• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Μουσείο Παιδικών Αναμνήσεων - Ι. Βαβάτσης

islandos

Banned
Αντιδράσεις
0
Καλά,τόση αυστηρότητα ρε παιδιά ?? Μέλος είμαι κι'εγώ..έλεος...

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.456
@islandos

Αν καθε Παπαδοπουλο που γνωριζα, τον ρωταγα αν εχει συγγενεια με τον μπισκοτά ή τον δικτατορα...θα γινομουν στην καλυτερη ενοχλητικος

islandos

Banned
Αντιδράσεις
0
Σώπα καλέ που σ'ενοχλώ κιόλας ! Αν σ'ενοχλώ διέγραψέ με από μέλλος,αν δεν προλάβω να σβηστώ από μόνος μου γιατί δεν γουστάρω καθόλου τουπέ και ιστορία !

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
235
Γεννηθήτω το θέλημά σου.

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
830
Το πήρα χαμπάρι αργά το συγκεκριμένο θέμα. Φανταστική η συνέντευξη από τις admins του forum. Πολλά μπράβο και εις άλλα με υγεία! Δυστυχώς έχασα και την έκθεση :( . Δοθήσεις ευκαιρίας όμως θα επισκεφθώ το χώρο οσονούπω!

perlastar

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
427
Ευτυχώς που ανέστησες το θέμα Johnny. Ήταν από αυτά που σκόπευα να διαβάσω όταν θα έβρισκα χρόνο και το ξέχασα! Απίθανη συλλογή, πολλές αναμνήσεις και πολύ ωραία συνέντευξη. Μπράβο σας κορίτσια! Και ζηλεύω πραγματικά τον γιό του κυρίου Βαβάτση που έχει τέτοιον πατέρα, σύγκρινε τώρα με γονείς που δεν έδειξαν καμία ευαισθησία για τα πράγματά μας και τα πετούσαν με το έτσι θέλω. Επίσης, με αυτό γέλασα πολύ:

Πως, πως, πως.... Η συλλογή μου με τα μολυβένια στρατιωτάκια, τα κουρδιστά τανκς και γενικά τα πολεμικά παιχνίδια έχουν εντολή να κινηθούνε αμέσως και να ανοίξουνε πυρ μόλις αντιληφθούν επίσκεψη από δημοτικούς ή πολιτικούς άρχοντες.
Όταν ξαναπάω Θεσσαλονίκη, θα φροντίσω να περάσω από κει, εύχομαι να υπάρχει ακόμα.

johnny19818

Αντιδράσεις
830
Άσε και το πήρα πολύ αργά μυρωδιά. Κάλλιο αργά παρά ποτέ βέβαια.

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
871
H έκθεση υπάρχει και έχουν προστεθεί νέα κομμάτια ;)

johnny19818

Αντιδράσεις
830
Ωραία! Με την 1η ευκαιρία θα επισκεφθώ το Βαφοπούλειο.

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
871
johnny19818 είπε:
Ωραία! Με την 1η ευκαιρία θα επισκεφθώ το Βαφοπούλειο.
Όχι το Βαφοπούλειο. Εκείνη έχει τελειώσει. Κατάλαβα λάθος. Νόμιζα εννοούσες την έκθεση που υπάρχει στο παλαιοπωλείο.

johnny19818

Αντιδράσεις
830
Kambia είπε:
Όχι το Βαφοπούλειο. Εκείνη έχει τελειώσει. Κατάλαβα λάθος. Νόμιζα εννοούσες την έκθεση που υπάρχει στο παλαιοπωλείο.
Εντάξει. Στη Βενιζέλου λοιπόν...

perlastar

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
427
Ωραία, κι εγώ χαίρομαι πολύ που υπάρχει ακόμα. Τα πήρα τα στοιχεία που αναφέρει η Dare. Όταν πάω θα πρέπει να κρατηθώ για να μη του ζητήσω κι εγώ να μου πουλήσει τίποτα :)

Μπλουζα