Μovie News

Μολις κυκλοφορησε το official trailer για την νεα ταινια των X-MEN.... :D

X-MEN: APOCALYPSE | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

[video=youtube;COvnHv42T-A]

 
Ερχεται ταινια βασισμενη στην Αιγυπτιακη Ιστορια/Μυθολογια με τιτλο...."Gods of Egypt". :)

Στον ρολο του Θεου Σεθ ο γνωστος μας Λεωνιδας απο το "300".....Gerard Butler!!!! :D

Τον ρολο του Θεου Ρα κραταει ο γνωστος μας Captain Hector Barbossa απο το "Pirates of the Caribbean" .....Geoffrey Rush!!! :D

Τα δυο trailer που εχουν κυκλοφορησει.....

Gods of Egypt Official Trailer #1 (2016) - Gerard Butler, Brenton Thwaites Movie HD


Φαινεται αρκετα καλο και πολλα υποσχομενο παντως....
smiley-eatdrink009.gif
"]
smiley-eatdrink009.gif
[/url]
 
Μαλλον θα δουμε την πιο bad-ass Superheroes movie ever!!!! :cool:

Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2


Και τι δεν εχει εχει μεσα....

Captain America


Iron Man



War Machine



Black Widow



Scarlet Witch



Falcon



Black Panther



Hawkeye



Ant-Man



Vision



Winter Soldier



Crossbones



Baron Zemo



Pepper Pots


και....Spider-Man με κουστουμακι John Romita Sr.!!! :d@redevil

Spidey_XCU.0.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είδα το τρέιλερ στο σινεμά πριν 1 βδομάδα..

Αλλά κρατάω ακόμη μικρό καλάθι...Δε νομίζω να είναι τόσο καλό όσο ελπίζεις..

Η ίσως να πιστεύω έτσι, επειδή δε μ αρέσουν τόσο αυτοί οι συγκεκριμένοι σούπερ-ήρωες..

Είδωμεν...
 
Ηρθε και η σειρα του Ντοκτορα.... :D

Doctor Strange Official Teaser Trailer #1 (2016)


- Benedict Cumberbatch Marvel Movie HD


Qk76VhFQv7JfxA4TPUFesBRk7Lb5i2AIBEjPZD5Tv1uqvvSmuB og&app=desktop
 
Ευχαριστα νεα για τους απανταχου φαν του συμπαντος των X-MEN και του Wolverine! :cool:

Στις 3 Μαρτιου 2017 βγαινει στις αιθουσες η νεα ταινια της MARVEL,με τιτλο "Logan"

η οποια εστιαζει στον πιο διασημο απο τους X-MEN.....τον Wolverine!

Ειναι η τελευταια φορα που θα δουμε στον ομωνυμο πρωταγωνιστικο ρολο τον Hugh Jackman.

Η ταινια ειναι βασισμενη στο comic με τιτλο "Old Man Logan".

Μολις κυκλοφορησε και το πρωτο trailer....

Logan | Official HD Trailer #1 | 2017 | UK


...με μια πρωτη ματια και κατα την ταπεινη μου γνωμη,ισως να ειναι η πιο καλη ταινια με θεμα της τον Wolverine.
 
Για τους λατρεις των comics της DC και της Wonder Woman... :)

WONDER WOMAN - Official Trailer [HD]


Η ταινια αναμενεται στις αιθουσες στις 2 Ιουνιου 2017.
 
Ενας απο τους πιο αγαπημενους Υπερηωες της Marvel,που στην Ελλαδα γνωρισαμε μεσα απο το "Spider-Man" του Καμπανα,

ερχεται στις 7 Ιουλιου 2017 στους κινηματογραφους με εντελως καινουργια ταινια! :)

Αντιμέτωπο με πολύ θετικά σχόλια ήρθε το πρώτο τρέιλερ του νέου Spider-Man. Το «Spider-Man: Homecoming» φέρνει τον Πήτερ Πάρκερ στις σχολικές αίθουσες και (ευτυχώς) δεν αφηγείται ξανά την ιστορία από την αρχή.
Με την Marvel να συνεργάζεται με το στούντιο της Sony και να βάζει την (αξιόπιστη) υπογραφή της στο τελικό αποτέλεσμα,

όλα δείχνουν ότι αυτός είναι ένας καινούριος Spider - Man.

Το πρώτο πείραμα θεωρήθηκε επιτυχημένο: ο βρετανός Τομ Χόλαντ έκανε την εμφάνισή του στο Civil War και άρεσε στους θαυμαστές του ανθρώπου - αράχνη.

Έχοντας στο πλευρό του και πάλι τον Iron-Man του Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ, ο Spider-Man καλείται να αποδείξει μόνος του την αξία του ως σούπερ ήρωας.

Ένα από τα πολύ θετικά στοιχεία του πρώτου τρέιλερ της ταινίας είναι το γεγονός ότι προωθεί τη διαφορετικότητα. Η Αφροαμερικανή ποπ σταρ Ζεντάγια ερμηνεύει τη Μισέλ (και όχι τη Μαίρη Τζέιν όπως πίστευαν πολλοί). Πρόκειται για τη Μισέλ Γκονζάλες, ερωτικό ενδιαφέρον του Spidey στα κόμικ; Το μέλλον θα δείξει. Παράλληλα, ο καλύτερος φίλος του Πήτερ Πάρκερ είναι ο Νεντ Λιντς, τον οποίο ερμηνεύει ο αμερικανοασιάτης Τζέικομπ Μπατάλον.

Στον ρόλο του μεγάλου κακού της ταινίας βρίσκουμε τον Μάικλ Κίτον, ο οποίος μετά τον ειρωνικό Birdman ερμηνεύει τον Vulture.

Συνδυάζοντας χιούμορ και περιπέτεια -και μετά το μάλλον απογοητευτικό αποτέλεσμα του προηγούμενου Spider-Man με πρωταγωνιστή τον Άντριου Γκάρφιλντ- η ταινία του Τζον Γουότς (Cop Car) φαίνεται ότι επιχειρεί μια επιστροφή στα βασικά.
πηγη:in.gr

FIRST OFFICIAL Trailer for Spider-Man: Homecoming

 
Τrailer για το Fast and Furious 8 που θα το δουμε τον απριλιο του 2017.

 
Το νεο Tomb Raider, δειχνει διαολεμενα πολυ καλο απο τα δυο προηγουμενα!!! :cool:

TOMB RAIDER - Official Trailer #1

 
Το γνωστο arcade & video game Rampage, εγινε ταινια, με τον Dwayne Johnson στον πρωταγωνιστικο ρολο.

Θα ειναι καλο;..... :xm: .....υπομονη μεχρι τον Απριλιο του 2018 ωπου και θα κανει πρεμιερα, μεχρι τοτε ας παρουμε μια γευση απο το trailer. :)

RAMPAGE - OFFICIAL TRAILER 1 [HD]

 
Νεο trailer για την πολυαναμενωμενη ταινια Ready Player One.

 
Είναι η τελευταία ταινία που βγάζει ο Spielberg απο ότι έχει δηλώσει!

Η νέα του ταινία βασίζεται στο bestseller βιβλίο του Έρνεστ Κλάιν, «Αν Είσαι Έτοιμος, Πάτα Enter», που έχει γίνει παγκόσμιο φαινόμενο.

πηγή: zougla

Να πω ότι περίμενα σαν φινάλε μια ταινία με εξωγήινους ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων..

Δεν ξετρελάθηκα με το τρέιλερ αλλα ούτε και με την υπόθεση της ταινίας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο,εχει ψωμι ακομη ο Σπιλμπεργκ,ερχεται και Ιντυ 5. :)
 
Ready Player One...εχω αγορασει το βιβλιο εδω και καμποσο καιρο και δεν εχω βρει χρονο να το ξεκινησω. Φοβαμαι οτι θα δω τι ταινια πρωτα τελικα
 
Wally είπε:
Ready Player One...εχω αγορασει το βιβλιο εδω και καμποσο καιρο και δεν εχω βρει χρονο να το ξεκινησω. Φοβαμαι οτι θα δω τι ταινια πρωτα τελικα
Μην το κάνεις! Διάβασε το βιβλίο. Είναι εξαιρετικό και σίγουρα δεν χωράει σε μια 2ωρη ταινία!
 
stratos84 είπε:
Μην το κάνεις! Διάβασε το βιβλίο. Είναι εξαιρετικό και σίγουρα δεν χωράει σε μια 2ωρη ταινία!
Αυτό που σου λέει ο Στράτος. Διάβασε το βιβλίο.
 
Aardvark είπε:
Δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο,εχει ψωμι ακομη ο Σπιλμπεργκ,ερχεται και Ιντυ 5. :)
Έχεις απόλυτο δίκιο μάλλον για τον Lucas ή για κάποιον άλλο θα είχα ακούσει. Παρεμπιπτόντως έψαξα για τον Spielberg και έπαθα πλάκα με αυτά που ετοιμάζει... :eek:

https://www.cinemablend.com/new/Upco...re-118857.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα