Με ποιον μοιάζει;

Η Ντέμπορα και η λανα μοιάζουν πολυ
images (2).jpegimages (1).jpeg
 
Δεν θα το ελεγα. Εχουν πολυ διαφορετικο τυπο μεταξυ τους. Η μια ηταν χαριτωμενη και γλυκια και η αλλη κουκλα και πολυ ερωτικη.
Bambi σε ορισμένες ταινίες τις μπερδεύω, ίσως φαίνεται σε μενα
 
H Μπακόλ μου φέρνει σε μια άλλη ξανθιά που μεσουράνησε το 40' με 50' σε φιλμ νουάρ μήπως ξέρετε ποια λεω;
cover.jpg
 
@αριαδνη Λες για την Lizabeth Scott. Οντως, φερνει λιγο στην Bacall. Εχουν τον ιδιο τυπο. Την Lizabeth την εχω δει σε παρα πολλες ταινιες. Πρωταγωνιστρια, αλλα οχι σταρ.
Τελευταια της ταινια που παρακολουθησα ηταν το πολυ ενδιαφερον θριλερ του 1952, Stolen Face. Τι θαυμασια εργα εβγαιναν τοτε!
 
@αριαδνη Λες για την Lizabeth Scott. Οντως, φερνει λιγο στην Bacall. Εχουν τον ιδιο τυπο. Την Lizabeth την εχω δει σε παρα πολλες ταινιες. Πρωταγωνίστρια, αλλα οχι σταρ.
Τελευταια της ταινιας που παρακολουθησα ηταν το πολυ ενδιαφερον θριλερ του 1952, Stolen Face. Τι θαυμασια εργα εβγαιναν τοτε!
Ειχαν αυτό που λέμε άγρια ομορφιά και οι δυο όπως είπες το ίδιο στυλ
 
Mοιαζει με την τευλορ την λιζ και την μιλά κουνις, κάτι ανάμεσα στις δύο
.
gettyimages-137383838-1024x1024.jpg
 
Αν μοιαζετε με κάποιον σταρ ( η σας το έχουν πει) πείτε το δεν είναι ντροπή, εμενα με βρήκε ο @Always Somewhere και καλύτερη πετυχησια δεν θα μπορούσε να κάνει. Ειδικά μαλλί και μάτια.
images (2).jpeg
 
Πίσω
Μπλουζα