower:
 
Κοίταξα σε χάρτη. Αν ζωγραφίσεις το τρίγωνο Σπάρτη - Κω - Σαντορίνη η Γλυφάδα είναι εκτός, οπότε πώς είναι μεταξύ τους?
 
Πίσω
Μπλουζα