ΝΑΑΙΙΙΙΙ!! (ΑΚΑ πήρα κι εγώ 360)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας theoritikos
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Ολα τα CRT παιζουν HD.Απλα ειναι 4:3 και θα φας στη μαπα scaling ή μπαρες.

Το VGA παντα εχει πιο ψυχρα χρωματα αλλα βελτιωμενο μαυρο.To component εχει πιο "ζεστα" χρωματα.
 
Ωρε Wally...

Πρέπει να μου κάνεις εντατικά μαθήματα γύρω απο το 360...

Κάτσε να επιστρέψω στη βάση μου κ θα τα λέμε συχνότερα...:rolleyes:(εαν φυσικά δεν έχεις probl... :help: )
 
Αγόρασα χτές το vga cable (το οποίο παιδεύτηκα λίγο να βρω στην Στουρνάρη, μιας και ήταν απο παντού εξαντλημένο! :eek:), και πριν λίγο το συνέδεσα με το monitor.

Τα γραφικά που είδα ήταν κλάσεις ανώτερα από την στάνταρ ανάλυση της τηλεόρασης, και έμοιαζαν πολύ με τα screenshots που βλέπω στο internet. Το μόνο αρνητικό σημείο είναι οι μπάρες, μιας και το tft monitor μου δεν είναι 16:9 (έχετε να προτείνετε κάνα καλό 16:9 monitor ? :biglaugh: ).

Απο'δω και στο εξής θα παίζω με αυτό το καλώδιο!
 
Συνδεσες το 360 με την οθόνη απο το pc σου ρε θηριο..?

Λετε να το δοκιμάσω και εγώ...?

Έχω μια LG 17'' tft (δύο χρονών..) και εγώ....:rolleyes:
 
Grip είπε:
Συνδεσες το 360 με την οθόνη απο το pc σου ρε θηριο..?Λετε να το δοκιμάσω και εγώ...?

Έχω μια LG 17'' tft (δύο χρονών..) και εγώ....:rolleyes:
Πιστεύω πως αξίζει να το δοκιμάσεις, θα δείς μεγάλη διαφορά στα γραφικά, μιας και θα παίζουν σε HD. Επίσης, αν έχεις και ενα καλό σετ ηχείων, θα διαπιστώσεις και εκεί μεγάλη διαφόρα (στο gears of war, σε αρκετά σημεία κόντεψα να μείνω στον τόπο απο την τρομάρα που πήρα με τις εναλαγές του ήχου! :animrolleyes:).

Το μόνο μείον είναι πως ότι είναι HD θα το βλέπεις με τις ενοχλητικές μπάρες επειδή η οθόνη δεν είναι 16:9 .
 
Περιμένω εντυπώσεις από Mass Effect.:biglaugh:
 
Σήμερα τσίμπησα την παρακάτω τηλεόραση μόνο και για το xbox360 που πήρα πρόσφατα....

εδώκαι εδώ.

Τελικά ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ να έχεις hd τηλεόραση για το 360!!!!!!
 
Μια συμβουλή μόνο παιδιά! Προτιμήστε το original vga cable της Microsoft και όχι άλλες φθηνότερες λύσεις όπως 3logic. Έτσι θα γλυτώσετε πιθανά προβλήματα.
 
Eγω έχω vga καλώδιο αλλά όχι της ms. Τι πρόβλημα μπορεί να παρουσιαστεί; Δεν καταλαβαίνω.
 
Κάρτες για το marketplace ξέρετε που θα βρω? Κατέβασα το demo του geometry wars, και έχω κολλήσει άσχημα μαζί του!
 
Πίσω
Μπλουζα