ΝΑΑΙΙΙΙΙ!! (ΑΚΑ πήρα κι εγώ 360)

theoritikos

RetroMasteR
Joined
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.226
Αντιδράσεις
124
Κύριοι έχω να σας αναγγείλω ένα πολύ ευχάριστο γεγονός :

αγόρασα και εγώ xbox 360!! την premium έκδοση μάλιστα.

Ας είναι καλά τα Carefour που έχουν σε προσφορά την premium έκδοση με το perfect dark και το Tomb raider legend.

Σας αφήνω τώρα γιατί πρέπει να πάω να πάρω το gears of war..
 
Καλορίζικο ρε!!!

Πόσο το πήρες;;;;; :help: :nervous: :help: :nervous: :help: :nervous: :help: :nervous: :help: :nervous:
 
199 στο Carrefour

Theoritikos κανενα ελεος στους εξωγηινους.

(~0:40 :D ) αλυπητα!
 
toso fthno einai tora? WOW!
 
To δινουν και στα περιπτερα προσφορα μαζι με γαριδακια "μπομπος".:biglaugh:
 
Ναι..προκειται για αλλο ενα κερδοφορο project της μαμας....
 
theoritikos είπε:
Κύριοι έχω να σας αναγγείλω ένα πολύ ευχάριστο γεγονός :αγόρασα και εγώ xbox 360!! την premium έκδοση μάλιστα.

Ας είναι καλά τα Carefour που έχουν σε προσφορά την premium έκδοση με το perfect dark και το Tomb raider legend.

Σας αφήνω τώρα γιατί πρέπει να πάω να πάρω το gears of war..
καλοριζικο καλοριζικο να το χαρεις φιλε μου :)
 
AARDVARK είπε:
To δινουν και στα περιπτερα προσφορα μαζι με γαριδακια "μπομπος".:biglaugh:
Αντι να καταφέρεσαι κατά της εταιρίας που σου προσφέρει τόση διασκέδαση, δεν παίρνεις κανα COD 4 να σε δουμε και online;;; :D :D

(... ή ολο λόγια θα είσαι;; ) :tease:

@theoritikos

Πάρε Live, COD 4 κι έλα στο πάρτυ :thumbup:

Kaloriziko!!!
 
199 ευρω....;;!!;;!;;!!! :animeek: :animeek: :animeek:

Φτου,παει το επιχειρημα,εμας των PCαδων,για τα 400 ευρω του 360 !!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
rygar φυγαμε, παμε καρφουρ τώρα!
 
Rygar :

Τι λέτε ρε παιδιά!!!!!!!!! Πλάκα με κάνετε;;;;;;;
Δεν σε κάνουμε , είσαι !

Άσε και εγώ έπαθα την πλάκα μου . Αμα λέτε 199 ευρώ ! ...

Άλλες εποχές δε θα το σκευτόμουνα ... αλλά τώρα με τόσο λίγο χρόνο ... :icon_cry:
 
Ναι παιδιά δεν σας κάνω πλάκα! 199 € το πήρα απο τα carefur! Δεν είναι όμως η έκδοση με την hdmi θύρα.

Keeper, το cod4 το έχω για pc αυθεντικό, δεν παίζει να το ξαναγοράσω..

Κάρτες για το Live μπορώ να βρω ή θέλω αποκλειστικά πιστωτική κάρτα?

Η κωλοφαρδία όμως συνεχίζεται παρόλο που είναι Τρίτη και 13.

Βρήκα στο γνωστό και μη εξαιρετέο (κυριολεκτικά! :D ) elx, το Halo 3 σφραγισμένο 43€! Το βούτηξα αμέσως χωρίς δεύτερη σκέψη μαζί με το gears και το pgr 3.

Wally, αξίζει να αγοράσω το κιτ με τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ή να πάρω τυπικές επαναφορτιζόμενες AA? Έχω ήδη έναν φορτιστή.

Επίσης, δεν σκέφτομαι το hackαρώ (ακόμα).

EDIT

Ξέχασα να πώ πως επειδή δεν έχω αρκετό χώρο, αναγκαστικά έβαλα το 360 πάνω απο το παλιό μου xbox ( το πρώτο...). Υπάρχει περίπτωση να μου πετάξει rrod νωρίτερα? Το παλιό θα το χρησιμοποιώ πολύ λίγο πιά.

Επίσης, υπάρχει καμία πατέντα να μεταφέρω τα saves του 1 στον σκληρό του 360?
 
Κάρτες για το Live μπορώ να βρω ή θέλω αποκλειστικά πιστωτική κάρτα?
Απο το Play ή απο Ελλαδα εδω

Wally, αξίζει να αγοράσω το κιτ με τις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ή να πάρω τυπικές επαναφορτιζόμενες AA? Έχω ήδη έναν φορτιστή
Τυπικες φυσικα!

Kαλο λιωσιμο...
 
theoritikos είπε:
Επίσης, δεν σκέφτομαι το hackαρώ (ακόμα).
Σωστός !

Μπορείς πάντως να αγοράσεις original μέσα από το ebay σε αρκετά χαμηλές τιμές. Πχ έδωσες πολλά για το Halo 3. Κανονικά δεν έπρεπε να δώσεις μια για την SD σαβούρα :tease: άλλα αφού το ήθελες τόσο πολύ με κάνα 35άρι θα είχες καθαρίσει. Αυτό που δεν ξέρω είναι κατά πόσο είναι νόμιμο το distribution παιχνιδιών από Ασιατικές χώρες στην Ευρώπη. Ναι όπως κατάλαβες από Κίνα, Twain και παρεμφερή χώρες έρχονται. :)

Καλό gaming και τα Χριστούγεννα με ένα Wii πάνω από το 360 να τα κάνεις πυραμίδα :)
 
@Wally, Mονο 54 γιούρια;;; Καλόοοοο! Αξίζει!!!

shock είπε:
Καλό gaming και τα Χριστούγεννα με ένα Wii πάνω από το 360 να τα κάνεις πυραμίδα :)
Τον Ηρακλή περιμένω για να βάλω αγγελία το Wii...
 
54? το χρόνο για να έχεις δικαίωμα να παίξεις δικτυακά παιχνίδια κάτι δηλαδή που θα έπρεπε να ήταν δωρεάν όπως γίνεται παντού και σε όλα. Και για να προλάβω τον Wally οι άλλες υπηρεσίες (voice chat, friends, arcades κτλ) ισχύουν και στο silver που είναι δωρεάν!
 
Πίσω
Μπλουζα